Richard
15.02.10,20:30
Sledujete nové príspevky viac cez hlavnú stránku, alebo cez OBSLUHA - Nove príspevky?

Sledujete na hl. stránke najnovšie príspevky vedľa rubrík (tam je len jeden prípadne pár v rámci nejakej skupiny).

Čo ďalšie Vám na hlavnej stránke vyhovuje alebo naopak chýba?
Stanislav 1975
15.02.10,20:11
Sledujete nové príspevky viac cez hlavnú stránku, alebo cez OBSLUHA - Nove príspevky?

Sledujete na hl. stránke najnovšie príspevky vedľa rubrík (tam je len jeden prípadne pár v rámci nejakej skupiny).

Čo ďalšie Vám na hlavnej stránke vyhovuje alebo naopak chýba?

Ja osobne idem cez obsluha-dnešné príspevky a potom najviac aj sledujem-kto je online...
Nechýba mi asi nič, ale určite by som zrušil možnosť byť anonymný -t.zn. že nesvieti niekto-neviem ako ostatným , ale mne to dosť vadí...
arizona
15.02.10,20:13
Sledujete nové príspevky viac cez hlavnú stránku, alebo cez OBSLUHA - Nove príspevky?

Sledujete na hl. stránke najnovšie príspevky vedľa rubrík (tam je len jeden prípadne pár v rámci nejakej skupiny).

Čo ďalšie Vám na hlavnej stránke vyhovuje alebo naopak chýba?

Po otvorení Porady je môj postup takýto :
1. Obsluha- dnešné príspevky
2. Porady - jednotlivé sekcie

3. Potom následuje mnou nie veľmi obľúbené rolovanie : :(:rolleyes:
- poraďácka kaviareň
- ohlasy, oznamy
- rodinné, občianske, spotrebiteľské právo
- porada nielen o rovnakej práci

Práve tieto obľúbené skupiny z bodu č. 3 mi chýbajú v hlavnej ponukovej lište .
Možno nielen mne, lebo sú to jedny z najnavštevovanejších a najviac diskusovaných tém...;):)
Laco-monter
15.02.10,20:14
Ja by som navrhoval aby súkromné udaje o jednotlivých prispievateĺoch,či členoch porady neboli prístupne všetkým .

To isté platí aj o obsahu stránky súkromných správ SS.

Pozeral som profily poniektorých a bol som zhrozený z tohto obsahu
nabádanie na zmanipulovanie bodového hodnotenia,ohováranie,bonzovanie ,prosba o utajenie skutočností,že pod tým istým nickom vystupuje dočasne viac osob, detinské pozdravy ,líškanie sa jeden druhému, dokonca promiskuita
skrátka jedn veĺký GŔC , ktorý sa okrem porady nikde na žiadnom portáli nevyskytuje
A najhoršie na tom,je že do toho všetkého sú aktívne zapojení tí,čo by mali dohliadať na poriadok hlavne cez víkend.
DAJTE TO DO PORIADKU !!!
Stanislav 1975
15.02.10,20:17
Ja by som navrhoval aby súkromné udaje o jednotlivých prispievateĺoch,či členoch porady neboli prístupne všetkým .

To isté platí aj o obsahu stránky súkromných správ SS.

Pozeral som profily poniektorých a bol som zhrozený z tohto obsahu
nabádanie na zmanipulovanie bodového hodnotenia,ohováranie,bonzovanie ,prosba o utajenie skutočností,že pod tým istým nickom vystupuje dočasne viac osob, detinské pozdravy ,líškanie sa jeden druhému, dokonca promiskuita
skrátka jedn veĺký GŔC , ktorý sa okrem porady nikde na žiadnom portáli nevyskytuje
A najhoršie na tom,je že do toho všetkého sú aktívne zapojení tí,čo by mali dohliadať na poriadok hlavne cez víkend.
DAJTE TO DO PORIADKU !!!

Ale Lacinko teraz sa mýliš-práveže porada je jedna z najserioznejších stránok...
lenkak
15.02.10,20:19
obsluha - nové príspevky
cez hlavnú stránku - rubriky : hlavne zákony, niekedy aj rubriku, podľa potreby. Na hlavnej stránke ešte zoznam účastníkov a moje posledné príspevky, občas šuťák.
Laco-monter
15.02.10,20:20
Ale Lacinko teraz sa mýliš-práveže porada je jedna z najserioznejších stránok...

