Denis@
18.02.10,19:42
Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť v nasledovnej veci. U nás v spoločnosti pracuje jeden zamestnanec, ktorý nastúpil do práce v júni 2009. Od januára do konca mája nepoberal žiadne príjmy, bol evidovaný na Úrade práce. Počas obdobia, kedy bol zamestnaný vo firme si uplatňoval nezdaniteľnú časť základu dane. Jeho hrubá mzda za tieto mesiace bola vo výške cca 4200 €. Z toho odvody cca 560 €. Základ dane mal tým pádom 3640 €. Úhrn preddavkov na daň bol vo výške približne 250 €. Môže si v ročnom zúčtovaní uplatniť nezdaniteľnú časť základu dane? Aký by bol teda výsledok ročného zúčtovania - preplatok alebo nedoplatok? Ďakujem
Timka1
18.02.10,18:44
Môže si uplatniť NČ celú ročnú a teda 4025,70 €, bude mať preplatok dane.
Muška
18.02.10,18:49
...a podľa mňa mu vychádza ešte aj "zamestnanecká prémia"
Denis@
18.02.10,18:51
Môže si ju uplatniť aj napriek tomu, že základ dane je nižší ako ročná NČZD? (3640 € - 4025,70 €)? Moc tomu nerozumiem
Tamila
18.02.10,18:53
Okrem toho preplatku dane, ak odpracoval 6 mesiacov v pracovnom pomere, vznikne mu aj nárok na zamestnaneckú prémiu.
Muška
18.02.10,19:01
Môže si ju uplatniť aj napriek tomu, že základ dane je nižší ako ročná NČZD? (3640 € - 4025,70 €)? Moc tomu nerozumiem
Deniska,
veď mzdárka mu urobí "klasické" ročné zúčtovanie dane ....urobí odpočet 4025,70 EUR , tzn., že k zdaneniu má nulu.....a teda daň, ktorú ste mu strhli mu vrátite , t.j. tých 250 EUR...., no a samozrejme ak odpracoval aspon 6 mesiacov v roku , tak má nárok ešte aj na zamestnaneckú prémiu, čo u neho činí približne 40 EUR

suma sumárum.....cca 290 EUR mu vyplatíte
Denis@
18.02.10,19:01
O tú zamestnaneckú prémiu nepožiadal. A keby požiadal, môže si uplatniť v ročnom zúčtovaní buď NČZD alebo zamestnaneckú prémiu. Jedno s druhým sa vylučuje, mám pravdu? A čo by bolo v takomto prípade výhodnejšie - zamestnanecká prémia?

Neprečítala som si predošlý príspevok. Už tomu začínam rozumieť, vďaka za reakcie.
Tamila
18.02.10,19:04
Zamestnanec niekedy nevie, na čo má nárok. Ja im to zvyknem vždy poradiť. Nevylučuje sa ti vrátenie preplatku na dani so zamestnaneckou prémiou, má nárok na oboje.
drobeceva
18.02.10,19:09
[QUOTE=Denis@;1303760]O tú zamestnaneckú prémiu nepožiadal. A keby požiadal, môže si uplatniť v ročnom zúčtovaní buď NČZD alebo zamestnaneckú prémiu. Jedno s druhým sa vylučuje, mám pravdu? A čo by bolo v takomto prípade výhodnejšie - zamestnanecká prémia?

Poviem Ti, že mám asi 10 zamestnancov, ktorým vznikol nárok na zamestnaneckú prémiu. Ani jeden si to v žiadosti neuviedol. Ako vidíš, mzdárky s tým majú problémy /tak čo môžme chcieť od ľudí/.
Jednoducho im to urobím, zavolám, prídu-dopíšu si v žiadosti, že žiadajú a je to. Mám dobrý pocit, že som im dala to, na čo majú nárok a ani o tom nevedia.
Majú nárok aj na NČD aj na zamestn.prémiu:)