Dantess
18.02.10,11:45
Ahoj,

naskytla sa mi celkom dobrá možnosť propagovať predávať parfémy FM v mojom salóne. Denne sa tam pretočí cca 8 - 12 reálnych zákazníkov. Taktiež by som umiestnil e-shop aj na svoju web stránku, kde mám návštevnosť dennu cca 120 ľudí.

Čo si ale myslíte o týchto parfémoch ? Vzbuszujú vo Vás dôveru ?

Len pre upresnienie. Sú to originálne parfémy s originálnymi vonami DG, Hugo boss a podobne, len sú dané do obyčajných flašiek a nenesú názov celebrity. Preto nejaka Hugo boss vona nestoji 70eur len 17, pretože u takýchto produktoch sa platí hlavne za meno firmy + design flaše + tam je už zahrnutý aj marketing atd atd.

Čo si o tom myslíte ??
arizona
18.02.10,10:54
deha
18.02.10,10:56
Bolí z nich okolie hlava-nepoužívateľné
Dantess
18.02.10,11:53
http://www.porada.sk/t115131-fm-group.html
Ďakujem, ale veľa tam toho nieje. je tu ešte niekto, kto má na veci objektívny názor ? Ďakujem
Halli
18.02.10,12:27
Popisy, ktoré sa nachádzajú pri produktoch FM GROUP, majú za cieľ priblížiť vôňu daného produktu...to som skopčila z nejakéj stránky a taký názor mám aj ja. Sú celkom fajn, mala som ich veľa...ale pravdu povediac som sa ich "objedla" Mám celý vzorkovník, dosť som ich predala, ale prestalo ma to baviť, stále menili sortiment, stále dokupovať vzorky, musíš objednať určité množstvo, aby boli bez poplatku za dovoz,potom som objednávala aj to čo som nemusela a tak sa ti zisk minie učinkom ak ju nepredáš...:)atď...a ešte sa mi zdali že rýchlo vyprchajú a tak flaška padla ako nič :D Nakoniec som sa vrátila k síce drahším, ale osvedčenejším vôňam. FM funguje už dlho, ale za pokus to stojí, vždy môžeš prestať....;)
Dantess
18.02.10,12:32
Popisy, ktoré sa nachádzajú pri produktoch FM GROUP, majú za cieľ priblížiť vôňu daného produktu...to som skopčila z nejakéj stránky a taký názor mám aj ja. Sú celkom fajn, mala som ich veľa...ale pravdu povediac som sa ich "objedla" Mám celý vzorkovník, dosť som ich predala, ale prestalo ma to baviť, stále menili sortiment, stále dokupovať vzorky, musíš objednať určité množstvo, aby boli bez poplatku za dovoz,potom som objednávala aj to čo som nemusela a tak sa ti zisk minie učinkom ak ju nepredáš...:)atď...a ešte sa mi zdali že rýchlo vyprchajú a tak flaška padla ako nič :D Nakoniec som sa vrátila k síce drahším, ale osvedčenejším vôňam. FM funguje už dlho, ale za pokus to stojí, vždy môžeš prestať....;)
Dakujem. No ono je na obzore viac podobných firiem a tak si vyberáme. Chceme ponúknuť niečo kvalitné ale nie moc drahé...
Danila
18.02.10,12:36
Dakujem. No ono je na obzore viac podobných firiem a tak si vyberáme. Chceme ponúknuť niečo kvalitné ale nie moc drahé...Všetky sú si podobné tieto firmy. Krajší flakón, ako vôňa. A originál nenahradí nič, nič, nič. Osobne by som vsadila na kvalitu, a FM GROUP prenechala iným.:)Vyberaj kvalitu. Nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné vecičky.;)
Halli
18.02.10,12:36
Dakujem. No ono je na obzore viac podobných firiem a tak si vyberáme. Chceme ponúknuť niečo kvalitné ale nie moc drahé...