Som z toho veĺmi sklamaný,že to takto musím verejne povedať,

ale do intríg a zakulisných machinácii ktoré som opísal si zapojený aj Ty , a to dokonca veeeeľmi aktívne .:eek:
marjankaj
15.02.10,20:25
Som z toho veĺmi sklamaný,že to takto musím verejne povedať,

ale do intríg a zakulisných machinácii ktoré som opísal si zapojený aj Ty , a to dokonca veeeeľmi aktívne .:eek:


Takže ty sa zapájaš iba pasívne?:---
Veď si nájdi témy, ktoré ti vyhovujú viac.:D
luigi72
15.02.10,20:29
Obsluha-dnešné príspevky a potom sledované témy, moje posledné príspevky... občas voľné surfovanie :)
Ivenka
15.02.10,20:30
Ahoj,ahoj. Otvorím si Obsluhu...Dnešné príspevky... ak nenájdem niečo aktuálne, jednoznačne používam Hľadať.
A aj keď použijem porušenie Etiky Porady pozerám príspevky od Laco-monter
:(
marina8
15.02.10,20:30
obsluha -dnesne prispevky
nezaujima ma, kto je prihlaseny, je to kazdeho sukromna vec

nedostatky: neaktualne zakony, straca sa prehlad - aspon pre mna je hladanie potrebnych veci dost komplikovane, nakolko je tu uz tolko tem pod roznymi nazvami a stale dookola to iste, ze nie je v mojich silach precitat vsetky prispevky, kym natrafim na to co potrebujem
Laco-monter
15.02.10,20:31
Takže ty sa zapájaš iba pasívne?:---
Veď si nájdi témy, ktoré ti vyhovujú viac.:D

NIE , ja nevypisujem nikomu cez SS podrazácke odkazy , ani sa nikomu nelíškam , ani nebonzujem na nikoho,že počúvaj zmaž ten a ten príspevok v tej a tej téme,

ja sa vyjadrujem K VECI

A preto ma niektorí začali nenávidieť .
luigi72
15.02.10,20:31
Ja by som navrhoval aby súkromné udaje o jednotlivých prispievateĺoch,či členoch porady neboli prístupne všetkým .

To isté platí aj o obsahu stránky súkromných správ SS.



Čo myslíš pod pojmom "obsah stránky súkromných správ SS" ?
Laco-monter
15.02.10,20:37
Čo myslíš pod pojmom "obsah stránky súkromných správ SS" ?

Obsah sukromnych sprav,ktorý je zverejnený v profile .Súkromná komunikacia medzi jednotlivými členmi porady
arizona
15.02.10,20:39
Prečo zas "mrníkujete" ďaľšiu tému ?
Otázky sú jasne zadané, tak sa ich prosím Vás držte a odpovedajte k veci... ;):(

Súkromé spory si riešte cez ss-ky, alebo si otvorte novú tému.
Monika Kováčová
15.02.10,20:39
súkromná správa a odkaz v profile sú dve odlišné veci...

skúsim ti poslať súkromnú správu, uvidíš ten rozdiel, v tvojom profile ju nikto neuvidí
luigi72
15.02.10,20:42
mimotemy


Obsah sukromnych sprav,ktorý je zverejnený v profile .Súkromná komunikacia medzi jednotlivými členmi porady


súkromná správa a odkaz v profile sú dve odlišné veci...

skúsim ti poslať súkromnú správu, uvidíš ten rozdiel, v tvojom profile ju nikto neuvidí

Preto mi to bolo cudne od Laco-monter. Uz som sa zlakol, ze vsetky SS su verejne... Nie, ze by som mal nieco tajne v SS... :---
Laco-monter
15.02.10,20:47
mimotemy





Preto mi to bolo cudne od Laco-monter. Uz som sa zlakol, ze vsetky SS su verejne... Nie, ze by som mal nieco tajne v SS... :---

Nehovorím,že všetky SS sú verejné, ale z toho,čo som si prečítal v niektorých profiloch, som sa toho dozvedel,veru dosť. !

Moj názor je že ak kliknem na niekoho profil , tak sa mi tam má zobraziť len nevyhnutné minimum udajov, nie odkazy z odkazov,či prvé alebo posledné vety z konverzácie, či pohĺadnice a p.
lorelei
15.02.10,20:49
Otvaram cez hlavnu stranku - moje posledne prispevky, alebo sledovane temy, a ako prve hlavne - dnesne prispevky.
arizona
15.02.10,20:55
mimotemy
Nehovorím,že všetky SS sú verejné, ale z toho,čo som si prečítal v niektorých profiloch, som sa toho dozvedel,veru dosť. !

Moj názor je že ak kliknem na niekoho profil , tak sa mi tam má zobraziť len nevyhnutné minimum udajov, nie odkazy z odkazov,či prvé alebo posledné vety z konverzácie, či pohĺadnice a p.
A načo čítaš cudzie profily, keď ťa rozčulujú?
So svojim profilom si môže jeho majiteľ robiť čo chce, podľa vlastného uváženia.
Buď po prečítaní zmaže, alebo si ho nechá viditeľný ...mimotemy
Richard
15.02.10,21:00
A tie najnovšie témy na hlavnej stránke sledujete tiež?
Monika Kováčová
15.02.10,21:03
ee
Stanislav 1975
15.02.10,21:07
A tie najnovšie témy na hlavnej stránke sledujete tiež?

