micka383
19.02.10,07:25
...vo firme skončili zamestnanci k 31.12.2009 a prešli do druhej,ten isty majitel, vykonala som im ročné zúčtovanie za rok 2009 v tej prvej a vyslo im vrátit - vyplatim im to a spravim nejake tlacivo,kde sa podpisu,ze si penize prevzali? pretoze do vyplat v tej druhej firme im to samozrejme nemozem dat..

dakujem.
Zoltán Kovács
19.02.10,06:28
...vo firme skončili zamestnanci k 31.12.2009 a prešli do druhej,ten isty majitel, vykonala som im ročné zúčtovanie za rok 2009 v tej prvej a vyslo im vrátit - vyplatim im to a spravim nejake tlacivo,kde sa podpisu,ze si penize prevzali? pretoze do vyplat v tej druhej firme im to samozrejme nemozem dat..

dakujem.

Urob výplatnicu, alebo na každého zamestnanca samostatný VPD, na ktorý sa podpíšu.
Timka1
19.02.10,06:29
to je samozrejmé, že im to nemôžeš dať v druhej firme na výplatnú pásku ...... a tá prvá firma skončila? alebo len oni skončili PP? ak firma beží ďalej, urob každému z nich výplatu, v ktorej bude figurovať len preplatok, veď napokon ho musíš aj zúčtovať v pôvodnej firme
Timka1
19.02.10,06:30
a nebolo pre teba menej komplikované im vypísať DP typ A a zaniesť na daňový úrad, prípadné preplatky by im vrátil priamo štát ...
micka383
19.02.10,07:45
..no spravila som im roč.zučtovanie,ved to je jedno,len mi potom doslo,ze uz nepracuju,firma pokracuje,len som sa chcela uistit,chcela som im len VPD vypisat,pripadne take tlacivo spravit,kde sa podpisu..dakujem..