koikoi1
16.02.10,16:29
Dobrý deň.
Chcem Vás poprosiť o radu.Spravil som si nejaké tabuľky v exceli a časom mi prestali fungovať niektoré funkcie ktoré mi na začiatku normálne fungovali.
Sú to napr.: Podmienené formátovanie,Zabezpečiť hárok,Nástroje pre údaje(overenie údajov),Grafy,Hypertextové prepojenie a mnoho ďalších užitočných funfií.
Viete mi prosím niekto poradiť čo som spravil zle,resp.čo mám spraviť aby mi to znovu v existujúcom súbore fungovalo???

Ďakujem.
jojom
17.02.10,06:17
Némáš náhodou zabezpečený hárok? Vtedy tieto funkcie nefungujú. Skontroluj na karte Posúdiť tam je zabezpečenie hárku.
koikoi1
17.02.10,07:14
Ďakujem za radu,ale nie,nezabezpečil som si háro.Totižto mi nefunguje ani tá funkcia... :D
Chobot
17.02.10,08:49
Dobrý deň.
Chcem Vás poprosiť o radu.Spravil som si nejaké tabuľky v exceli a časom mi prestali fungovať niektoré funkcie ktoré mi na začiatku normálne fungovali.
Sú to napr.: Podmienené formátovanie,Zabezpečiť hárok,Nástroje pre údaje(overenie údajov),Grafy,Hypertextové prepojenie a mnoho ďalších užitočných funfií.
Viete mi prosím niekto poradiť čo som spravil zle,resp.čo mám spraviť aby mi to znovu v existujúcom súbore fungovalo???

Ďakujem.

Keď nevieme, čo si urobil, ťažko ti poradíme, čo máš urobiť, aby to fungovalo. To je ako keby som napísal - neštartuje mi auto, čo s ním môže byt?:rolleyes:

Keby si aspoň pripojil ten súbor sem. Ak ho nechceš dať na verejnosť, pošli mi ho na chrobak7(zavinač)post.sk. Skúsim sa na to pozrieť, čo si tam napáchal...:D
jojom
17.02.10,09:14
A v iných zošitoch Ti všetko funguje normalne? Skús sem pripojiť, alebo pošli na vyššie uvedený mail.
Chobot
17.02.10,11:07
Keď nevieme, čo si urobil, ťažko ti poradíme, čo máš urobiť, aby to fungovalo. To je ako keby som napísal - neštartuje mi auto, čo s ním môže byt?:rolleyes:

Keby si aspoň pripojil ten súbor sem. Ak ho nechceš dať na verejnosť, pošli mi ho na chrobak7(zavinač)post.sk. Skúsim sa na to pozrieť, čo si tam napáchal...:D

Sorry, mal som preklep v e-maili. Teraz to je dobre.
Chobot
17.02.10,11:52
Ďakujem za radu,ale nie,nezabezpečil som si háro.Totižto mi nefunguje ani tá funkcia... :D

No, tak je to jasné, čo si napáchal.

Možno omylom, možno zámerne si dal zdieľať zošit. Tým sa ti znefunkčnili mnohé funkcie, ktoré boli predtým prístupné.

Choď to menu Posúdiť a tam klikni na Zdieľať zošit. V tom movootvorenom dialógovom okne si odškrtni kvačku pri texte Povoliť zmeny viacerým užívateľom súčasne. ....

Tým sa ti znovu sprístupnia možnosti aj podmieneného formátovania.
koikoi1
17.02.10,14:11
No super.Ďakujem ti za radu,veľmi si mi pomohol....

Apropo pridaj si ma do ICQ,dal som ti požiadavku.

S pozdravom koikoi1. :) Ešte sa určite skontaktujeme...
:D
Chobot
17.02.10,14:22
No super.Ďakujem ti za radu,veľmi si mi pomohol....

Apropo pridaj si ma do ICQ,dal som ti požiadavku.

S pozdravom koikoi1. :) Ešte sa určite skontaktujeme...
:D

Ja som v tomto trochu staromódny, nemám ICQ. Nestíham ani komunikáciu cez klasické kanály (porada, emaily) nieto ešte cez ICQ. Na email mi ale môžeš napísať kedykoľvek a na porade má nájdeš tiež každý deň, keby si niečo potreboval.
koikoi1
17.02.10,15:28
Aha prepáč,som tu nový,ešte sa tu dobre nevyznám...To som si pridal do ICQ jojom a nie teba. :) Ale aj tak ti ďakujem.