pasuliatko
16.02.10,22:26
Ludkovia ako vidíte šace Slovenského hokejového týmu na ZOH 2010 vo Vancouveri? A nie len Slovenského týmu. Kto podľa Vás získa zlato?
pasuliatko
16.02.10,21:32
Slovenská hokejová reprezentácia na ZOH 2010 vo Vancouveri:
Brankári: Peter Budaj (Colorado Avalanche/NHL), Jaroslav Halák (Montreal Canadiens/NHL), Rastislav Staňa (Severstaľ Čerepovec/KHL).
Obrancovia: Ivan Baranka (Spartak Moskva/KHL), Martin Štrbák (HK MVD/KHL), Zdeno Chára (Boston Bruins/NHL), Milan Jurčina (Columbus Blue Jackets/NHL), Andrej Meszároš (Tampa Bay Lightning/NHL), Andrej Sekera (Buffalo Sabres/NHL), Ľubomír Višňovský (Edmonton Oilers/NHL).
Útočníci: Ľuboš Bartečko (Färjestad BK/Švéd.), Branko Radivojevič, Martin Cibák (obaja Spartak Moskva/KHL), Marcel Hossa (Dinamo Riga/KHL), Jozef Stümpel (Barys Astana/KHL), Richard Zedník (Lokomotiv Jaroslavľ/KHL), Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica/SR), Pavol Demitra (Vancouver Canucks/NHL), Marián Gáborík (New York Rangers/NHL), Michal Handzuš (Los Angeles Kings/NHL), Marián Hossa (Chicago Blackhawks/NHL), Tomáš Kopecký (Chicago Blackhawks/NHL), Miroslav Šatan (Boston Bruins/NHL).

Ja osobne dúfam,že s týmito chlapmi to dotiahneme ďaleko všetko super hráči a neskončia tak skoro :rolleyes:
Môj osobný typ na víťaza hokeja na ZOH je Rusko. Prečo to sa ma nepýtajte je to môj čisto náhodný typ :) Vyšlo mi to aj na MS 2009 tak dúfam,že to víde aj teraz :) No najviac by ma potešilo zlato pre Slovensko ale to asi nebude možné :rolleyes: Ale držím im palce hlavne vo štvrtkovom zápase s Českom a naši im to pekne vrátia minuloročnú potupnú prehru 8:2 čo si určite všetci pamätáme :D DRŽÍM PALCE!!!!!
Stanislav 1975
16.02.10,21:38
Slovenská hokejová reprezentácia na ZOH 2010 vo Vancouveri:
Brankári: Peter Budaj (Colorado Avalanche/NHL), Jaroslav Halák (Montreal Canadiens/NHL), Rastislav Staňa (Severstaľ Čerepovec/KHL).
Obrancovia: Ivan Baranka (Spartak Moskva/KHL), Martin Štrbák (HK MVD/KHL), Zdeno Chára (Boston Bruins/NHL), Milan Jurčina (Columbus Blue Jackets/NHL), Andrej Meszároš (Tampa Bay Lightning/NHL), Andrej Sekera (Buffalo Sabres/NHL), Ľubomír Višňovský (Edmonton Oilers/NHL).
Útočníci: Ľuboš Bartečko (Färjestad BK/Švéd.), Branko Radivojevič, Martin Cibák (obaja Spartak Moskva/KHL), Marcel Hossa (Dinamo Riga/KHL), Jozef Stümpel (Barys Astana/KHL), Richard Zedník (Lokomotiv Jaroslavľ/KHL), Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica/SR), Pavol Demitra (Vancouver Canucks/NHL), Marián Gáborík (New York Rangers/NHL), Michal Handzuš (Los Angeles Kings/NHL), Marián Hossa (Chicago Blackhawks/NHL), Tomáš Kopecký (Chicago Blackhawks/NHL), Miroslav Šatan (Boston Bruins/NHL).

Ja osobne dúfam,že s týmito chlapmi to dotiahneme ďaleko všetko super hráči a neskončia tak skoro :rolleyes:
Môj osobný typ na víťaza hokeja na ZOH je Rusko. Prečo to sa ma nepýtajte je to môj čisto náhodný typ :) Vyšlo mi to aj na MS 2009 tak dúfam,že to víde aj teraz :) No najviac by ma potešilo zlato pre Slovensko ale to asi nebude možné :rolleyes: Ale držím im palce hlavne vo štvrtkovom zápase s Českom a naši im to pekne vrátia minuloročnú potupnú prehru 8:2 čo si určite všetci pamätáme :D DRŽÍM PALCE!!!!!
FOREVER ŽIGMUND PALFFY...:cool:
drajver
17.02.10,04:15
Slovenská hokejová reprezentácia na ZOH 2010 vo Vancouveri:
Brankári: Peter Budaj (Colorado Avalanche/NHL), Jaroslav Halák (Montreal Canadiens/NHL), Rastislav Staňa (Severstaľ Čerepovec/KHL).
Obrancovia: Ivan Baranka (Spartak Moskva/KHL), Martin Štrbák (HK MVD/KHL), Zdeno Chára (Boston Bruins/NHL), Milan Jurčina (Columbus Blue Jackets/NHL), Andrej Meszároš (Tampa Bay Lightning/NHL), Andrej Sekera (Buffalo Sabres/NHL), Ľubomír Višňovský (Edmonton Oilers/NHL).
Útočníci: Ľuboš Bartečko (Färjestad BK/Švéd.), Branko Radivojevič, Martin Cibák (obaja Spartak Moskva/KHL), Marcel Hossa (Dinamo Riga/KHL), Jozef Stümpel (Barys Astana/KHL), Richard Zedník (Lokomotiv Jaroslavľ/KHL), Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica/SR), Pavol Demitra (Vancouver Canucks/NHL), Marián Gáborík (New York Rangers/NHL), Michal Handzuš (Los Angeles Kings/NHL), Marián Hossa (Chicago Blackhawks/NHL), Tomáš Kopecký (Chicago Blackhawks/NHL), Miroslav Šatan (Boston Bruins/NHL).

Ja osobne dúfam,že s týmito chlapmi to dotiahneme ďaleko všetko super hráči a neskončia tak skoro :rolleyes:
Môj osobný typ na víťaza hokeja na ZOH je Rusko. Prečo to sa ma nepýtajte je to môj čisto náhodný typ :) Vyšlo mi to aj na MS 2009 tak dúfam,že to víde aj teraz :) No najviac by ma potešilo zlato pre Slovensko ale to asi nebude možné :rolleyes: Ale držím im palce hlavne vo štvrtkovom zápase s Českom a naši im to pekne vrátia minuloročnú potupnú prehru 8:2 čo si určite všetci pamätáme :D DRŽÍM PALCE!!!!!

Takže jediný zástupca/hokejový dôchodca zo slovenskej ligy;).
Aj ja by som im veľmo držal palce ,ale to by tá NHL (KHL) nesmela pustiť hráčov iných štátov :D .
pepsikova
17.02.10,06:10
Takže jediný zástupca/hokejový dôchodca zo slovenskej ligy;).
Aj ja by som im veľmo držal palce ,ale to by tá NHL (KHL) nesmela pustiť hráčov iných štátov :D ...

