jued
28.09.05,15:07
Ahojte , potrebovala by som poradiť ako mám postupovať:

1. Firma zamestnávala pracovníkov na dohodu v letných mesiacoch ( na kúpalisku), firma bola prihlásená ako zamestnávateľ na sociálnu poisťovňu. V súčasnosti nezamestnáva už žiadneho zamestnanca. Jedná sa mi o to či musí naďalej podávať nulové výkazy, keď nechce firmu zo SP odhlásiť ?

2. V prípade, ak by firma prerušila živnosť minimálne na pol roka , musí SZČO naďalej platiť odvody SP. Podotýkam, že v súčasnosti platí z minimálneho vymeriavacieho základu.

Ďakujem Vám za pomoc.
liba2
28.09.05,13:15
Ahojte , potrebovala by som poradiť ako mám postupovať:

1. Firma zamestnávala pracovníkov na dohodu v letných mesiacoch ( na kúpalisku), firma bola prihlásená ako zamestnávateľ na sociálnu poisťovňu. V súčasnosti nezamestnáva už žiadneho zamestnanca. Jedná sa mi o to či musí naďalej podávať nulové výkazy, keď nechce firmu zo SP odhlásiť ?Nulové výkazy sa nepodávajú. Firmu neodhlasuj. Snáď im len napíš listom, že momentálne nemáte žiadnych zamestnancov, aby ťa neurgovali.
domi2
28.09.05,13:17
Čo som ja bola na školení tak pracovníčka zo socialne poisťovne nám povedala, že treba odhlásiť firmu a keď zamestnáš znovu pracovníkov, treba ju opätovne prihlásiť.
jued
28.09.05,13:19
Ďakujem Vám , asi tú firmu potom predsa len odhlásia.
Kačena I.
28.09.05,13:34
Nulové výkazy podávaj. Aspoň v našej SP si to vyžadujú. Ide o to, že keď dáš nulový výkaz, vedia, že nemáš povinnosť platiť. Keď výkaz nedaš a neplatiš, nevedia určiť, či náhodou nemáš nedoplatok.