Milos23
17.02.10,11:38
Cca 2 tyzdne mam tik v lavom viecku. Stava sa mi to niekolko krat denne a zvacsa to trva len par sekund. Na prvy pohlad to nie je viditelne, ale zblizka vidiet ako mi pri tom kmitaju mihalnice...
Viete mi poradit cim to moze byt sposobene?
adi11
17.02.10,11:16
Milos23
17.02.10,11:24
Vdaka, siahnem po horciku :) Taktiez som mal v priebehu tych 2 tyzdnov 3-krat krc v nohach, co sa mi uz nestalo viac ako rok...
Fanny.G
18.02.10,17:17
Vdaka, siahnem po horciku :) Taktiez som mal v priebehu tych 2 tyzdnov 3-krat krc v nohach, co sa mi uz nestalo viac ako rok...

Kŕč v nohách je docela bežná vec....ja to mávam tiež...neviem akú máš prácu,ale keď veľa chodíš alebo stojíš,tak to môže byť z toho
ela77
20.02.10,18:21
Sedávala som v práci pri okne tak, že mi stále prievan pôsobil z pravej strany zo zle utesneného okna a tak dnes už 10 rokov trpím na problémový trojklanný nerv. Nevedia mi zistiť čo ho dráždi, ale mám problém vždy keď mi fúka vzduch na líce, aj napr. pri bicyklovaní sa ( v lete si dokonca musím dávať pozor aby mi na tú časť tváre nepieklo slniečko). Po každej ceste autom mám problém ak ťahá na mňa klíma. Kto tento problém má vie o čo ide, sú to potom neznesiteľné bolesti, kde už treba siahnuť po lieku, a nerv ukludniť, lebo hrozí jeho poškodenie a následne pozostatok na tvári, podľa toho, ktorú vetvu má človek citlivú- Píšem to ako laik, ale hlavne preto, lebo pri týchto problémoch mi začali tiež tiky s viečkom. Keď som sa spýtala kolegýň či to vidia tak každý vravel že nie, ale ja som mala pocit že to určite vidieť a hlavne to bolo dosť nepríjemné pretože to bol pocit akoby som mala sťahované celé viečko z bokov do stredu(horné). Je to teda spojené s tými nervami. Nemyslím psychikou, ale tvárové. Tak pozor na prievan a únavu očí.
Milos23
20.02.10,19:01
U mna to prievan urcite nebude, unavou oci mozno... Mal som za sebou narocnejsie dva tyzdne... Tento tyzden viac oddychujem a uz je to ovela lepsie :)
Tiez som sa pytal, ci to je vidiet, a dostal som rovnaku odpoved - nie. Ale ked som povedal, nech sa pozru zblizka, tak videli kmitanie mihalnic.