IvoM
18.02.10,12:44
Pokušám sa už hodinu dostať na www.drsr.sk (http://www.drsr.sk/) kvôli súhrnnému výkazu,
ale nemôžem sa dostať na ich stránku, jednoducho je nedostupná, a teraz sa mi tam zobrazila táto spáva, som zvedavý ako to bude vyzerať 20.1.2010.:)


Táto služba je dočasne mimo prevádzky. Prosím navštívte nás neskôr.
Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré vám tento výpadok mohol spôsobiť.



vykonavanie udrzby, potrva dlhsie, navstivte nas rano



This service is temporarily out of order. Please try again later.
We sincerely apologise for all inconveniences this could cause.
ivustek
18.02.10,11:46
aj včera to zobrazovalo.
Polly404
18.02.10,11:47
Toto je ako zlý sen. Hlavne v období daňových priznaní.
Zoltán Kovács
18.02.10,11:49
Toto je ako zlý sen. Hlavne v období daňových priznaní.


Mali by sme si na to zvyknúť. Každý rok to takto "funguje" u ních.
paťuška
18.02.10,12:00
Včera som bola na "nervy", lebo to bolo takmer celý deň a aj keď sa mi podarilo na ich stránku dostať, po chvíli ma vyhodilo celkom. Preto som rezignovala a prišla k PC večer okolo 20,00 hod a čuduj sa svete išlo to hladko a bez problémov. Asi to tak budem praktizovať každý mesiac.;)
Polly404
18.02.10,12:03
Ja som sa minule vybrala v sobotu ráno s elánom do práce a tam som zisila, že je odstávka do pondelka rána. Na porazenie.
lenkam68
18.02.10,13:06
Dnes, než skončil hokej, sa mi podarilo odoslať SV, takže zajtra než dohráme hokej s rusmi, odošlem daň. priznanie.
MIŠO T
18.02.10,15:48
Dnes som zaniesol na DU doklady /Krycí list+ Vyhlásenie / k SV DPH + riadnej mesačnej DPH za 01/10., ktoré sa mi podarilo elektronicky spracovať v utorok. Pracovníčky sa čudovali, asi som bol 1. / hurááá/ Ale ani oni nevedeli isto --či to stačí takto dokladovať, alebo je treba ešte priložiť aj stranku, kde je rozpis / načo je potom to elektron. zasielanie ????/. Ja si myslím že nie, ale ak mi zavolajú, tak im to doložím.
Lubkasoho
19.02.10,08:06
nie ste jediný , my skúšame podať výkaz už od utorka s nulovým výsledkom.Som zvedavý kto zaplatí ten čas nad tým strávený?
babi2
19.02.10,08:17
nie ste jediný , my skúšame podať výkaz už od utorka s nulovým výsledkom.Som zvedavý kto zaplatí ten čas nad tým strávený?
Ja budem mať povinnosť podať SV našťastie až za 1.Q., nakoľko mám len služby.S tou dostupnosťou na stránku DRSR je to hrozné. Majú zverejnenú aj telefónnu linku, ktorá by mala fungovať aj počas víkendu, snáď sa bude dať aj na ňu dovolať. Držím všetkým, ktorí majú povinnosť podať SV už teraz, palce a prajem pevné nervy.
alušik
19.02.10,08:21
Hm, na tej linke nám hlási, že máme nechať odkaz.:o
babi2
19.02.10,08:32
Hm, na tej linke nám hlási, že máme nechať odkaz.:o
To fakt? , No tak to je super služba:(
grammatika
19.02.10,08:39
To je fakt hrozné, niečo chcú a dostať sa na ich stránku sa nedá.
JarkaL
19.02.10,08:42
Teraz tam napísali, že údržba potrvaá do 12.00. Aspoň to, takže si dáme prestávku, čo už?
books
19.02.10,08:42
Na stránke drsr je napísaná táto poznámka:

Táto služba je dočasne mimo prevádzky. Prosím navštívte nás neskôr.
Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré vám tento výpadok mohol spôsobiť.