...ale..drž aj tak..aj ja budem...
truch
17.02.10,06:32
Tipujem, že vyhrá Kanada, aj keď v kútiku duše prajem víťazstvo našim:):)
Dav
17.02.10,06:34
..

...ale..drž aj tak..aj ja budem...
aj ja budem držať prsty, všetci sú dobrí hráči, ale či sú aj zohratí...:cool:
Braňo
17.02.10,06:51
Ja myslím, že Rusko a Kanada budú v TOP3
drajver
17.02.10,14:53
Tipujem, že vyhrá Kanada, aj keď v kútiku duše prajem víťazstvo našim:):)

Ale veď zajtra ráno písali že hráme o 6,00 s Čechmi a nie s Kanadou.
truch
17.02.10,15:53
Ale veď zajtra ráno písali že hráme o 6,00 s Čechmi a nie s Kanadou.
Ten tip je na víťaza OH v hokeji, dopriala by som zlato našim, no veď uvidíme ako zajtra dopadnú s Čechmi:)
Pasuliatko tipuje Rusov a Braňo tipuje Rusov a Kanadu do top3.
pepsikova
17.02.10,16:21
..a ja tipnem na ráno 5:3, jasné, že vyhráme...ako ináč?...
..a do TOP -nooo, našich, Kanadu a Rusov...(to tá motyka,potvora, chce vystreliť, poznáte to!!!..
vierockak
17.02.10,16:28
Za favorita považujem Rusko a hoci by som si veeeeľmi želala vidieť našich medzi prvými ... ich šance vidím veľmi biedne .... predsa len sú to už starší dosluhujúci páni (bez urážky).
otázka
17.02.10,16:48
Za favorita považujem Rusko a hoci by som si veeeeľmi želala vidieť našich medzi prvými ... ich šance vidím veľmi biedne .... predsa len sú to už starší dosluhujúci páni (bez urážky).

Nedá mi nereagovať na tento príspevok. Starší dosluhujúci páni to kedysi v podobnej zostave ako zajtra poriadne naložili celému svetu. Čo ma doteraz vždy mrzelo aj pri MS bolo, že v zostavách hráčov chýbal okrem iného aj Žigo. Priznávam, že nie som športový odborník ( hokej sledujem spolu s manželom ), a pevne verím, že vtedy to nebola náhoda a Slovensko ešte má čo povedať svetu ohľadom tohto adrenalínového športu ( aspoň pre mňa :) ). Aj keby nad Čechmi ráno nezvíťazili, každopádne sa teším na raňajší zážitok.
buchač
17.02.10,17:55
FOREVER ŽIGMUND PALFFY...:cool:

Z huby si riť robí ....." BOH " je vraj ....ja si o ňom myslím ...tiež je to na tri ...;)...FOREVER

Žigo Pálfy: Za reprezentáciu hrať nebudem!

Pálffy sa s reprezentačným dresom lúčil už po majstrovstvách sveta 2005 vo Viedni. V ostatnom období sa však vyskytli úvahy, že by sa mohol v národnom tíme objaviť na svetovom šampionáte vo Švajčiarsku. "Netreba ma prehovárať, ja som dávno rozhodnutý. Už pred štyrmi rokmi som povedal, že končím. Neviem, prečo niekto tieto veci stále vyťahuje. Do reprezentácie sa nevrátim, treba dať priestor mladším a tým, ktorí na to majú. Videli sme, že chlapci víťazia, reprezentácia musí ísť dopredu.

http://hokej.cas.sk/clanok/112741/zigo-palfy-za-reprezentaciu-hrat-nebudem.html
adi11
17.02.10,17:57
Aj ja budem drzat palce nasim, uvidime zajtra rano, ako su chlapci zohrati.
Dopriala by som aj nejaku medailu, ale neverim...to by sa musel stat zazrak.
..no a zlato predsa Kanada alebo Rusko...:)
pasuliatko
17.02.10,19:03
Za favorita považujem Rusko a hoci by som si veeeeľmi želala vidieť našich medzi prvými ... ich šance vidím veľmi biedne .... predsa len sú to už starší dosluhujúci páni (bez urážky).

prečo?veď sú skúsení, šikovní... a určite sú lepší ako nejaký mladý čo nikdy nestál na ľade okrem rybníka... ja im tentoraz verím :)
vierockak
17.02.10,19:09
Nedá mi nereagovať na tento príspevok. Starší dosluhujúci páni to kedysi v podobnej zostave ako zajtra poriadne naložili celému svetu. Čo ma doteraz vždy mrzelo aj pri MS bolo, že v zostavách hráčov chýbal okrem iného aj Žigo. Priznávam, že nie som športový odborník ( hokej sledujem spolu s manželom ), a pevne verím, že vtedy to nebola náhoda a Slovensko ešte má čo povedať svetu ohľadom tohto adrenalínového športu ( aspoň pre mňa :) ). Aj keby nad Čechmi ráno nezvíťazili, každopádne sa teším na raňajší zážitok.

http://www.hokej.sk/clanok70365-Slovensku_nechyba_talent_hraci_su_vsak_starsi_uved omuje_si_skaut_Canucks.htm?1266436100

http://www.hokej.sk/clanok70350-Demitra_Taketo_zlozenie_timu_tu_uz_nikdy_nebude.ht m

http://www.hokej.sk/clanok68104-V_nominacii_Ruska_na_ZOH_2010_aj_veteran_Fiodorov. htm

http://ms.hokej.sk/spravy/?clanok=70344
pasuliatko
17.02.10,19:09
ľudia ja zajtra nebudem kukať hokej :mee::mee:lebo idem na prax keby som nešla tak som doma :D:D
a čo sa týka Žigmunga Pálffyho... ja o ňom dobrú mienku nemám. hrá sa na boha (nevravím,že nie je dobrý hráč) len on podľa mňa patrí medzi tých, čo im sláva stúpla do hlavy a dosť. ako ťažko vyhladoval,že nebude hrať a všetci sa mu strkali do riti... aby šiel hrať. no neviem robil podľa mňa iba formu, ale na ZOH 2010 sa trepal ako prvý :D nič v zlom.je to dobrý hokejista ako som už napísala ale mu stúpla sláva do hlavy.:(
vierockak
17.02.10,19:14
prečo?veď sú skúsení, šikovní... a určite sú lepší ako nejaký mladý čo nikdy nestál na ľade okrem rybníka... ja im tentoraz verím :)

