roman29
14.02.10,19:09
caute,
v Tescu maju akciu na Panasonic TX-32C10 LCD TV.
http://www.zlacnene.sk/detail/lcd-panasonic-tx-32c10-446228/

1) ti skusenejsi z vas, co poviete, je to v pohode TV ?
samozrejme viem ze nie je full HD a pod., ale ja som nenarocny divak, budem to pouzivat s obycajnym satelitom so skylink kartou.
bezne domace kino, ziadne blue-ray a pod.

2) cudne je ze na webe neviem snad nikde ten typ najst.
na vela strankach je ale uvadzany TX-L32C10E.
zeby sa v Tescu iba pomylili a neuvadzaju spravne typove oznacenie ?
alebo je to nejaky prechodca, stary model, ktorym sa ani neoplati zaoberat ?
na pohlad sa oba TV lisia v tom ze maju iny stojan...
podla nadpisu na tejto stranke to chapem tak ze je to jedno a to iste....
http://www.cinema-shop.cz/detail-zbozi/483-panasonic-tx-l32c10e-tx-32c10/
3) Kupovat vobec nieco take v Tescu ? Ved ked ide o konkretnu znacku, problem by nemal byt. Snad len to ze mi tam neporadia ako v odbornom obchode ... alebo ?

Najednoduchsie asi bude, vytlacit si specifikaciu z nejakej stranky (toho TX-L32C10E), zajst do Tesca a poziadat nech vytiahnu papiere z krabice a porovnat .... ale ak by niekto vedel poradit, potesi, dik
Chobot
14.02.10,21:21
caute,
v Tescu maju akciu na Panasonic TX-32C10 LCD TV.
http://www.zlacnene.sk/detail/lcd-panasonic-tx-32c10-446228/

1) ti skusenejsi z vas, co poviete, je to v pohode TV ?
samozrejme viem ze nie je full HD a pod., ale ja som nenarocny divak, budem to pouzivat s obycajnym satelitom so skylink kartou.
bezne domace kino, ziadne blue-ray a pod.

2) cudne je ze na webe neviem snad nikde ten typ najst.
na vela strankach je ale uvadzany TX-L32C10E.
zeby sa v Tescu iba pomylili a neuvadzaju spravne typove oznacenie ?
alebo je to nejaky prechodca, stary model, ktorym sa ani neoplati zaoberat ?
na pohlad sa oba TV lisia v tom ze maju iny stojan...
podla nadpisu na tejto stranke to chapem tak ze je to jedno a to iste....
http://www.cinema-shop.cz/detail-zbozi/483-panasonic-tx-l32c10e-tx-32c10/
3) Kupovat vobec nieco take v Tescu ? Ved ked ide o konkretnu znacku, problem by nemal byt. Snad len to ze mi tam neporadia ako v odbornom obchode ... alebo ?

Najednoduchsie asi bude, vytlacit si specifikaciu z nejakej stranky (toho TX-L32C10E), zajst do Tesca a poziadat nech vytiahnu papiere z krabice a porovnat .... ale ak by niekto vedel poradit, potesi, dik

A je to vôbec televízor? Mne to príde ako 32 palcový monitor s rozlíšením 1366 x 768 bodov...

Veď sa tam nič neuvádza o vlastnostiach televízora - napr. či má dig. tuner, či má teletext...

Ale veď zbehni do Tesca a daj si ho predviesť.
jojom
15.02.10,05:45
Veru ako píše Chobot chod a daj si predviesť. Ale neviem či budeš spkojný. Osobne by som radšej potom zašiel pre porovnanie do nejakého blízkeho obchodu ktorý sa špecializuje na elektroniku a porovnal. Lebo toto môže byť naozaj len nejaká 32 palcová sranda. Moja skúsenosť z tescom v takýchto vecia je že niečo na tom je "ošizené" ( ako to vravia bratia česi ). Ked si prebehneš poradu je tu dosť príspevkov okolo TV, nájdi si 15 min preštuduj, sprav si pár poznámok a potom chod do tesca " na predvádzačku". A daj si pustit obyčajný signál stv alebo niečo ine ako to bude vypadať.
Martin Mocko
15.02.10,05:55
Elektronika a Tesco sú podľa mňa dve veci, ktoré sa navzájom vylučujú. Radšej zbehni do nejakého elektroobchdou, vyber si tam nejaký TV, ktorý sa ti páči a potom ho pozri v nejakom e-shope. (mall.sk, obchodny-dom.sk..atď)
roman29
16.02.10,14:47
no tiez sa mi to nezda v tomto konkretnom pripade.

myslel som si ze ved mam typ konkretneho vyrobku, tak nemam co riskovat.
ale ked ono taky typ (TX-32C10) ako keby ani neexistoval, len nieco podobne
(TX-L32C10E)
maly rozdiel v typovom oznaceni, ale chyba v oznaceni zo strany tesca asi nebude, aj dizajnovo je tam maly rozdiel.
mam uz tu riadnu verziu TX-L32C10E vyhliadnutu v online obchode, za tu istu cenu, dovoz zadarmo .... no len ak motyka vystreli a nahodou bude nutna nejaka reklamacia, cez online obchod je to vzdy zlozitejsie aj financne nakladnejsie .... ale v tomto pripade asi skor to risknem ako to nieco nezname v tescu :) (a vlastne aj dnes ta akcia v tescu konci, uz asi nestiham :)