andamante
19.02.10,09:34
Dobry den, mate niekto skusenosti s detoxikaciou podla MUDr. J. Jonasa?
lipas
20.02.10,11:30
bral som kvapky Joalis (4 druhy: emoce, Liv-Dren, col-dren, CO) dva mesiace. Vysledok je podla mna nula. Potom som bol vysetreny biorezonancne (nazov pristroja je mora super). Nasl. zbytocne. latky mam v sebe:
Candida albicans (su premnozene)
Berillium
Cadmium
Olovo
Palladium
hlinik
nikkel
chrom
Formaldehyde
Isocyanate
Lindan
Solvent - mixed
Atrazin
Aldrin
DDT
2,2 - dichlorvinyldimethyl phosphate
Dieldrin
Endosulfan
Hexachlorophene
Malathion / metothrax
Parathion
Quinine - mixed (quinine)
glutamate
nitrit - mixed (nitrit)
Coxsackie B1
Micrococcus melitenis
Colon bacillus
Bact. faec. alk.
Bact. Proteus
Bact. pseudomanas
Bact. pyoceaneus
Cholera
Clostridium diff.
Clostr ionococcum
Enterococcus
Dysentery
Salmonella TP
Salmon typhim.
Shiga bacillus
Typhinum
Chron. Colitis
atd.

Podla doktorky mam v sebe prekvapivo malo toxickych latok, je to celkom dobry obraz (nezijem v hlavnom meste). Aj pred zacatim lieby som bol vysetreny podobne, ale slabsim pristrojom, a aj vtedy som bol pochvaleny, ze nemam vela tox latok v krvi. Som nadpriemerne cisty . Ja osobne nemam dobre skusenosti s tymito kvapkami, lebo ocakaval som trosku viac. Pravdupovediac vysledok po dvojmesacnej kure je nula.
andamante
21.02.10,20:59
aha...takze nic pozitivne...som dost o tom citala, celkom sa mi to pozdavalo, ale zatial nemam velmi kladne referencie na to..
snowka
07.02.11,21:08
bral som kvapky Joalis (4 druhy: emoce, Liv-Dren, col-dren, CO) dva mesiace. Vysledok je podla mna nula. Potom som bol vysetreny biorezonancne (nazov pristroja je mora super). Nasl. zbytocne. latky mam v sebe:
Candida albicans (su premnozene)
Berillium
Cadmium
Olovo
Palladium
hlinik
nikkel
chrom
Formaldehyde
Isocyanate
Lindan
Solvent - mixed
Atrazin
Aldrin
DDT
2,2 - dichlorvinyldimethyl phosphate
Dieldrin
Endosulfan
Hexachlorophene
Malathion / metothrax
Parathion
Quinine - mixed (quinine)
glutamate
nitrit - mixed (nitrit)
Coxsackie B1
Micrococcus melitenis
Colon bacillus
Bact. faec. alk.
Bact. Proteus
Bact. pseudomanas
Bact. pyoceaneus
Cholera
Clostridium diff.
Clostr ionococcum
Enterococcus
Dysentery
Salmonella TP
Salmon typhim.
Shiga bacillus
Typhinum
Chron. Colitis
atd.

Podla doktorky mam v sebe prekvapivo malo toxickych latok, je to celkom dobry obraz (nezijem v hlavnom meste). Aj pred zacatim lieby som bol vysetreny podobne, ale slabsim pristrojom, a aj vtedy som bol pochvaleny, ze nemam vela tox latok v krvi. Som nadpriemerne cisty . Ja osobne nemam dobre skusenosti s tymito kvapkami, lebo ocakaval som trosku viac. Pravdupovediac vysledok po dvojmesacnej kure je nula.
lipas, ked si bol vysetreny druhym pristrojom, ake pripravky si dostal? myslis, ze uzivat preparaty dva mesiace a cakat, ze okamzite pominu problemy je realne? ked sa v tele toxiny hromadia roky... ocista organizmu nefunguje tak, ze uzijem nieco a heureka som zbaveny zatazi...
ivaral
31.03.11,19:23
snowka, a ako dlho treba podľa teba detoxikovať 40-r. organizmus z Bratislavy?
Je mi jasné, že je rozdiel v tom, čo konkrétne treba detoxikovať, kde a ako dotyčný žil, a pod. no ale aspoň približne, kedy je možné začať sledovať nejaké zlepšenia.

Nie je to totiž zrovna lacný spôsob skúšania nejakých kvapiek, ktoré sú možno naozaj takého pôvodu, ako Dr. Jonáš prezentuje.