že prečo si to myslím? ... viď ďalší príspevok 17
... ale to, že si myslím, že im veľké šance nedávam, to ešte neznamená, že im nefandím a neželám si ich úspech ... ak bude, poteší ma
pasuliatko
17.02.10,19:26
že prečo si to myslím? ... viď ďalší príspevok 17
... ale to, že si myslím, že im veľké šance nedávam, to ešte neznamená, že im nefandím a neželám si ich úspech ... ak bude, poteší ma

okej ako myslíš uvidíme ako to dopadne ale jednoznačne sa všetci zhodneme (čo je nezvyčajné :) ), že im držíme palce a pevné nervy a hľavne ruky :D
Braňo
19.02.10,06:37
Vyhrali sme nad Rusmi, takže uvidíme :--- Nech Bože dá, veď my na to máme.
lenkam68
19.02.10,06:39
Huráááááááááááááááá
truch
19.02.10,06:40
Vyhrali sme 2:1,huráááá:):):)
jojom
19.02.10,06:41
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, Rusi dostaliii. Demitra je stále PÁN HOKEJISTA.
JarkaL
19.02.10,06:41
Pekný začiatok dňa. Len tak ďalej. A teraz už môžeme účtovať.
220870
19.02.10,06:45
Rusi nás asi znenávidia.Tak im treba.
Laco-monter
19.02.10,06:51
hokej NERIEŚIM, nezaujíma ma.
hnedoočka
19.02.10,06:52
Vyhrali sme 2:1,huráááá:):):)

dík, aspoň tu sa dozviem výsledok!;) potešil!
truch
19.02.10,07:14
hokej NERIEŚIM, nezaujíma ma.
Tak prečo sa do tejto témy zapájaš? Ja mám rada všetky športy, preto sa sem pripájam, a keď vyhráme, som veľmi rada a chcem sa so svojou radosťou podeliť s tými, ktorých to zaujíma Dáša
bobino38
19.02.10,07:16
Tak prečo sa do tejto témy zapájaš? Ja mám rada všetky športy, preto sa sem pripájam, a keď vyhráme, som veľmi rada a chcem sa so svojou radosťou podeliť s tými, ktorých to zaujíma Dáša


prečítaj si názov témy a potom napíš názor:-)
truch
19.02.10,07:18
prečítaj si názov témy a potom napíš názor:-)
ZOH hokej, je názov témy, hokej je šport, takže nerozumiem čo si myslel svojou poznámkou
AlaNR
19.02.10,07:20
Moji milí poraďáci, od zajtra sa pripravte na plynovú krízu...
Vyhrali sme nad Rusmi v hokeji, Kuzminová nám dala dve medaily..... vypnú nám plyn:D
Stanislav 1975
19.02.10,07:20
ZOH hokej, je názov témy, hokej je šport, takže nerozumiem čo si myslel svojou poznámkou

bobino sa pravdepodobne pomýlil-on chcel citovať montéra a nie teba...
asi to bol omyl...;)
bobino38
19.02.10,07:21
...reagujem na toto:-)

Pôvodca textu príspevku: Laco-monter
hokej NERIEŚIM, nezaujíma ma.

Tak prečo sa do tejto témy zapájaš? Ja mám rada všetky športy, preto sa sem pripájam, a keď vyhráme, som veľmi rada a chcem sa so svojou radosťou podeliť s tými, ktorých to zaujíma Dáša
Stanislav 1975
19.02.10,07:22
...reagujem na toto:-)

Pôvodca textu príspevku: Laco-monter
hokej NERIEŚIM, nezaujíma ma.

Tak prečo sa do tejto témy zapájaš? Ja mám rada všetky športy, preto sa sem pripájam, a keď vyhráme, som veľmi rada a chcem sa so svojou radosťou podeliť s tými, ktorých to zaujíma Dáša

Takže som mal pravdu...:cool:
truch
19.02.10,07:41
bobino sa pravdepodobne pomýlil-on chcel citovať montéra a nie teba...
asi to bol omyl...;)
Už som sa zľakla, že som mimo:---:---
vierockak
19.02.10,07:53
Vyhrali sme 2:1,huráááá:):):)

po tej úvodnej prehre s Čechmi je to celkom fajn prekvapenie
Dana1
19.02.10,08:19
Veľmi sa teším, že naši vyhrali. držala som palce a som rada, že sa to nakoniec podarilo. držím palce a teším sa na ďalšie zápasy.
adi11
19.02.10,08:23
..nasi chlapci zasluzene vyhrali...tesim sa..:)
adi11
19.02.10,12:49
..nasi chlapci zasluzene vyhrali...tesim sa..:)
...preve si ich hru vychutnavam...vyborne hrali..to museli byt nervy pri najazdoch a Palovi sa to na konci perfektne zadarilo:):):)
pasuliatko
19.02.10,15:55
hokej NERIEŚIM, nezaujíma ma.

tak prečo sa vyjadruješ?mimotemy
JarkaL
21.02.10,02:55
Lotyšsko-Slovensko: 0:6 !
pepsikova
21.02.10,04:44
Lotyšsko-Slovensko: 0:6 !..

..veľmi dobrý zápas..ak to nepokazia naši vo finiši, mohli by sme mať aj nejaký cenný kov na krku..držím palčoky silno..

http://aktualne.centrum.sk/sport/zoh-2010/clanek.phtml?id=1202477
kováčJi
21.02.10,10:10
..

..veľmi dobrý zápas..ak to nepokazia naši vo finiši, mohli by sme mať aj nejaký cenný kov na krku..držím palčoky silno..



Na striebro "stačí" vyhrať nasledujúce tri zápasy :D (a potom môžeme zas jeden prehrať ).
vierockak
21.02.10,10:39
Na striebro "stačí" vyhrať nasledujúce tri zápasy :D (a potom môžeme zas jeden prehrať ).

... a to budú určite iné a ťažšie zápasy ..... ešte, že máme slušného brankára Jaroslava Haláka
pepsikova
21.02.10,21:00
..páči sa mi hokej, keď Češi prehrávajú..veru hej!!..
adi11
21.02.10,21:10
..ale Cesi este mozu vyrovnat..5 minut do konca
pepsikova
21.02.10,22:10
B-skupina Z V Vp. Pp. P Skóre B 1. Rusko 3 2 0 1 0 13:6 7 2. Česko 3 2 0 0 1 10:7 6 3. Slovensko 3 1 1 0 1 9:4 4 4. Lotyšsko 3 0 0 0 3 4:19 0
..ja akosik furt verím na tú strielajúcu motyku..
adi11
21.02.10,22:18
Škoda že nevyrovnali (keď mohli :) ).
nemali to stastie:)
cloe
21.02.10,22:42
Tak som sa dočítala, že budeme hrať v útorok Play-off s Nórskom.
Čo vy na to? Myslím, že to nie je najhoršie.
truch
22.02.10,06:52
Tak som sa dočítala, že budeme hrať v útorok Play-off s Nórskom.
Čo vy na to? Myslím, že to nie je najhoršie.
To by bolo výborné, mali by sme dobrú šancu ísť ďalej. Neviete koho majú Češi?
kováčJi
22.02.10,07:15
To by bolo výborné, mali by sme dobrú šancu ísť ďalej. Neviete koho majú Češi?

Myslím,že budú čakať na výsledok rozstrelu.Vraj im pomohli američania výhrou nad Kanadou,aby išli medzi 4 čakajúcich z druhého miesta.
pepsikova
22.02.10,17:13
http://aktualne.centrum.cz/sportplus/olympiada-vancouver/grafika/2010/02/20/prehledne-hokejovy-turnaj-zacala-nejlepe-kanada/?cid=661439


..veľmi pekný a podrobný prehľad je tu..

