trisestri
18.02.10,10:34
Bližia sa parlamentné volby a ludia sklamaný súčasnými parlamentnými stranami sú schopný volit stranu ktorá može napachat svojim spoluvladnutím nenapravitelné škody hlavne voči zdravotne postihnutým a to strana SAS R.Sulíka,chcú znižovat odvody a to znamena rušenie alebo zníženie kompenzačných príspevkov,čiastočne alebo plné platby za zdravotné vykony atd,chystajú mnohonasobné horšie opatrenia v socialnej oblasti ako Kaník-nielen tento članok to potvrdzuje http://frantisekpavlik.blog.sme.sk/c/219669/Sulikov-Odvodovy-bonus-OB-je-antisocialny.html som zhrozený hlavne zmýšlaním niektorých mladých ludí,sami nič nedokazali,všetko dostali od rodičov a ani štipka solidarity,súcitu a porozumenia
Gabi03
18.02.10,09:36
mimotemy Nerozumiem sa do politiky a ani ju nechcem rozoberať. Len ja nechcem čakať na to, aby som sa stala invalidnou dôchodkyňou, alebo nebodaj starobnou, aby som sa mala lepšie! Ja sa chcem mať lepšie už teraz!!! :mad::(
Zoltán Kovács
18.02.10,09:42
Podľa mňa je to politická agitácia, resp. antireklama. A preto:

1. Do volieb je ešte ďaleko.
2. Politika nepatrí na poradu.
Mgr.Shrek
18.02.10,09:59
Bližia sa parlamentné volby a ludia sklamaný súčasnými parlamentnými stranami sú schopný volit stranu ktorá može napachat svojim spoluvladnutím nenapravitelné škody hlavne voči zdravotne postihnutým a to strana SAS R.Sulíka,chcú znižovat odvody a to znamena rušenie alebo zníženie kompenzačných príspevkov,čiastočne alebo plné platby za zdravotné vykony atd,chystajú mnohonasobné horšie opatrenia v socialnej oblasti ako Kaník-nielen tento članok to potvrdzuje http://frantisekpavlik.blog.sme.sk/c/219669/Sulikov-Odvodovy-bonus-OB-je-antisocialny.html som zhrozený hlavne zmýšlaním niektorých mladých ludí,sami nič nedokazali,všetko dostali od rodičov a ani štipka solidarity,súcitu a porozumenia

Strašne sa mi páči, ako jeden "odborný článok" má zmeniť zmýšľanie ľudí. Netuším, či autor blogu vie, o čom hovorí. Nahádzal tam niekoľko čísel, niekoľko jednoduchých a "zrejmých" následkov OB. Keby to však bolo tak jednoduché, ako to prekladá dotyčný, tak by SaS nemala vo voľbách šancu, pretože by si to každý spočítal a hlas by jej nedal.

Tiež by ma zaujímalo prečo ste zhrozený z mladých ľudí, a nie z tých, čo volili SMER, HZDS, SNS? Kradlo sa za každej vlády, ale za tejto sa tým dotyční ani netaja a pokojne sa nám smejú do tváre. A ľudia sú tak zaslepenými peniazmi, ktoré dostanú, že im dajú hlas znova a nepozerajú na to, že sa celá spoločnosť a nepriamo aj každý občan zadlžuje a nič z toho nemá. Z čoho si myslíte, že sa bude platiť štátny dlh?? Z daní. A kto ich zaplatí??? My všetci. A kto získal tie peniaze??? No všetci určite nie.
Možno ma tu "ukrižujete" za to čo napíšem, ale nemyslím si, že je správne ak štát rozdáva a nemá z čoho. Netvrdím, že by sociálne slabší občania nemali byť podporovaný štátom, ale v takej miere, ako si štát môže dovoliť. Pomoc pre nich by nemala byť na úkor budúcich generácií, ktoré to zaplatia.

A na záver. Poznáte nejakého rodiča, čo by neurobil všetko pre svoje deti? Čo by im dal prvé a posledné?

Ja som zhrozený z prízemnosti a obmedzenosti takého veľkého množstva ľudí.

HOWGH
Dav
18.02.10,10:24
Tému uzamykám