fachman
15.02.10,14:35
Zdravím vás,poprosím o radu,známi majú dvojročného ratlíka,na pipíku sa mu robí svetlo hnedá kvapka ktorú si oblizne alebo mu utrú do vreckovky.
Ako by som to povedal,... tlačí sa mu semeno alebo je to následok neakej choroby,jeden pes to mal podobné-zistili že má niečo s pľúcami,teraz to vraj už nemá,tak čím to je?Ďakujem.
pasuliatko
15.02.10,14:09
a čo sa neopýtaš veterinára?
Petra Nová
15.02.10,14:39
Zdravím vás,poprosím o radu,známi majú dvojročného ratlíka,na pipíku sa mu robí svetlo hnedá kvapka ktorú si oblizne alebo mu utrú do vreckovky.
Ako by som to povedal,... tlačí sa mu semeno alebo je to následok neakej choroby,jeden pes to mal podobné-zistili že má niečo s pľúcami,teraz to vraj už nemá,tak čím to je?Ďakujem.
Joj.... či som sa zasmiala. V súvislosti so psíkmi sa aj ja hoc čo pýtam. Ale toto! Skúsenosť so psími pipíkmi nemám, lebo mám psíka, ale slečnu, takže ani ona. Z toho čo si napísal usudzujem, že je dobré, ak sa prebytok semena tlačí prirodzenou cestou von, ako by psíkovi mal udrieť na mozog. A ak chceš vedieť viac, ten veterinár Ťa neminie.
fachman
15.02.10,14:41
Sú objednaní k veterinárovi koncom mesiaca na neakú pravidelnú návštevu,len sme chceli vedieť cez poradu do vtedy.
Silvernola
15.02.10,14:58
Sú objednaní k veterinárovi koncom mesiaca na neakú pravidelnú návštevu,len sme chceli vedieť cez poradu do vtedy.
:rolleyes::oTypnem si: Veterinár predpíše antibiotiká
Laco-monter
15.02.10,15:09
:eek::eek::eek: Tak TOTO je téma :eek::eek::eek:
MIG_6
16.02.10,17:06
Zdravím vás,poprosím o radu,známi majú dvojročného ratlíka,na pipíku sa mu robí svetlo hnedá kvapka ktorú si oblizne alebo mu utrú do vreckovky.
Ako by som to povedal,... tlačí sa mu semeno alebo je to následok neakej choroby,jeden pes to mal podobné-zistili že má niečo s pľúcami,teraz to vraj už nemá,tak čím to je?Ďakujem.

Ja si myslim, ze majitelia mali ist s nim uz davno k lekarovi, lebo to moze mat nejaku infekciu, ktora mu moze zasiahnut aj ine organy a uz mohol byt lieceny a aj vylieceny bez inych nasledkov
MIG_6
16.02.10,17:09
Sú objednaní k veterinárovi koncom mesiaca na neakú pravidelnú návštevu,len sme chceli vedieť cez poradu do vtedy.

to sa o neho vobec neboja?
andreaS
16.02.10,17:11
Sú objednaní k veterinárovi koncom mesiaca na neakú pravidelnú návštevu,len sme chceli vedieť cez poradu do vtedy.

to co je za veterinar ze objednava az za dva tyzdne... :eek:

my ked nieco potrebujeme, tak vezmem psa a ide sa... maximalne ak sa mi zda ze to je somarina tak sa s nim poradim telefonicky...

presli sme uz kadejakymi problemami, ale toto sme veru este nemali...

inak u psov je normalne ze po nich ostavaju napr. na sedacke kvapky, ale takej jemne zltej farby... aj kvoli tomu mam na sedacke prehozy, kt. pravidelne periem a akurat ked pride navsteva tak ich dam dole :)