: Ovečkin sestřelil Jágra a bylo to. Rusko - Česko 4:2 (..ako málo mi stačí k radosti..tedaaa, ja som!!)
buchač
22.02.10,18:14
buchač
22.02.10,18:16
http://aktualne.centrum.cz/sportplus/olympiada-vancouver/grafika/2010/02/20/prehledne-hokejovy-turnaj-zacala-nejlepe-kanada/?cid=661439


..veľmi pekný a podrobný prehľad je tu..

: Ovečkin sestřelil Jágra a bylo to. Rusko - Česko 4:2 (..ako málo mi stačí k radosti..tedaaa, ja som!!)

....niekto " zostrelí " Pálfyho a bude po ptákach ....ono je už aj tak , veď som ho ešte ani nejak nevidel hrať ...;)
pepsikova
22.02.10,19:25
....niekto " zostrelí " Pálfyho a bude po ptákach ....ono je už aj tak , veď som ho ešte ani nejak nevidel hrať ...;)..

..no, to budem riešiť potom, keď sa to (ne)stane..
..potvor, nedopraješ mi ani trošku radosti..)))))))))))))
buchač
23.02.10,06:45
....niekto " zostrelí " Pálfyho a bude po ptákach ....ono je už aj tak , veď som ho ešte ani nejak nevidel hrať ...;)

OPRAVA

.......a ani uz na OH neuvidim....;).....vo stvrtok Norsko poriesi.......
kováčJi
23.02.10,11:01
Myslím,že budú čakať na výsledok rozstrelu.Vraj im pomohli američania výhrou nad Kanadou,aby išli medzi 4 čakajúcich z druhého miesta.

A potom ich potopili Fíni = idú si zahrať s Lotyšmi.
ludmilla
24.02.10,06:17
Vyhrali sme!!!!!!!!!!!!!!!!! 4:3
lenkam68
24.02.10,06:18
Vyhrali sme nad Nórmi 4:3, ale bolo to vydreté...
azla
24.02.10,06:21
Nevidela som záver, iba počúvala, ale bolo to dobré napätie.:rolleyes::D:):):rolleyes::D
lenkam68
24.02.10,06:30
Až také, že ešte teraz sa mi trasú ruky :rolleyes:
truch
24.02.10,06:30
Zápas som nevidela, dnes som nestihla. To sme hrali tak zle, alebo Nóri tak dobre?
lenkam68
24.02.10,08:28
My sme hrali tak stráááááášne zle, ale až od druhej tretiny:eek::mee:
MarcelkaT
24.02.10,13:13
Ja som si síce pomiešala témy o hokeji s témou Hurááá máme zlatú medailu, ale nevadí.
No dnešný hokej s Nórskom to bolo trapenie, aspoň že pri nás niekto dobrý stál že sme to vyhrali. Keď tak budú hrať aj proti Švédom neviem, neviem ako to dopadne.
No dnes naši od II.tretiny hrali straaaašneee zle.....
JarkaL
24.02.10,13:16
Asi ich rozhodilo to Bartečkovo zranenie, keď som si to opakovane pozrela, bolo to hrozné...

Všimla som si, že hokej tu komentujeme najmä baby, ktovie, čo si o našich komentároch myslia páni.
MarcelkaT
24.02.10,14:46
Keď tak pozerám v hokeji je strašne veľa zákernosti a niekedy mi to pripada ako ublíženie tomu druhému, vyradiť ho z hry, alebo neviem to ako nazvať. Tie bitky, všelijaké potyčky to už pomaly nepatrí do športu. Niekedy na hokej bola radosť pozerať sa. Era Golonku, Dzurillu, Nedomanského, Stašieho, Holíkovcov, Suchého, Tikala, Nadrchala, Hlinku, Holečka, Klapača, Machača,Vlacha, Tajcnára, Pukaloviča, Štastných, Libu, Lukáča, a iných je už preč.
No chlapi si pomyslia, zase nejaká baba tu polemizuje o hokeji.
buchač
24.02.10,16:11
Asi ich rozhodilo to Bartečkovo zranenie, keď som si to opakovane pozrela, bolo to hrozné...

Všimla som si, že hokej tu komentujeme najmä baby, ktovie, čo si o našich komentároch myslia páni.

...to máš tak ...

Keď baby komentujú hokej " báb " .....

Komentáre ujdú , celkom fundované .....ale ten hokej , kua , ten hokej ....;)
adi11
25.02.10,00:20
..oplatilo sa mi cakat..perfektny tvrdy kanadsky hokej...
po 1. tretine Kanada vedie nad Ruskom 4 .1 parada :)
Dana1
25.02.10,05:37
Kanada - Rusko 7:3, dobrý vyprask Rusi dostali.
Dana1
25.02.10,05:38
aj Česi idu domov prehrali s finskom 0:2
kováčJi
25.02.10,05:41
Nechceme "čestne :---" prehrať so Švédmi.
Po 2. tretine 3 : 2 :):):):):) (a náš vylúčený;) ).
kováčJi
25.02.10,05:42
Nechceme "čestne :---" prehrať so Švédmi.
Po 2. tretine 3 : 2 :):):):):) (a náš vylúčený;) ).

Dotiahnuť !!!!!!

A potom IBA Kanada :---:---:---:---:--- (a Fínsko ).
kováčJi
25.02.10,05:45
Nechceme "čestne :---" prehrať so Švédmi.
Po 2. tretine 3 : 2 :):):):):) (a náš vylúčený;) ).

Presilovku sme prežili.
Ešte 18:06 :):):):):)
Dana1
25.02.10,05:57
goooooooooool 4:2
Ivana 1511
25.02.10,06:04
ále už 4:3
Stanislav 1975
25.02.10,06:13
Je to taaam-ideme daleeej :)
truch
25.02.10,06:14
Moje nervy a teraz mám robiť???
220870
25.02.10,06:15
Švédi idú domov ,sme tam.Kanada má po vtákoch.
Dana1
25.02.10,06:15
Huráááááááááá vyhrali sme 4:3!!!!!!!!!!
JarkaL
25.02.10,06:17
Ďakujeme, chlapci!!!
Stanislav 1975
25.02.10,06:20
Moje nervy a teraz mám robiť???

Teraz a robit?dnes sa nerobi -dnes sa pije :) :)-ze robit,to aky zart toto :)
lenkam68
25.02.10,06:20
Hrali sme super, to bolo úplne niečo iné ako včera. Ale Češi v komentovaní nesklamali ... vraj je len náhoda, nezaslúžené a podobné drísty:eek::eek::eek::D:D:D:D
truch
25.02.10,06:22
Hrali sme super, to bolo úplne niečo iné ako včera. Ale Češi v komentovaní nesklamali ... vraj je len náhoda, nezaslúžené a podobné drísty:eek::eek::eek::D:D:D:D
Nech si vravia čo chcú, idú domov a my ďalej:):):)
Stanislav 1975
25.02.10,06:22
Dotiahnuť !!!!!!

A potom IBA Kanada :---:---:---:---:--- (a Fínsko ).

