lienok
16.02.10,16:42
Dobrý deň,
všetky potrebné informácie o prevode obchodného podielu som sa tu dočítala len jedinú vec som sa tu nikde nedzvedela.... PROSÍM VÁS poraďte mi čo je tlačivo č. 8 z tohoto zoznamu:
Odovzdať na súd:
1. zápisnica z rokovania VZ - 2x
2. Zmluva o prevode OP - 1x
3. Tlačivo č. 8 - 1x
4. Spoločenská zmluva - 2x
5. Splnomocnenie na vykonanie prevodu - 1x (iba v prípade, že je niekto napr. právnik poverený vybaviť prevod podielu na OR)
potrebovala by som to súrne. lebo čím skvôr to chcem odovzdať na súd a zbaviť sa "kameňa" na svojom krku (zlého spoločníka)
januš1
17.02.10,08:19
Dobrý deň,
všetky potrebné informácie o prevode obchodného podielu som sa tu dočítala len jedinú vec som sa tu nikde nedzvedela.... PROSÍM VÁS poraďte mi čo je tlačivo č. 8 z tohoto zoznamu:
Odovzdať na súd:
1. zápisnica z rokovania VZ - 2x
2. Zmluva o prevode OP - 1x
3. Tlačivo č. 8 - 1x
4. Spoločenská zmluva - 2x
5. Splnomocnenie na vykonanie prevodu - 1x (iba v prípade, že je niekto napr. právnik poverený vybaviť prevod podielu na OR)
potrebovala by som to súrne. lebo čím skvôr to chcem odovzdať na súd a zbaviť sa "kameňa" na svojom krku (zlého spoločníka)


Ahoj,
na stránke obchodného registra v dolnej časti si klikni na "Formuláre na podávanie návrhov na zápis do obchodného registra". Tam nájdeš tlačivo č. 8 + rady ako ho vyplniť.
zalobaba
17.02.10,08:21
Dobrý deň,
všetky potrebné informácie o prevode obchodného podielu som sa tu dočítala len jedinú vec som sa tu nikde nedzvedela.... PROSÍM VÁS poraďte mi čo je tlačivo č. 8 z tohoto zoznamu:
Odovzdať na súd:
1. zápisnica z rokovania VZ - 2x
2. Zmluva o prevode OP - 1x
3. Tlačivo č. 8 - 1x
4. Spoločenská zmluva - 2x
5. Splnomocnenie na vykonanie prevodu - 1x (iba v prípade, že je niekto napr. právnik poverený vybaviť prevod podielu na OR)
potrebovala by som to súrne. lebo čím skvôr to chcem odovzdať na súd a zbaviť sa "kameňa" na svojom krku (zlého spoločníka)

... toto celé je veľmi všeobecné..... je možné, že v tvojom konkrétnom prípade sú potrebné ešte aj iné doklady.