kacena666
18.02.10,08:04
Dobrý deň, prosím Vás, viete mi to vysvetliť? Volali nám teraz z daňového úradu, že budúci týždeň k nám prídu za účelom zisťovania. To je všetko, čo povedali. A ja tomu vôbec nerozumiem, o akú kontrolu ide.
Zoltán Kovács
18.02.10,07:10
Ide o miestne zisťovanie.
Timka1
18.02.10,07:12
Dobrý deň, prosím Vás, viete mi to vysvetliť? Volali nám teraz z daňového úradu, že budúci týždeň k nám prídu za účelom zisťovania. To je všetko, čo povedali. A ja tomu vôbec nerozumiem, o akú kontrolu ide.

ide zrejme o kontrolu miestneho zisťovania majetku
u nás si vyžiadali zoznam majetku a následne podľa tohto zoznamu kontrolovali označený majetok .......
Žabinka
18.02.10,09:11
Tiež ma takto prekvapili z DÚ min.rok. Išlo o miestne zisťovanie z titulu nadobudnutia tovaru z iného členského štátu EU. Na DÚ mali nejaké nejasnosti, pofotili si, čo potrebovali, spísali zápisnicu a odišli. Odvtedy sa neozvali, tak hádam je všetko v poriadku.
Gabhus
18.02.10,11:28
V "našej" firme boli takto keď sa prihlásili ako dobrovoľní platcovia DPH - skontrolovali sídlo firmy a nejaké faktúry - vraj chceli vedieť, či firma skutočne svoju činnosť aj vykonáva. Predložili sme im čo chceli, skontrolovali faktúry (najmä vystavené) a odišli. Potom firmu zaregistrovali ako platcu DPH.
Nebol to žiaden horor.