Kanade dame 10-1 :)
truch
25.02.10,06:24
Kanade dame 10-1 :)
Stanko, ty si optimista od špiku kosti, ja tiež, bodaj by ti tip vyšiel
buchač
25.02.10,06:25
Asi ich rozhodilo to Bartečkovo zranenie, keď som si to opakovane pozrela, bolo to hrozné...

Všimla som si, že hokej tu komentujeme najmä baby, ktovie, čo si o našich komentároch myslia páni.


...to máš tak ...

Keď baby komentujú hokej " báb " .....

Komentáre ujdú , celkom fundované .....ale ten hokej , kua , ten hokej ....;)


Moje nervy a teraz mám robiť???

Ja mám výhodu v mojej susede , ktorá býva pod mojím bytom.
Ešte aj dnes ráno ma zobudila , keď sme dali gól ....neviem síce , ktorý , ale nevadí ...
Tak to pokračovalo až do konca zápasu , ani som nemusel sledovať zápas , vždy som bol v " obraze " , vrieskala viac ako pri orgazme ...šak je čerstvo rozvedená ...:D

truch - nerob radšej nič ....:D...ukludni nerv ....možno aj hormón ...:D
paťuška
25.02.10,06:25
Je mi veľmi ľúto takýchto komentátorov, ktorí nevedia "prežuť", že aj Slováci sú dobrí a nie je to len pri hokeji. Včera keď vyhrala ich štafeta v behu na lyžiach, nebolo ani rozumieť čo hovoril ako sa vytešoval, a keď sme získali medaily vďaka biatlonu, tak len že naturalizovaná Slovenka.......
truch
25.02.10,06:27
Teraz a robit?dnes sa nerobi -dnes sa pije :) :)-ze robit,to aky zart toto :)
Pijem, síce len kávu, ale pijem:):) a robiť začnem až keď ma prejde eufória :D:D Je možné, že ma dnes neprejde:D:D
buchač
25.02.10,06:35
Je mi veľmi ľúto takýchto komentátorov, ktorí nevedia "prežuť", že aj Slováci sú dobrí a nie je to len pri hokeji. Včera keď vyhrala ich štafeta v behu na lyžiach, nebolo ani rozumieť čo hovoril ako sa vytešoval, a keď sme získali medaily vďaka biatlonu, tak len že naturalizovaná Slovenka.......

Dobrí komentátori sú v iných televíziách ...aj tí , čo boli dobrí , tak zdrhli z verejnoprávnych do športových ...
To sú tí , ktorých vychovali odborníci - Vít Holubec , Karol Polák , Gabo Zelenay .....

Komerčné televízie športových komentátorov nemajú !!!
Tu sa vyskytujú v podobe , vraj ..." športový redaktor - moderátor " ....;)
Títo sa nazývajú skôr čítači športových správ....
Stanislav 1975
25.02.10,06:52
Co sa tyka cechov,tak na 80%su ok,aj ja pozeram netovu diskusiu na idnes a su tam aj taki co idu proti nam za kazdu cenu a okydavaju za kazdu cenu,ale su tam aj ok ludia,co nam gratuluju .mimochodom,vcera vyhrala moja tajna favoritka v rychlokorculovani a bola ceska.
lenkam68
25.02.10,07:44
Pijem, síce len kávu, ale pijem:):) a robiť začnem až keď ma prejde eufória :D:D Je možné, že ma dnes neprejde:D:D
Mňa tá eufória prešla hneď, ako som sa resp. stále snažím, dostať do elektr. podateľne DÚ. Čas čakaním na pripojenie si vypĺňam na porade:D, ešte že ju máme ;)
Excise Duty
25.02.10,12:57
Hrali sme super, to bolo úplne niečo iné ako včera. Ale Češi v komentovaní nesklamali ... vraj je len náhoda, nezaslúžené a podobné drísty:eek::eek::eek::D:D:D:D
Neviem, kto sú to "Češi", ja viem, že sú to Česi. A neviem, aké české stanice sleduješ, lebo ja sledujem prenosy na ČT, českí komentátori úprimne prežívali ten zápas s nami a tešili sa z nášho víťazstva. Slovenských komentátorov sa nedá počúvať, najmä tie ich nekvalifikované žvásty, z ktorých sa nič človek nedozvie, akurát len opisujú to, čo vidím aj na vlastné oči a ešte pri tom prznia slovenčinu.
bv_alexandra
25.02.10,13:00
Prajem im aby doniesli medailu. :)
http://www.youtube.com/watch?v=jRxOcefjD54
Excise Duty
25.02.10,13:06
Co sa tyka cechov,tak na 80%su ok,aj ja pozeram netovu diskusiu na idnes a su tam aj taki co idu proti nam za kazdu cenu a okydavaju za kazdu cenu,ale su tam aj ok ludia,co nam gratuluju .mimochodom,vcera vyhrala moja tajna favoritka v rychlokorculovani a bola ceska.
Takých internetových blbečkovských diskutérov, čo idú proti každém a za každú cenu, je viac než dosť aj na slovenských webových stránkach.
janka51
25.02.10,13:50
Máme skvelých chlapcov ktorým patrí za ich výkon veľké ĎAKUJEM!!! Chlapci držte sa a p. Bartečkovi želám skoré uzdravenie.
MarcelkaT
25.02.10,14:01
V Jarovi Halákovi nám rastie druhý Dzurilla. Len tak ďalej. Držím palce.
truch
25.02.10,21:03
Zajtra Kanada, netipnete si? Ja tipujem 4:2, samozrejme pre nás:):) Čo už som optimista:D:D
Stanislav 1975
25.02.10,21:10
V Jarovi Halákovi nám rastie druhý Dzurilla. Len tak ďalej. Držím palce.

Nesúhlasím-aj ked sa Jarovi momentálne darí,ale Dzurilla bol Dzurilla a to má Jaro k nemu ešte velmi velmi ďaleko...
Stanislav 1975
25.02.10,21:12
Zajtra Kanada, netipnete si? Ja tipujem 4:2, samozrejme pre nás:):) Čo už som optimista:D:D