Za tu cenu su v pohode, ide o to aby si mal dostatok objednávok a aby ťa neobťažovalo naháňanie počtu kusov a neustále zmeny vo vzorkách ako mňa...Niektoré vône sú fakt dobré, z iných ma ale ako píše deha bolela hlava :D, ale to je asi mojou alergiou :D
Halli
18.02.10,13:33
Chcel niečo lacnejšie nech skúsi...tieto majú flakóny veľmi jednoduché a ceny pre menej náročné zákazníčky. Ani cena nie je odrazom kvality. Vo Fann-ke sú parfémy predražené a stačí kliknúť na net a máš to isté za dosť nižšiu cenu...original..aj s dovozom priamo pred dvere, to sa mi osvedčilo... Ale to už tiež nie je pre menej náročné zákazníčky. Ak si Dantes vyskúša, najlepšie pochopí ;) a predávať originály za vysoké ceny sa mu nevyplatí, už je ponuka široká.
Danila
18.02.10,13:54
To je síce pravda, ale chcel niečo lacnejšie nech skúsi...tieto majú flakóny veľmi jednoduché a ceny pre menej náročné zákazníčky. Ani cena nie je odrazom kvality. Vo Fann-ke sú parfémy predražené a stačí kliknúť na net a máš to isté za dosť nižšiu cenu...original..aj s dovozom priamo pred dvere, to sa mi osvedčilo... Ale to už tiež nie je pre menej náročné zákazníčky. Ak si Dantes vyskúša, najlepšie pochopí ;) a predávať originály za vysoké ceny sa mu nevyplatí, už je ponuka široká.Ty predsa nie si hovorkyňa zadávateľa. A každá žena je náročná. Najmä čo sa parfumu týka. Ja jednym z tých čo propaguješ striekam moju fajčiareň.:confused: Neupieraj mi, prosím, môj názor......občas viem, o čom hovorím.;):)
dragan.michal
18.02.10,13:58
Dantess mne nejak parfumy nejdu ku maserskemu salonu. Skor by som stavil na nejake vitaminy alebo doplnky zdravia. Ludia chodia k Tebe preto, ze chcu relax, alebo su stuhnuty a podobne. Co tak im dat radsej nejake kremy?
Dantess
18.02.10,14:19
Dantess mne nejak parfumy nejdu ku maserskemu salonu. Skor by som stavil na nejake vitaminy alebo doplnky zdravia. Ludia chodia k Tebe preto, ze chcu relax, alebo su stuhnuty a podobne. Co tak im dat radsej nejake kremy?
Ako som písal skúšam viac možností a rokujem aj s ľudmi čo ponúkajú krémiky a pod... Len ma zaujímala kvalita FM. Každopádne cez FM cesta asi viesť nebude. Ďakujem každému za rady. Aj tebe ;-)
Halli
18.02.10,14:20
Ty predsa nie si hovorkyňa zadávateľa. A každá žena je náročná. Najmä čo sa parfumu týka. Ja jednym z tých čo propaguješ striekam moju fajčiareň.:confused: Neupieraj mi, prosím, môj názor......občas viem, o čom hovorím.;):)


Nie nie som hovorkyňa , pravda Danka..
Nepropagujem, napísala som že som vyskúšala a hotovo, čítať ďalej vieš, že?:D
K tomu fajčivu to teda sedí ;) Ja ho mám momentálne na WC, tam je ale užitočnejší ako vo fajčiarni :D
Halli
18.02.10,14:24
Ako som písal skúšam viac možností a rokujem aj s ľudmi čo ponúkajú krémiky a pod... Len ma zaujímala kvalita FM. Každopádne cez FM cesta asi viesť nebude. Ďakujem každému za rady.

Napísala som ti + aj -....vybral si správne ;)
Laco-monter
18.02.10,14:34
Súhlasim z predajnou stratégiou !

Nemá chybu , takto sa má predávať niečo z niečím, alebo niečo popri niečom .

Súhlas.
Dantess
18.02.10,14:48
Súhlasim z predajnou stratégiou !

Nemá chybu , takto sa má predávať niečo z niečím, alebo niečo popri niečom .

Súhlas.
Ďakujem, to určite áno. Stačí si pozrieť príklad HM Tesco. Všetko v jednom. Síce moj prípad je iný, ale ako model to je dobrý príklad. Uvidíme čo sa mi podarí nájsť a vyjednať. Ešte raz dakujem všetkým a možno zalozim temu čo si myslite o produktoch firmy XY :D
Danila
18.02.10,21:02
Nie nie som hovorkyňa , pravda Danka..
Nepropagujem, napísala som že som vyskúšala a hotovo, čítať ďalej vieš, že?:D
K tomu fajčivu to teda sedí ;) Ja ho mám momentálne na WC, tam je ale užitočnejší ako vo fajčiarni :DA ako vieš, kde mám ja fajčiareň? Ja mám s čítaním vážny a dlhodobý problém. Najradšej čítam medzi riadkami. Cmuk.:);):rolleyes:
jar88
19.02.10,17:21
Všetky sú si podobné tieto firmy. Krajší flakón, ako vôňa. A originál nenahradí nič, nič, nič. Osobne by som vsadila na kvalitu, a FM GROUP prenechala iným.:)Vyberaj kvalitu. Nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné vecičky.;)

