svobodova
28.09.05,13:56
Prosím Vás o radu. Začala som pracovať v Money S3 a dohadzujem tam práve mzdy za min.mesiac, omylom som jednému zamestancovi začiarkla, že je invalid a teraz som to opravila, ale v ďalšej mzde sa mi stále pri výpočte IP nezobrazí jeho vymer.základ ani za zamestnanca ani za zamestnávateľa. A ešte jedna vec, neviete, čo mám začiarnúť, aby sa mi počítalo poistné aj do rez.fondu a úrazového fondu, tieto mi nepočíta. Ďakujem pekne vopred.
svobodova
29.09.05,06:10
neviete mi prosím niekto poradiť, kto robíte v money S3 mzdy?
Iveta
29.09.05,06:35
čo mám začiarnúť, aby sa mi počítalo poistné aj do rez.fondu a úrazového fondu?
Na hornej lište v záložke Mzdy - pracovné pomery - hlavný - tam dáš fajku k odvodu, ktorý ti má pri takomto druhu PP vypočítať, t.j. v tvojom prípade, ak ti nepočíta RF a ÚF zamestnávateľ, doplň fajky k týmto odvodom (ostatné odvody máš dobre?)
svobodova
29.09.05,06:57
Ivetka, Ty si pokladík. Už to funguje. Ďakujem veľmi pekne.
Iveta
29.09.05,07:04
Rádo sa stalo;) :) ;)
svobodova
29.09.05,11:04
Neviš ešte prosím Ťa, kde si môžem zakliknúť náhrady príjmov pri PN?
Tiež som zistila, že pri zamestnancoch, čiastočný úväzok, skončili napr.prac.pomer k 10.5.2005 a chcela som im vypočítať mzdu za 5-2005, nepočíta mi za nich odvod do ZP 2% a 5% za zamestnávateľa. Mám niečo opäť zle nastavené?
tonkat
26.07.06,05:55
Prosím zdatnejších o pomoc pre začiatočníka v Money. Ako zadávate nadčasové hodiny v Money. Pracovník má mesačnú mzdu a okrem toho sa mu preplácajú nadčasy za 1-2 mesiace. Príplatok (25 %) mi funguje, ale tie hodiny neviem nikde dostať. Pekne ďakujem.
tonkat
26.07.06,07:47
Prosím zdatnejších o pomoc pre začiatočníka v Money. Ako zadávate nadčasové hodiny v Money. Pracovník má mesačnú mzdu a okrem toho sa mu preplácajú nadčasy za 1-2 mesiace. Príplatok (25 %) mi funguje, ale tie hodiny neviem nikde dostať. Pekne ďakujem.
Neporadí nikto??
Jara
26.07.06,08:11
Nerobím nadčasy, ale máš kartu zamestnanca a tam máš mať nastavené percentuálne príplatky za nadčas a príplatky v korunách na hodinu. Potom keď robíš v bežnom mesiaci mzdu, tak na karte mzdy napíšeš koľko hodín je nadčas to ti pripočíta k hrubej mzde. Dufam že dobre, ale možno sa ozve ešte niekto kto má nadčasy. Já by som robila takto
tonkat
26.07.06,09:29
Nerobím nadčasy, ale máš kartu zamestnanca a tam máš mať nastavené percentuálne príplatky za nadčas a príplatky v korunách na hodinu. Potom keď robíš v bežnom mesiaci mzdu, tak na karte mzdy napíšeš koľko hodín je nadčas to ti pripočíta k hrubej mzde. Dufam že dobre, ale možno sa ozve ešte niekto kto má nadčasy. Já by som robila taktoPercenta mám nastavené, to mi robí dobre, ten príplatok je v poriadku, ale tie hodiny neviem, kde mám zadať, aby mi ich pripočítalo k hrubej mzde.
Jara
26.07.06,10:05
Na karte mzdy. Keď ideš robiť mesačnú mzdu, dáš pridať mesiac a potom sa ti ukáže koľko robil a na druhej strane na karte mzdy si zadáš počet hodín. Tam kde dávaš aj prémie alebo osobné hodnotenie. Je to rôzne každý mesiac tak už len pri spracovaní mzdy za tento bežný mesiac.
tonkat
08.09.06,06:14
Prosím znova o radu, kde sa dá v Money vytlačiť Potvrdenie o zúčtovaných a vyplatených príjmoch a či je tam už nové tlačivo? Ďakujem pekne.
tonkat
08.09.06,06:49
Už to mám, ďakujem.