buba
15.02.10,05:43
Dnes som prišla na to , že zamestnanec mi doniesol poistku manželky aj si ju napísal do žiadosti, ja som si nevšimla že je to poistka manželky a priznala som mu to ,/ bol to rok 2008/ teraz keď vypisoval nový rok 2009tak sme sa pozreli na minulý či má poistku a prišla som na chybu, pýtam sa čo mám robiť, urobiť mu daňové alebo to môžem opraviť aj v ročnom zúčtovaní ten minulý rok?
buba
15.02.10,08:03
nikto nevie poradiť?
veronikasad
15.02.10,08:15
Dnes som prišla na to , že zamestnanec mi doniesol poistku manželky aj si ju napísal do žiadosti, ja som si nevšimla že je to poistka manželky a priznala som mu to ,/ bol to rok 2008/ teraz keď vypisoval nový rok 2009tak sme sa pozreli na minulý či má poistku a prišla som na chybu, pýtam sa čo mám robiť, urobiť mu daňové alebo to môžem opraviť aj v ročnom zúčtovaní ten minulý rok?
Dáš mu kopiu RZD za rok 2008 (ak si tak neurobila už vlani) a zamestnanec si musí sám podať dodatočné DP a nedoplatok dane uhradiť. Za údaje v žiadosti zodpovedá zamestnanec.
buba
15.02.10,08:51
veď áno , ale aj ja som spravila chybu, že som si neskontrolovala meno,no ale stalo sa tak mu idem urobiť dodatočné daňové a nech si to zanesie na daňový .