Henry14
16.02.10,12:32
Dobry den,
zakladam novu firmu. Vypracoval som si vsetky potrebne dokumenty, podla vzorov, ktore som nasiel v kniznej forme (konkretne:
judr. Imrich Fekete csc.
Obchodna spolocnost s rucenim obmedzenym
Komplexna prirucka
isbn 80-8057-584-3)
Dal som si tieto listiny overit u notara, no ked som prisliel na obvodny urad kvoli zivnosti, bolo mi povedane ze mam zle zapisane obchodne meno a sidlo:
*cervenym vyznacim udajne chyby


Čl. II


Obchodné meno a sídlo
1. Vyššie uvedení spoločníci sa dohodli na založení spoločnosti s ručením obmedzeným pre spoločné vykonávanie spoločnej činnosti pod obchodným menom:

„XXXXX s.r.o.“

2. Sídlo spoločnosti XXXXXX s.r.o. je: Vymyslena ul. č. 50, Bratislava XXX XX

Odvovodnenim, preco neni mozne firmu zapisat bolo, ze raz je nazov s uvodzovkami a raz nie, a takisto, ze existuje len ulica 'Vymyslena 50' a nie 'Vymyslena ulica 50' ci co. A takisto ze by to urcite vadilo pri registracii do obchodneho registra.

Viete mi prosim potvrdit alebo vyvratit tieto tvrdenia .. ako aj dat pripadne rady na dalsie mozne gramaticko-upravovacie chyby?? Ako napr psc nesmie byt rozdelene na 2 riadky, trvale bytom v Bratilsave..../trvale bytom: Bratislava... Skratka co Vas napadne, aby som nedaval stovky eur za overovanie niecoho co sa kvoli uprave (nie fatkom) nebude nekomu pacit.

Velmi pekne dakujem za akekolvek reakcie