vykonavanie udrzby, potrva do 12:00

This service is temporarily out of order. Please try again later.
We sincerely apologise for all inconveniences this could cause.
grammatika
19.02.10,08:47
mimotemy A tí čo podávajú mesačne súhrnný výkaz môžu napísať: "Ospravedlňujeme sa ale, žiaľ vďaka Vášmu výpadku sme nestihli podať SV v termíne, nakoľko cez víkend oprávnená osoba na podávanie ochorela"
Nepochopím to, mali dostatok času od schválenia novely, aby sa pripravili a rátali s tým, že sa niekoľko tisíc alebo koľko ľudí bude snažiť pripojiť na ich stránku! Proste takéto veci nepochopím nikdy...
paťuška
19.02.10,09:50
[QUOTE=books;1304376]Na stránke drsr je napísaná táto poznámka:

Táto služba je dočasne mimo prevádzky. Prosím navštívte nás neskôr.

Baby skúste večer -vtedy to ide bez problémov
Braňo
19.02.10,09:55
Slovenská klasika.
Alfa7771
19.02.10,10:18
Ale ved to sa dalo čakať..... Vymyslia si povinnosť a nerátajú stým, že všetci sa budú chcieť dostať na stránku naraz... Sa dalo čakať, že sa im preťaží sieť...
Naši zákonodarcovia nevedia asi čo takéto niečo spôsobí v realite...
tak to tu aj v našej krajine vyzerá....
Alfa7771
19.02.10,10:20
nooo a ešte ti aj pokutu dajú....
inkamia
19.02.10,10:53
Zdravím,
ja mám problém s načítaní certifikátu do môjho konta na stránke daň. riaditeľstva, nestalo sa Vám to a ako ste potom postupovali. Idem takto elektronicky zasielať doklad prvý krát a presne neviem postup ako mám postupovať (tlačivo som vyplnila a ďalej??????)
ďakujem
books
19.02.10,11:40
Stránka drsr už je funkčná,ale je trocha spomalená. Hlavne,že už funguje.
Braňo
19.02.10,11:50
podávanie súhrnných mi nejde, vypíše error on page.
Zoltán Kovács
19.02.10,11:53
No mne pre zmenu vôbec neviem načítať stránku drsr.sk
Polly404
19.02.10,12:42
Myslíte, že sa im podarí sfunkčniť stránku drsr do 31.3.2010? :-(
Braňo
19.02.10,12:44
Ak nepôjde podávanie do pondelka 10.00 idem na DÚ a podám osobne cez potvrdenie pečiatkou spolu so screenshotom stránky.
ddaniela
19.02.10,12:46
mne to tiež nešlo, v záložke elektronická komunikácia je priložená príručka a podmienky využívania , celé som to prešla.. a podľa toho som všetko nainštalovala.. a podarilo sa mi to .. aj ked po týždni, ale predsa
Lenka1979
19.02.10,12:55
mne to tiež nešlo, v záložke elektronická komunikácia je priložená príručka a podmienky využívania , celé som to prešla.. a podľa toho som všetko nainštalovala.. a podarilo sa mi to .. aj ked po týždni, ale predsa

Súhrnný výkaz podávaš cez ich stránku drsr alebo urobíš vo svojom programe a odtiaľ prepošleš? Dík.
Laco-monter
19.02.10,12:56
Hlásili to aj v rádiu,že stránka nie je funkčná .
grammatika
22.02.10,12:43
Stanovisko Daňového riaditeľstva SR k odstávkam elektronického komunikačného systému v čase podávania súhrnných výkazov na DPH
V posledných dňoch lehoty na podávanie súhrnného výkazu na DPH došlo opakovane k spomaleniu a k nedostupnosti elektronického komunikačného systému a to podľa názoru DR SR z dôvodov na strane zmluvných dodávateľov informačných technológií pre daňovú správu. DR SR sa preto dotknutým daňovým subjektom ospravedlňuje za nižšiu úroveň poskytovaných elektronických služieb.

V prípade, ak bude zmarená možnosť podať súhrnný výkaz z dôvodov ktoré nie sú na strane daňového subjektu, správca dane príslušnú sankciu neuloží.