standa111
17.02.10,13:55
Ahojte vsetci, potrebujem radu.v septembri mi skocila RD a mala nastupila do skolky a ja na urad prace. len je viacej doma ako v skolke.chodime na alergologiu.pocula som ze aj alergologicka moze napisat ze neodporuca dat dieta do skolky a ja by som mala narok znova na predlzenu RD ale platenu. ma s tym niekto skusenosti. aky zdravotny stav musi byt aby to uznali?
Zdenka175
17.02.10,13:30
Ahojte vsetci, potrebujem radu.v septembri mi skocila RD a mala nastupila do skolky a ja na urad prace. len je viacej doma ako v skolke.chodime na alergologiu.pocula som ze aj alergologicka moze napisat ze neodporuca dat dieta do skolky a ja by som mala narok znova na predlzenu RD ale platenu. ma s tym niekto skusenosti. aky zdravotny stav musi byt aby to uznali?
No najprv sa poraď s alergologičkou čo ti povie na to.Potom si vypýtaj žiadosť na UPSVR sociálne. Potom som išla ku detskému a on mi tú žiadosť vypísal podľa záznamov z karty. Prefotila som si zápisy od alergologičky. Myslím, že ona mi nič nepísala. Predĺžili mi o rok. Potom sa to vraj dá znova. Len už som to nepotrebovala , išla som na MD.