šak som písal už ráno, že vyhráme 10-1...;)
truch
25.02.10,21:21
šak som písal už ráno, že vyhráme 10-1...;)
To by bolo výborné, ak uhádneš pasujem ťa za " Sibylu" poradne:D:D
Stanislav 1975
25.02.10,21:28
To by bolo výborné, ak uhádneš pasujem ťa za " Sibylu" poradne:D:D

tretiny budú 0-1,6-0,4-0 :D:D:D
Excise Duty
25.02.10,21:48
Zajtra Kanada, netipnete si? Ja tipujem 4:2, samozrejme pre nás:):) Čo už som optimista:D:D
Potešilo by, lenže ja som pozeral ten nočný zápas Kanady s Ruskom. Kanaďania skočili na Rusov ako osy na bonbón a jasne dali najavo, kto je pánom ľadu a kto chce bojovať o zlato. Bolo to hotové Waterloo, takže ja by som radšej ostal pri zemi a budem len skromne dúfať.
Excise Duty
25.02.10,21:51
tretiny budú 0-1,6-0,4-0 :D:D:D
Toto je debata na tému ZOH hokej a nie Sci-fi.:D
truch
25.02.10,21:57
Potešilo by, lenže ja som pozeral ten nočný zápas Kanady s Ruskom. Kanaďania skočili na Rusov ako osy na bonbón a jasne dali najavo, kto je pánom ľadu a kto chce bojovať o zlato. Bolo to hotové Waterloo, takže ja by som radšej ostal pri zemi a budem len skromne dúfať.
Kanada je doma, musí vyhrať a to nie je ten najpríjemnejší pocit, skôr to zväzuje, my nemáme čo stratiť:):) V každom športe sa hrá zle, keď musíš
Excise Duty
25.02.10,22:10
Kanada je doma, musí vyhrať a to nie je ten najpríjemnejší pocit, skôr to zväzuje, my nemáme čo stratiť:):) V každom športe sa hrá zle, keď musíš
Ani ja nemám z môjho pohľadu čo stratiť. Pred našim domom je taký bar, kde sa chodí pozerať hokej a bez ohľadu na to, či vyhráme alebo prehráme, všetko koldokola bude bude poobšťávané a ogrcané.:eek:
Stanislav 1975
25.02.10,22:17
Ani ja nemám z môjho pohľadu čo stratiť. Pred našim domom je taký bar, kde sa chodí pozerať hokej a bez ohľadu na to, či vyhráme alebo prehráme, všetko koldokola bude bude poobšťávané a ogrcané.:eek:

Keď len to-tak je ešte dobre...:D
truch
25.02.10,22:21
Excise Duty, to ti teda nezávidím:eek:Keby sme vyhrali, aspoň by sa ľahšie čistilo
Stanislav 1975
25.02.10,22:23
Excise Duty, to ti teda nezávidím:eek:Keby sme vyhrali, aspoň by sa ľahšie čistilo

Pochybujem silno,že to čistí Excise Duty;):cool::eek:
janka51
26.02.10,07:31
Zajtra Kanada, netipnete si? Ja tipujem 4:2, samozrejme pre nás:):) Čo už som optimista:D:D
To by bolo to najlepšie čo by naši úspešný chlapci pre to naše malé slovensko urobili, ale ja tipujem 3:2, samozrejme že pre nás.:):):)
janka51
26.02.10,07:35
Potešilo by, lenže ja som pozeral ten nočný zápas Kanady s Ruskom. Kanaďania skočili na Rusov ako osy na bonbón a jasne dali najavo, kto je pánom ľadu a kto chce bojovať o zlato. Bolo to hotové Waterloo, takže ja by som radšej ostal pri zemi a budem len skromne dúfať.
To je pravda netreba to zakríknuť treba len tichúčko dúfať a držať palce;):):)
janka51
26.02.10,07:40
Ani ja nemám z môjho pohľadu čo stratiť. Pred našim domom je taký bar, kde sa chodí pozerať hokej a bez ohľadu na to, či vyhráme alebo prehráme, všetko koldokola bude bude poobšťávané a ogrcané.:eek:
Keď by doniesli to zlato:eek::eek::eek: tak aj by to stálo zato nie?:):):)
janka51
26.02.10,07:54
Ešte som zabudla na zbierku tých vreckoviek čo sa budu tým našim vláčikom vracať naspäť do čiech prispejeme aj my:confused::):)
buchač
26.02.10,09:38
Ani ja nemám z môjho pohľadu čo stratiť. Pred našim domom je taký bar, kde sa chodí pozerať hokej a bez ohľadu na to, či vyhráme alebo prehráme, všetko koldokola bude bude poobšťávané a ogrcané.:eek:

Našťastie ani ja nemám také problémy ....asi by poniektorí fanúšikovia neboli radi , keby ich pri bohumilej " činnosti " zastihla diabolka , do riti namierená ...

Tiež sa tomu čudujem , že decká ráno skoro do školy vstávajú , lebo hokej je potrebné pozerať v telocvični ....:eek::eek::eek:

Radšej keby v tej telocvični tie svoje mľandravé telá od nezdravej stravy trochu poriešili poriadnym pohybom a nie čumením na prenos .....samozrejme , že to sledovanie ide na úkor výuky , nehovoriac o tom , že takýto žiaci / 1.stupeň / by ešte mali zarezávať v posteli ....

Ale čo už ...mňa sa to netýka ...a keby aj , tak rozhodne by som svoje decká nebudil ...nehovoriac o tom , že by som bol nahnevaný , ak by mňa zobudili ...;):---
MarcelkaT
26.02.10,13:57
Stanislav 1975;1313884]Nesúhlasím-aj ked sa Jarovi momentálne darí,ale Dzurilla bol Dzurilla a to má Jaro k nemu ešte velmi velmi ďaleko...

..........................................
K Dzurillovi má ďaleko ešte, ale ako povzbudenie to môže byť. Taký ako bol Vlado Dzurilla sa len raz narodí.
sito
26.02.10,15:08
Stanislav 1975;1313884]Nesúhlasím-aj ked sa Jarovi momentálne darí,ale Dzurilla bol Dzurilla a to má Jaro k nemu ešte velmi velmi ďaleko...

..........................................
K Dzurillovi má ďaleko ešte, ale ako povzbudenie to môže byť. Taký ako bol Vlado Dzurilla sa len raz narodí.


Marcelka, ale to každý, len raz...
nika.sum
26.02.10,15:26
Podla mojho pozorovania, ked zacnu u nas v mediach rozoberat pomaly uz nasu zlatu medailu nedopadne to dobre. Ja si myslim, ze uz to ze sme sa lepsie umiestnili ako nasi susedia je uspech, hlavne po poslednych rokoch a teraz len tajne dufat, ze Kanada bude mat zly den a nezvladne ten psychicky tlak a nasi chlapci budu mat svoj super den...Urcite by nas to potesilo.
Stanislav 1975
26.02.10,16:52
Podla mojho pozorovania, ked zacnu u nas v mediach rozoberat pomaly uz nasu zlatu medailu nedopadne to dobre. Ja si myslim, ze uz to ze sme sa lepsie umiestnili ako nasi susedia je uspech, hlavne po poslednych rokoch a teraz len tajne dufat, ze Kanada bude mat zly den a nezvladne ten psychicky tlak a nasi chlapci budu mat svoj super den...Urcite by nas to potesilo.

nika,nejdete v noci na snp-cko?
cloe
26.02.10,19:10
Tak pridám môj tip. 4 : 4. A vyhráme na nájazdy.:D
Rozalka
26.02.10,19:18
Aj keby sme získali len krumľovku, je to pre nás úspech, z toľkých krajín a na 4. mieste
Konečne sa na západnej pologuli dozvedia, že Slovensko je v Európe.
cloe
26.02.10,19:25
Len dúfajme, že to naše stretnutie nebude mať podobný priebeh ako teraz v 10.minúte už Fíni prehrávajú s USA 4:0:eek:
220870
26.02.10,21:06
Už len 6:1.
A tý naši.Bude to ,ako prejsť peklom po pavučine.
pepsikova
26.02.10,21:34
Už len 6:1.
A tý naši.Bude to ,ako prejsť peklom po pavučine...