To ja tiež vobec nesledujem...
luigi72
15.02.10,21:08
nie, ale po zalozeni tejto temy som zroloval stranku celkom dole a zasol som, kolko veci som tam nasiel :o ani som o tom nevedel, ze su tam :)
arizona
15.02.10,21:40
A tie najnovšie témy na hlavnej stránke sledujete tiež?
Ja ich pozriem, ale nakoľko ich je tam málo, tak šup,šup na "dnešné príspevky"...- tam je toho viac na čítanie ;):)
pepsikova
16.02.10,04:32
Ja by som navrhoval aby súkromné udaje o jednotlivých prispievateĺoch,či členoch porady neboli prístupne všetkým .

To isté platí aj o obsahu stránky súkromných správ SS.

Pozeral som profily poniektorých a bol som zhrozený z tohto obsahu
nabádanie na zmanipulovanie bodového hodnotenia,ohováranie,bonzovanie ,prosba o utajenie skutočností,že pod tým istým nickom vystupuje dočasne viac osob, detinské pozdravy ,líškanie sa jeden druhému, dokonca promiskuita
skrátka jedn veĺký GŔC , ktorý sa okrem porady nikde na žiadnom portáli nevyskytuje
A najhoršie na tom,je že do toho všetkého sú aktívne zapojení tí,čo by mali dohliadať na poriadok hlavne cez víkend.
DAJTE TO DO PORIADKU !!!..


...ale moje!!!...podozrenie, že pod jedným nickom tu vystupuje viac osôb si si mohol prečítať od prispievateľov, ktorí sú tu dlhšie, ako len od septembra minulého roku a majú dôvod to napísať, pretože na to prišli pozorným čítaním príspevkov,čo sa tebe veru nestane, len opakuješ..
..pozdravy, ktoré sa tebe zdajú detinské, sa mnohým veru páčia a aj dobre padnú, lebo je fajn, keď ti pošle pozdrav človek, ktorého nepoznáš osobne, ale len prostredníctvom písania na Porade, ale tebe takáto radosť určite nehrozí, lebo okrem pár naozaj dobrých príspevkov (vo svetlých chvíľkach myslenia) nerobíš nič inšie, len sa snažíš usporiadať Poradu na svoj obraz, ale to zas nehrozí nám, ktorým sa Porada páči taká, aká je..a ak by si sa náhodou ešte raz odhodlal nadávať do prid-baných mne alebo niekomu inému do profilu, tak nedostaneš len žltú kartu, ale rovno červenú, počítaj s tým!!..
..no a čo sa týka poriadku cez víkendy, tak neporiadok tu robia nicky s tvojím štýlom myslenia, vŕtači a nespokojenci a tých je tu, chvalabohu, málo, takže nejaké veľké a nákladné upratovanie by som tu ani nerobila, lebo platí stále to isté- ak sa ti nepáči, tak sem nechoď...
..lebo, ako si si už určite dobre všimol, sú tu nicky, ktoré sú tu už pekne dlhý čas a stále majú dobré meno, múdre názory a ak niekto napíše svoj názor, nejdú hneď upratovať tak ako ty, ale berú to tak, ako je to...

..ja len nechápem jedno..zmestí sa sem pár stoviek tisíc ľudí, prečo sa musí nájsť jeden, ktorý mi ráno pokazí náladu nespokojnosťou nad mrníkom, ktorý tu sám robí..ale to ten jeden!...
Stina
16.02.10,04:55
Ahoj, najskôr pozriem témy na hlavnej stránke,
potom cez obsluhu nové príspevky, dnešné príspevky.
a neobídem ani rôzne porady.
Deganova
16.02.10,04:57
Môj postup je presne taký istý ako v predchádzajúcom príspevku opísala Stina.
michelle84
16.02.10,05:48
Ja si hlavne pozerám zákony na hlavnej stránke.
Kazu
16.02.10,07:17
Na Porade sa pohybujem cez obsluhu a dnešné príspevky. Nové príspevky nepozerám, mrknem tu viac krát za deň takže mi málo čo utečie. Občas pozriem kto je na Porade, potom blogy a potom ... no všetko čo ma zaujme. V nedávnej minulosti som vedela na Porade stráviť oveľa dlhší čas. Ale v poslednej dobe je to akési lekvarovým do písku, dobrý duch Porady dostáva riadne na frak. Takže už len dobehnem, poskáčem, vybehnem.
Chobot
16.02.10,09:38
A tie najnovšie témy na hlavnej stránke sledujete tiež?