Ako ty Danila dokážeš zistiť kvalitu, ak nemáš ani šajn, ako to posúdiť.
Dúfam, že nie podľa vône a ceny.
Tušíš aspoň niečo o výrobcoch koncentrátov, ako napríklad Fragonare ?
Máš aspoň predstavu o cene 100 l koncentrátu a o cene 20 l koncentrátu a o cene 1 litra 20 % koncentrátu ?

Tušíš aspoň trošku, aké percento koncentrátu obsahuje tebou kupovaný kvalitný produkt ? Kto je výrobcom liehu a v akej kvalite ?

Poviem ti, že nemáš o ničom ani šajn. Len si myslíš, že vieš.
jar88
19.02.10,17:26
Ty predsa nie si hovorkyňa zadávateľa. A každá žena je náročná. Najmä čo sa parfumu týka. Ja jednym z tých čo propaguješ striekam moju fajčiareň.:confused: Neupieraj mi, prosím, môj názor......občas viem, o čom hovorím.;):)

Danilka, možno občas vieš, ale tu si strelila capa, lebo o parfumerskej produkcii, nevieš zhola nič.
cloe22
21.02.10,04:11
Ja parfemy FM neodporucam, ja som sa nechala presvedcit na kupu od kamaratky tak pred 4rokmi, kupila som vtedy kvoli nizkej cene asi 7ks, kedze som mala aj ine parfemy, kym som sa dostala k FMkackym, tak uz pekne zmenili svoje senzoricke vlastnosti... neviem, ako je to dnes, ale vtedy asi nemali ich vyrobky v sebe stabilizatory, pretoze, povodne vone sa zmenili na nepoznanie... Skor by som ponukala vyrobky Avo.u alebo Orifl..e, tam su parfemy v rovnakej cene a firmy vzbudzuju u ludi doveru...
andamante
23.02.10,19:58
Tiez si myslim, ze FMky nie su kvalitne, mala som ich par a tiez ma z mnohych rozbolela hlava a tiez rychlo vyprchaju...viac ich nekupujem
Kristína Chovancová
24.02.10,08:03
Ak sú to naozaj originály vôní a za takú cenu, ako píšete, tak ja si u Vás hneď objednávam.
Poprosím DG Light Blue, adresu môžem poslať do pošty, alebo mi môžete Vy poslať poštou Váš email.
Ď :)
Dantess
24.02.10,09:00
Ak sú to naozaj originály vôní a za takú cenu, ako píšete, tak ja si u Vás hneď objednávam.
Poprosím DG Light Blue, adresu môžem poslať do pošty, alebo mi môžete Vy poslať poštou Váš email.
Ď :)
No ja to nerobím tak neviem :D Skúste nájst na nete niekoho kto to robí, vyskúšať, a môžte nám sem dať vedieť ako sa páčilo
poisonkatka
25.02.10,09:08
ja si kupujem vyhradne originaly. objednavam si ich v UK, podstatne lacnejsie ako na slovensku. ale ak by ste mali zaujem o predaj tovaru, ktory naozaj ide a ma na SK buducnost /funguje tu iba asi necely rok, takze trh je stale volny/ tak mi napiste SS...nechcem to sem davat, nakolko nechcem robit reklamu :-))
rdx
19.02.11,19:50
V fm som aj ja a som spokojná:) nevenujem sa tomu nejak prilis ale ak máte možnost predavat ich vo vlastnom salone preco nie?:) podla mna aspon za skusenie nic nedate:) ....osobne som s parfemami spokojna viac než dost ludia si ich aj dost chvalia:) a su to parfemi a NIE PARFUMOVANE VODY (EAU DE PARFUM) ALEBO toaletne vody (EAU DE TOILLETE) ktore su vacsinou v parfumerkach k dostaniu ( rozpravam teraz o damskych, pretože panske su len parfumovane vody) takže je to podla mna plus