..neboj, majú nejaké skúsenosti s chodením po pekle odminula,Goteborg tiež nebol prechádzka rajom... hádam nezabudli, ako chutí zlato...
Mgr.Shrek
26.02.10,21:49
OTČE Náš, ktorý si na nebesiach, posväť hokejky naše, prid zlato naše, bud pri brankarovi našom, ako v Goteborgu tak aj vo Vancouveri, goly naše daj nám dnes, a odpusť nám naše chyby v obrane, ako aj v útoku, a neuveď nás do predlženia a zbav nás faulu. Amen
Mgr.Shrek
26.02.10,21:55
Pride Rytmus k Jagrovi a hovori: Tak to pochop uz je konec.
cloe
26.02.10,22:02
Pride Rytmus k Jagrovi a hovori: Tak to pochop uz je konec.

:D:D:D... brate, tomu ver!
pepsikova
26.02.10,22:12
Pride Rytmus k Jagrovi a hovori: Tak to pochop uz je konec...

..no a Žigo, ak nebude chcieť zostať v hanbe, musí sa posnažiť aspoň o zlato na krku..lebo krumpľa by veru nevyzerala ktovieako ..no..
azla
27.02.10,02:20
Roman, lepšie sa modli, lebo už prehrávame 2:0 :D:D:D

...budú ešte naše góly ?? :):):):)
janka51
27.02.10,03:58
Prehrali sme:mee: ale chlapcom patrí veľka vďaka a ĎAKUJEM!!!
nika.sum
27.02.10,07:12
nika,nejdete v noci na snp-cko?

Odpovedam sice neskoro, ale predsa. Neboli sme, nakolko ja mam maleho drobca. Starsi syn ma zase zapas teraz doobeda, tak tiez by nemohol. Ale ja nerada pozeram hokej pri takychto dolezitych zapasoch, lebo ako to tu niekto spominal, vascinou vtedy prehraju. Teraz som navine nebola, nepozerala som. Ale snivalo sa mi o hokeji:) a v tom sne prehravali 0:7, spominam si len, ze som si povedala, ze ked maju prehrat nej je to len o jeden gol, a to vyslo. Podla mojho nazoru, Kanadania su naozaj super a ked budeme mat brondz bude to pre nas aj tak necakany uspech, dokonca aj ta zemiakova, lebo priznajme to posledne roky hrali hrozne. A na dalsej olympiade neviem ako to dopadne, ked ti starsi super hraci uz hrat nebudu. Mohlo by to tych nasich hokejistov povzbudit tak, aby na buduci rok na MS na Slovensku neurobili hanbu:).
sito
27.02.10,08:26
OTČE Náš, ktorý si na nebesiach, posväť hokejky naše, prid zlato naše, bud pri brankarovi našom, ako v Goteborgu tak aj vo Vancouveri, goly naše daj nám dnes, a odpusť nám naše chyby v obrane, ako aj v útoku, a neuveď nás do predlženia a zbav nás faulu. Amen

Shrek, pekne, dobre si sa modlil, OTČE bol aj vo Vancouveri na hokeji, ale bavil sa tam s tými hore, nepozeral na ľad. Keby pozeral, nedopustil by, aby tvoja modlidba bola zbytočná.
Gapo
27.02.10,08:43
Neskoro som objavil túto tému, inak by som napísal, že s Kanadou prehráme, pretože tú hystériu čo robia naši novinári a médiá, nie sú nijako povzbudzujúce pre hokejistov, iba iba im to "musenie" zväzuje ruky.
Môj typ na konečný výsledok, medaila drevená, aj keby som bol rád, keby to bolo inak. Nakoniec, čo sa také stane, to nie sú iné závažnejšie problémy, ktorým sa treba venovať? Funguje to presne ako oni chcú, dať ľudu chlieb a hry, platilo to v starom Ríme a dnes rovnako.:mad:
MarcelkaT
27.02.10,09:12
Prehra 3:2 s Kanadou nie je až taká hanba. No lepší vyhral, mal viac šťastia. Treba na to zabudnúť a myslieť na zápas s USA.
adi11
27.02.10,09:21
Ja som nasich ani nepozerala...stacilo mi vidiet ako hrali kanadania prvu tretinu s rusmi, ako ich rozbili...
na to vsetko som milo prekvapena, ze nasim chlapcom sa darilo a dali nam len 3 goly
Stanislav 1975
27.02.10,11:02
Prehra 3:2 s Kanadou nie je až taká hanba. No lepší vyhral, mal viac šťastia. Treba na to zabudnúť a myslieť na zápas s USA.

no neviem,ale podla mna budeme hrat s finskom a nie s usa :-)
adi11
27.02.10,11:21
aj podla mna hraju nasi zajtra s Finskom..tak budeme drzat palce
Gapo
27.02.10,11:41
Kanada nebola tak dobrá, aké bolo Rusko zlé, my zase s Fínskom nemáme šťastie a tak neverím, aj keď chcem, aby aspoň bronz bol.
adi11
27.02.10,11:57
Kanada nebola tak dobrá, aké bolo Rusko zlé, my zase s Fínskom nemáme šťastie a tak neverím, aj keď chcem, aby aspoň bronz bol.
aj tak sa to da povedat o Rusku...a dufajme, ze stastie bude zajtra pri nasich stat:)
MarcelkaT
27.02.10,14:11
no neviem,ale podla mna budeme hrat s finskom a nie s usa :-)


...........................
Omluvam sa za chýbu.;) Ja som sa už videla vo finále. No chcela som miesto Kanady aby tam sme hrali my s USA.;) To by lepšie vyzeralo.;)
Ale aj na Fínov si musíme dať pozor, lebo čert nikdy nespí......:---
Mgr.Shrek
27.02.10,14:25
Roman, lepšie sa modli, lebo už prehrávame 2:0 :D:D:D

...budú ešte naše góly ?? :):):):)

No snažil som sa ako sa dalo.
Oltárik som mal vysvietený, kolená samá modrina od kľačania a na prstoch mám pľuzgiere od ruženca. Ale som spokojný. Proti Kanade sa hraje veľmi ťažko. Bál som sa väčšieho debaklu.
Poďme chlapci!!!!!
azla
27.02.10,17:38
Ja som po druhej tretine opustila televíznu miestnosť, premohla ma únava a myslela som si, že čo už ...:D

Keď som si zo záznamu pozrela tretiu tretinu, tak sa mi to páčilo.:)
Nájazdy na našu bránu som už neprežívala (ved som vedela, že 3 bolo posledné číslo), ale keď sme hrali pri kanadskej bráne tak som ešte stále dúfala :rolleyes:, že padne aj tretí gól.... (nepadol:D)
janka51
28.02.10,02:53
tak už prehravame1:0 ale verme že chlapci to ešte vyhrajúúúúúúúúúúú!
Melnick
28.02.10,03:19
už nie :D


už vyhrávame, len to udržať:D:D:D


Držia sa chalani ,znova Fínom jeden uštedrili:---:---:---

Slovensko - Fínsko 3:1 (0:1, 3:0) po druhej tretine

Góly: 30. Gáborík (Demitra, Chára), 36. Marián Hossa (Handzuš, Demitra), 39. Demitra (Marián Hossa),