Ja po prihlásení pozriem cez menu Obsluha > Nové príspevky. Len mi vadí, že v takomto zobrazení sa ukáže len posledných 200 zmenených tém (teda tém, v ktorých pribudli príspevky). Keď nie som na porade 2-3 dni, tak za ten čas ich pribudne viac ako 200, preto by som uvítal, keby ich bolo zobrazených viac, tak ako to bolo tuším pred pol rokom. Od istého času sa to zmenilo a je ich tam len 200. Potom musím vyhľadávať nové témy cez jednotlivé sekcie, čo je zdĺhavejšie.
tutiola
16.02.10,09:54
Po prihláseni sa na Porade najprv si pozriem hlavnú stránku a ak ma nič nezaujme, tak idem cez Obsluha - sledované témy- nové príspevky.
buchač
16.02.10,11:17
Za šorom .....;):---:D
Zoltán Kovács
16.02.10,11:32
Ja po prihlásení najprv si pozriem témy, do ktorých som prispel, či sú nové príspevky. Potom cez obsluhu dnešné príspevky.
fiesta
16.02.10,12:16
Obsluha - sledované témy, potom dnešné príspevky.
betka631
16.02.10,12:23
Ja si najprv cez obsluhu pozriem sledované témy a potom dnešné príspevky. Potom si prejdem hlavnú stránku porady či ma niečo nezaujme. Osobne nesledujem kto je prihlásený a kto nie...takže mi ani nevadí ak je niekto neviditeľný.
bv_alexandra
16.02.10,12:26
ja tiež idem obsluha- dnešné príspevky.
Jediné čo mi na porade vadí je vec že odkazy v mojom profile vidí každý tak ako si aj ja môžem pozrieť odkazy iného.
To mi celkom prekáža a myslím si že odkazy by mali byť maximálne prístupne len mojim priateľom. A nie každému kto si klikne na môj profil.
:)
Preto sa forme zasielania odkazov vyhýbam a radšej využívam ss;)
Alebo by sme mohli mať voľbu kde by si každý zvolil akým spôsobom a komu majú byť odkazy zobrazené . Tak ako je to napr aj na Azete, kde som si zvolila čo budú alebo nebudú vidieť priatelia, či tí čo medzi priateľov nepatria.
Paula
16.02.10,19:47
Mne by stačilo, keby v rámci verejných odkazov bola tiež možnosť voľby (aktivácie) ako u súkr. správ - chcem alebo nechcem ich umožniť. A meter tridsať by som vyskočila od radosti, keby som si mohla sama zrušiť to červené VIP :cool:......už som načisto mimotemy.
Paula
16.02.10,21:15
Ehm, neprosila som o komentár...sublimujem.
m.hladka
17.02.10,06:58
hlavná stránka - obsluha - sledované témy - podľa času ostatné
Ančika
24.02.10,07:12
Zaujíma ma predovšetkým odborná problematika (mzdy, personalistika), občas pre relax Kaviareň. Nemám rada v odborných témach niekoľkopríspevkové diskusie mimo témy o ničom. Vlastne im rozumejú len tí dvaja diskutéri a podstata témy sa potom stráca. A nemám rada ani príliš osobné diskusie aj v témach, kde inak môžu byť. Myslím si, že čas nás všetkých je príliš drahý na to, aby sme sa tu a takto ventilovali.
Inak je porada súúúúúpéééér a je to vlastne nie barlička ale rovno invalidný vozík pre všetkých núdznych. Veľká vďaka za nápad a veľká vďaka vštkým čo to tu vedú.
VieraPopluharova
20.05.10,18:45
Ja si pozriem dnešne prispevky, potom pozriem svoje prispevky, alebo temy do ktorych som prispela a potom ostane temy ,ktore ma zaujimaju, na hlavnu stranku chodim tak jednkrat dennne,a samozrejme suhlasim s Ančika, že porada je super nápad a veľká pomoc,a vsade sa najdu nejakí rebeli, ktorým vadí ak je nieco úspesne, tak si z toho nic nerob.Ja som vdacna ako za odborne temy, tak i za oddychove, alebo zaujmove kde si mozeme navzajom poradit i vo veciach ci uz pri svojich konickoch, alebo i problemoch.
verkaz
12.11.10,08:18
Ja po otvorení Porady si v obsluhe pozriem najnovšie témy, potom prejdem na mnou najviac navštevovanú tému o bytoch a na moje príspevky. Otvorím si Pokoj v duši, prípadne pridám príspevok a je mi fajn.
Porada je super !!!

Že sme ľudia rôzni o tom svedčia príspevky.
misoft
12.11.10,15:57
Ja tiež pozriem "vrch" :--- - čo je "nové" a potom skočím do "svojho" :D.

verkaz : kedysi som býval na Mazorníku.;)