ja.nus.ka34
16.02.10,14:20
Ahojte...chcela by som sa spytat,ci ma niekto skusenosti s pastou Parodontax.Ja som si ju kupila,lebo mi trochu krvacali dasna,teda uz dlhsi cas.Pouzivam ju od soboty,teda4 dni a bolia ma s nej zuby.Predtym ma neboleli a teraz ma boli raz jedna cast zubov,potom druha,ale len tak chvilami...Chcem vediet,ci to moze byt z tejto pasty.Dakujem...
IVEB
16.02.10,13:52
Ja používam paradontax už 5 mesiacov a nemám s ním žiadne problémy. Predtým mi dosť krvácali ďasná a aj ma boleli , ale odkedy používam túto pastu nemám problém. Len jej chuť nie je lákavá. Vyčkaj možno sa to upraví .
pasuliatko
16.02.10,13:54
neviem podľa mňa to nie je dobre...skús inú pastu či sa ti to neupraví. napr. Lacalut
ollga
17.02.10,07:21
Veľmi dobrú skúsenosť mám so zubnou pastou AJONA, ktorá je určená na problémy, ktoré uvádzate. Kúpite ju v lekárni, cena cca 2,30 Eur. Na zubnú kefku sa dáva len v množstve veľkosti hrášku. Odkedy som vyskúšala túto pastu, nedám na ňu dopustiť a inú už ani nepoužívam.
Fanny.G
18.02.10,17:21
Priateľ mal tekéto problémy s inou zubnou pastou...tiež ho z nej boleli zuby...tvoj organizmus ju odmieta...tak ju fakt radšej nepoužívaj
fulmaja
18.02.10,17:33
Používam zubnú pastu Parodontax a nemám s ňou žiadne problémy, som spokojná. Tiež mám dobrú skúsenosť s pastou Lacalut aktív.
Reny1
19.02.10,10:11
Mám odskúšané všetky tri uvedené zubné pasty a tiež mi najlepšie vyhovuje Lacalut a Ajona
ja.nus.ka34
19.02.10,16:39
Dakujem vam vsetkym za odpovede a rady.Zacala som ju pouzivat len raz za den a v malom mnozstve a ostal pokoj...Ale ked sa bolest ozve este raz,tak vyskusam inu...Asi tu Ajona...Este raz dik..
foza
19.02.10,16:55
Podobné problémy ako uvádzate mal aj môj manžel. Jeho mama je zubná sestra a odporučila mu tiež Paradontax ale ked ju ochutnal odmietol ju používať. Teraz používa Sensodyne - je s ňou nadmieru spokojný. No dobré skúsenosti má aj z Lacalutom, zeleným Elmexom alebo Meridolom. Ďasná už mu nekrvácajú vôbec!