Akosi sa mi leskne pred očami, žeby ma oslepoval ten bronz ?
:mee:
3:2

Slovensko - Fínsko 3:4

DOBRÚ NOC :mee::mee::mee::mee:
pepsikova
28.02.10,03:52
..nemôžem sa na to ani pozerať...stúpa mi tlak..vyrovnané:..3:3..
JarkaL
28.02.10,03:57
neuveriteľné, 4:3, dúfam, že sa spamätajú
Melnick
28.02.10,04:15
Nespamätali :mee:
Gapo
28.02.10,04:36
Neskoro som objavil túto tému, inak by som napísal, že s Kanadou prehráme, pretože tú hystériu čo robia naši novinári a médiá, nie sú nijako povzbudzujúce pre hokejistov, iba iba im to "musenie" zväzuje ruky.
Môj typ na konečný výsledok, medaila drevená, aj keby som bol rád, keby to bolo inak. Nakoniec, čo sa také stane, to nie sú iné závažnejšie problémy, ktorým sa treba venovať? Funguje to presne ako oni chcú, dať ľudu chlieb a hry, platilo to v starom Ríme a dnes rovnako.:mad:
Ako som to vedel, som objektívny fanúšik, ale aj tak boli naši chlapci najsexi, však?:confused::confused::confused::confused:
janka51
28.02.10,04:40
:mee::mee::mee:
janka51
28.02.10,04:44
Ako som to vedel, som objektívny fanúšik, ale aj tak boli naši chlapci najsexi, však?:confused::confused::confused::confused:
Máš pravdu je mi do :mee::mee::mee: ale aj tak naší chlapci boli úžasný. CHLAPCI veľká VĎAKA!!!
azla
28.02.10,05:07
Slovensko - Fínsko 3:1 (0:1, 3:0) po druhej tretine
Tu som sa prebudila, pozrela ...fajn ....ešte si ľahnem ....prídem na posledných 10 minút
Prišla som a :mee::mee::mee::mee:
Slovensko - Fínsko 3:4
Vravím si, zvládnu to ..... Márne som sa nádejala :D ...namiesto dať sme už len zinkasovali
:D
DOBRÚ NOC :mee::mee::mee::mee:

Medailu nemáme to je fakt, ale historický sme dosiahli najväčší úspech.
Toto ich bude tešiť až s odstupom času.
Dnes sú všetci sklamaní, smutní a nas..... lebo sú si vedomí vlastných chýb.

Napriek všetkému ....CHLAPCI GRATULUJEM :)
Stanislav 1975
28.02.10,05:43
:mee::mee::mee:-Škoda, ale ide sa ďalej, škoda veľká tých 3 golov,ktoré sme dostali za 3.35minúty,ale čo už-život ide ďalej a budú aj iné možnosti,ale rozohraté sme to mali pekne...,priam ideálne...
nika.sum
28.02.10,05:52
Presne tak ako GAPO pisal. Ja ked pocujem pred takymito zapasmi ako v mediach ospevuju ci uz hokejistov, futbalistov alebo ineho sportovca, tak mi je uz skoro jasne ze to nedopadne ako by sme chceli. Zoberte len Kuzminovu (ja na mena niesom, dufam ze som to neskomolila), prvu medailu mala v tichosti, nik o medaile nehovoril, ona bola v pohode nebol na nu tlak, striebro super, mozno keby bolo vsade ticho tak bude aj z toho zlato. Ale tie ostatne sutaze, bol naozaj na nu tlak, to malokto asi zvladne. Pri hokeji sme vobec hlavne po tych prvych zapasoch nepocitali, ze pojdu do semifinale, tak im to vyslo, potom uz zacali v mediach basnit o zlatej a tak to dopadlo....Mne sa pacilo ako sa k tomu vyjadril Demitra, nazacal sa vyhovarat na rozhodcov a na ine okolnosti, pos.... to sami. Aj ked je uspech ze su stvrti, ale ako on povedal pre nich je to tak akoby boli posledni. Neviem preco ale mne sa zda ze nasi sportovci nezvladaju psychicke tlaky. Maju s tym problem uz od mala. Ja to vidim na svojom synovi doma, zbytocne mu hovorime ze o nic nejde, nech hra so srdcom a tak aby bol on spokojny a potom to pojde dobre, ale aj tak chodi na zapasy zo strachom a potom hra tak ako hra, kde je chyba? v treneroch? v rodicoch? (my na neho netlacime, nenadavame mu, povzbudzujeme ho) . Nasi chlapci su stvrtí, to je uspech, ale co bude dalej? Kto bude hrat na MS a kto bude hrat na dalsej olympiade, mame takych hracov? Niekde urcite mame, len neviem ci prave ti dostanu sancu, slovensky sport zial nie je o talentoch...
petmar
28.02.10,11:47
S odstupom času budeme spomínať 4. miesto ako veľký úspech. Rebríček hodnôt je niekde inde. Aj keď som celú noc nespal, hokej som poriadne nevidel. 1-ročná vnučka, ktorá bola večer hádam i v ohrození života, je zdravá a je zlatá.
Stanislav 1975
28.02.10,12:35
S odstupom času budeme spomínať 4. miesto ako veľký úspech. Rebríček hodnôt je niekde inde. Aj keď som celú noc nespal, hokej som poriadne nevidel. 1-ročná vnučka, ktorá bola večer hádam i v ohrození života, je zdravá a je zlatá.

Ale však máš pravdu,že rebríček hodnot je niekde inde a my to tu na porade aj tak berieme-však šport je šport a keď nejde o život,tak nejde o nič;),pochybujem,že by sa tu teraz z nás niekto kvoli tomu že sme prehrali išiel obesiť alebo sa hádzať pod vlak-a nakoniec,ako naši dedovia vraveli- chleba by aj tak lacnejší nebol...:):):),ale aspoň bolo na chvílku vzrúšo nejaké...:cool:
Stanislav 1975
28.02.10,12:37
S odstupom času budeme spomínať 4. miesto ako veľký úspech. Rebríček hodnôt je niekde inde. Aj keď som celú noc nespal, hokej som poriadne nevidel. 1-ročná vnučka, ktorá bola večer hádam i v ohrození života, je zdravá a je zlatá.

A zabudol som-teším sa,že vnučka je OK...:):):)
janka51
28.02.10,14:08
S odstupom času budeme spomínať 4. miesto ako veľký úspech. Rebríček hodnôt je niekde inde. Aj keď som celú noc nespal, hokej som poriadne nevidel. 1-ročná vnučka, ktorá bola večer hádam i v ohrození života, je zdravá a je zlatá.
Vnučke želám veľa zdravia.:):):)
Lilka 1
01.03.10,15:59
Ale je aj tak smutné, že medailu mali na dosah. Niet divu, že v šatni potom plakali ako malí chlapci. :mee: