immortal2020
16.02.10,07:53
ahojte som tu novy hladal som podobne temy akurat som zaradeny v programe pre tu dotaciu ... ponikatelsky zamer som nasiel na internete /par prikladov/ velky problem mam ale s financnou prognozou nakolko nemam s tym ziadne skusenosti ak mate niekto priklad vasej by som Vas poprosil poslat... podnikanie je s foto-video sluzbami prispevok miniem na PC kameru a odvody do SP a ZP ... vyska prsipevku je 3902,16€
dalsia moja otazka je ohladom testov, komisii sa nebojim lebo v mojej predchadzajucej praci som si stale nieco musel pred kopou ludi obhajovat ...
testy su robene z otazok ohladom zakonov ... samozrejme ze som si stiahol vsetky zakony ktore mi boli povedane ale dokopy je to par tisic stran vo worde ... pocul som ze sa otazky zvyknu nemenit a ze su lahke ... ale uspesnost je 15% tak sa mi az take lahke nezdaju...
ak mate skusenosti pripradne robite akurat plany rsp idete na testy a pred komisiu podelte sa dakujem
Grinda
19.02.10,12:30
Nam dali subor otazok a napisany len odkaz na zakon, ale presne len tu cast zakona, § 49 ods. 2 a podobne, takze, ked som si stiahla len tie casti, ktore treba vediet, nebolo toho az tak vela, stacilo si to precitat a pochopit - potom uz vies odpovedat logicky, vyberies si odpoved a,b,c ako na vodicaku. Jedine cisla som sa naucila - stravne, odvody a pod.
Vela stastia