petaaaa
14.02.10,19:31
ahoj, na tele sa mi porobilo par vyrazok niektore su asi aj 5 mm velke je to ako keby chrasta a naokolo take cervene, ked som chrastu dala prec tak mi ostal taky cerveny flak mam chrasty aj na hlave vo vlasoch plnu hlavu toho mam a strasne to svrbi doktorka mi dala lieky a tekuty poder ale nic nepomaha neviete z coho to moze byt? mala som jednu farbu na vlasy a hrozne ma to stipalo ked som farbila nemohlo sa mi to urobit s toho a potom ze sa mi to porobilo aj po tele? lebo neviem z coho ineho to moze byt, a neviete co by nato pomohlo? hrozne to svrbi a vyzera to hrozne
pasuliatko
14.02.10,18:35
http://www.porada.sk/search.php?searchid=10155769
otvor oči a nezakladaj tu témy čo sú už založené
Xanti
14.02.10,18:47
ahoj, na tele sa mi porobilo par vyrazok niektore su asi aj 5 mm velke je to ako keby chrasta a naokolo take cervene, ked som chrastu dala prec tak mi ostal taky cerveny flak mam chrasty aj na hlave vo vlasoch plnu hlavu toho mam a strasne to svrbi doktorka mi dala lieky a tekuty poder ale nic nepomaha neviete z coho to moze byt? mala som jednu farbu na vlasy a hrozne ma to stipalo ked som farbila nemohlo sa mi to urobit s toho a potom ze sa mi to porobilo aj po tele? lebo neviem z coho ineho to moze byt, a neviete co by nato pomohlo? hrozne to svrbi a vyzera to hrozne
Petaa
ty si poriešila tento svoj problém? http://www.porada.sk/t115378-krv-v-stolici.html#post1093078 lebo ak som čítala tvoj príspevok o vyrážkach tak si mi bola povedomá a pozrela som staršie príspevky no a spomenula som si na teba.

Máš to s tým trávením vyriešené? Alebo nie? Lebo pokiaľ nie tak tvoje vyrážky s tým môžu mať súvis.
petaaaa
14.02.10,18:49
ano to je vyriesene, ale mam stale nejake problemy zdravotne a uz som s toho zufala ja uz neviem co mam zo sebou robit po doktoroch stale chodim a nic
Denisa
14.02.10,18:57
To, že chodíš po doktoroch nie je záruka, že sa vyliečiš. Oni Ti dajú lieky, ktoré majú ďalšie vedľajšie účinky a jedno možno vyliečiš a tri ďalšie poškodíš...Čo tak trochu detoxikovať telo?
priecelka
24.02.10,10:02
ahoj, čítala som si tvoj príspevok, neviem či si už počula o aloe vera, moja známa mi to odporučila na detoxikáciu organizu. je to vraj dobré na akné, rany, celkové prečistenie organizmu. myslím si že tvoj problem treba riešiť komplexne a to zvnútra. celý produkt je na prírodnej báze, takže uškodiť nemôže ako hŕba liekov z lekárne s kopou nežiadúcich účinkou. ak chces tak môžem zistiť viac.
Marian.
25.02.10,10:02
ano to je vyriesene, ale mam stale nejake problemy zdravotne a uz som s toho zufala ja uz neviem co mam zo sebou robit po doktoroch stale chodim a nic
Zdravim. Ak mas stale "nejake zravotne problemy" jednoznacne si daj spravit komplexnu diagnostickopreventivnu prehliadku. Sklada sa zvycajne z: vysetrenia praktickym lekarom alebo internistom - hovory sa ze dobra anamneza je 50% dobrej diagnozy, dalej zakladne laboratorne vysetrenia (krv,moc),laboratorne vysetrenia na zistenie res. vylucenie onko.ochoreni, EKG - srdce, RTG - hrudnik, ultrazvukove vysetrenie brusnych organov,echokardiografia,ergometricke vysetrenie,gynekologicke vystrenie, alergologicke vysetrenie... vela sa tymto ozrejmi.