esenc
15.02.10,16:36
Ja mam malu otázočku... dnes som si chcel pustit jeden videoklip cez bsplayer.. este pred hranim mi vyskocila taka tabulka, kde pisalo ze ci si chcem aktualizovat tuto verziu na novsiu... tak klikol som na to.. otvoril sa mi int.explorer a hned stranka bsplayer...tam bolo ci si chcem objednat alebo tu free verziu stiahnut.. tak som si stiahol tu freee verziu.. no potom som si chcel pustit zase ten videoklip a mi to uz neslo.... tak som dostal nervy a odinstaloval som cely bsplayer... neviem preco ale na ploche mi ostala ikona tohto programu, chcel som ju odstranit, no vypisalo mi ze vraj musim ist na c.... a tam najprv odstranit.. tak som tam siel a odstranil som to... ale aj tak mi ta ikona nezmizla...:( tak nechal som to tak.... ale nejak mi nedalo.. stiahol som ti tento program este raz... vsetko v pohode... no skusam ho.. tak mi nechce ani pesnicky prehrat ani video nic....PRECO?????? nevie niekto?? co mam spravit..?????
Laco-monter
15.02.10,15:47
Ja mam malu otázočku... dnes som si chcel pustit jeden videoklip cez bsplayer.. este pred hranim mi vyskocila taka tabulka, kde pisalo ze ci si chcem aktualizovat tuto verziu na novsiu... tak klikol som na to.. otvoril sa mi int.explorer a hned stranka bsplayer...tam bolo ci si chcem objednat alebo tu free verziu stiahnut.. tak som si stiahol tu freee verziu.. no potom som si chcel pustit zase ten videoklip a mi to uz neslo.... tak som dostal nervy a odinstaloval som cely bsplayer... neviem preco ale na ploche mi ostala ikona tohto programu, chcel som ju odstranit, no vypisalo mi ze vraj musim ist na c.... a tam najprv odstranit.. tak som tam siel a odstranil som to... ale aj tak mi ta ikona nezmizla...:( tak nechal som to tak.... ale nejak mi nedalo.. stiahol som ti tento program este raz... vsetko v pohode... no skusam ho.. tak mi nechce ani pesnicky prehrat ani video nic....PRECO?????? nevie niekto?? co mam spravit..?????

Tak také veci nasie.ajú aj mňa občas.:mad:

Lebo to je jedna BANDA programatorska.:mad::mad::mad::eek:

Každý si programuje čo chce ako chce , v akom jazyku chce ,v akom formáte chce , a potom to tak vyzerá.:mee: :mad:

idealne by bolo to zosúladiť na WMP. :cool:

a nie inštalovať 10 roznych playerov a stale sťahovať rozne kodeky a stále dookola preinštalovávať všetko a vytáčať sa okolo toho :(:mee:
esenc
15.02.10,17:37
Tak teraz som LACO velmi ani nepochopil... to akoze čo si tym chcel povedať??????? :)

No ja som reštartoval potom cely pc... a uz mi to prehrava filmy stiahnute z netu... no videoklipy z youtube mi to vôbec nechce prehrat,, hm,, prečo.... vie niekto poradit????????????????
Laco-monter
15.02.10,17:41
Tak teraz som LACO velmi ani nepochopil... to akoze čo si tym chcel povedať??????? :)

No ja som reštartoval potom cely pc... a uz mi to prehrava filmy stiahnute z netu... no videoklipy z youtube mi to vôbec nechce prehrat,, hm,, prečo.... vie niekto poradit????????????????

Sorry , ja som len BU-čko , teda bežný použivateĺ.

A povedať som chcel to,že som za uniformovanie suborov videa pre použitie vo WMP , (WMP- Windows Media Player)
esenc
15.02.10,21:16
Laco, tak keby som mal použivať WMP, tak to by som asi daleko nezasiel... same codeky inštalovat... všetko mozne a aj tak ti niekedy niečo neprehraje.... S bsplayerom som bol velmi spokojny... no neviem prečo sa tak sekoll... alebo kde som spravil chybu...???

Asi som nemal povolit to stahovanie novej verzie... :(
Chobot
16.02.10,09:29
Ja mam malu otázočku... dnes som si chcel pustit jeden videoklip cez bsplayer.. este pred hranim mi vyskocila taka tabulka, kde pisalo ze ci si chcem aktualizovat tuto verziu na novsiu... tak klikol som na to.. otvoril sa mi int.explorer a hned stranka bsplayer...tam bolo ci si chcem objednat alebo tu free verziu stiahnut.. tak som si stiahol tu freee verziu.. no potom som si chcel pustit zase ten videoklip a mi to uz neslo.... tak som dostal nervy a odinstaloval som cely bsplayer... neviem preco ale na ploche mi ostala ikona tohto programu, chcel som ju odstranit, no vypisalo mi ze vraj musim ist na c.... a tam najprv odstranit.. tak som tam siel a odstranil som to... ale aj tak mi ta ikona nezmizla...:( tak nechal som to tak.... ale nejak mi nedalo.. stiahol som ti tento program este raz... vsetko v pohode... no skusam ho.. tak mi nechce ani pesnicky prehrat ani video nic....PRECO?????? nevie niekto?? co mam spravit..?????

Preinštalovaním, resp. odinštalovaním BSPlayeru si si asi vymazal aj stiahnuté kodeky, ktoré boli uložené v adresári toho starého BSPlayera. Stiahnutím a nainštalovaním novej verzie si si neaktualizoval kodeky. Preto si nájdi aktuálne kodeky a tie si nainštaluj. JA používam K-Lite kodeky:

http://www.free-codecs.com/download/K_Lite_Codec_Pack.htm

skús si tie nainštalovať. Verím, že sa ti BSPlayer rozbehne.
esenc
16.02.10,13:58
Ďakujem... :rolleyes: stiahol som si to a všetko mi už ide....:)