MMB
19.02.10,12:33
Ahoj,
podľahla som reklame a chcela by som si kúpiť prístroj AB TRONIC X2 na elektrostimuláciu brušného svalstva. Má niekto (okrem ľudí vystupujúcich v uvedenej reklame) s ním skúsenosti? Nemôže to poškodiť vnútorné orgány?
Nestane sa z neho ďalší nepotrebný prístroj v domácnosti?
Chcela by som dať svojmu telu ešte raz šancu!:D
tesoro
07.03.10,18:57
Ahoj j len z psie som si povedala ze ho chcem, ma jedno dieta a sebou a muz mi ho dnes kupil dopredu k meninam. Zacinam "cvicit" pravidelne 2x denne a potom dam report. Ztial som skusala brucho 2x 10min a citim ze som nieco robila.... :---
Uvidime
MMB
11.03.10,12:51
Držím palce!

Ja som sa dodatočne v predajni dozvedela, že to nie je vhodné pre ľudí s vysokým krvným tlakom, s problémami so žilami, s kardioprístrojmi. Nevedeli mi povedať, čo je to vysoký krvný tlak. Ja mám 120-140/70-80, tak teraz som v pomykove.
renaap
01.05.10,06:01
Prosím vás mám ab tronic x2 - zadná časť mi funguje, predná mi stále pípa. Mám aj slovenský návod no nerozumiem čo mám zle. Funguje vám to? Máte s tým niekto skúsenosť? Ďakujem
Rozalka
01.05.10,07:56
Ja som toho názoru, že tento prístroj je len reklamný ťah, neverím, že by pomohol - ak chceš spevniť brušné svalstvo, ty sa musíš o to starať, nie nejaký "opasok".
Pozri radšej, či by si nechcela niečo takéto:
http://www.topshop.sk/index.asp?tn=productview_v2&cid=161465&pid=58383&c=894&main=fitness&ils=10&irp=2&pcs=2
PS: Podľa môjho lekára, kto mal raz TK nad 120, to sa už považuje za vysoký TK.
MMB
03.05.10,06:33
Po prehodnotení som dospela k názoru, že uvedený prístroj ani žiadne ďalšie si už nekúpim. Dospela som k záveru, že bez úpravy stravy (5-6 krát menšie dávky jedla) a bez pohybu (v mojom prípade chôdza) to nejde. Najhoršie na všetkom sú stresy, sedavé zamestnanie a málo pohybu.
Prajem všetkým veľa úspechov pri formovaní postavy.
katushka513
03.05.10,19:01
prosim vas poradte mi...kupila som si ab tronic, ale neviem ho spustit, mam anglicku prirucku....
jojom
04.05.10,07:31
Po prehodnotení som dospela k názoru, že uvedený prístroj ani žiadne ďalšie si už nekúpim. Dospela som k záveru, že bez úpravy stravy (5-6 krát menšie dávky jedla) a bez pohybu (v mojom prípade chôdza) to nejde. Najhoršie na všetkom sú stresy, sedavé zamestnanie a málo pohybu.
Prajem všetkým veľa úspechov pri formovaní postavy.

Niekde som už na podobnú tému písal. Nič sa nedá dosiahnuť tým že budete sedieť pred TV a nejaký zázračný prístroj vám vyformuje postavu, spevní svalstvo ai. Za roky čo športujem som nič také nevidel, nepočul. Svokra si nedala povedať kúpila si túto srandu: http://www.tvproducts.sk/ab-revo a už je na padláši cvičila s tým mesiac? Jediná vec čo fungovala bola posilovňa (posilňovňa), a presne úprava stravy málo ale často. 5 - 6x ale aj 7x a po 17-18,0 už maximálne jogurt alebo ovocie,zeleninu.
silvia.g
06.08.10,12:49
prosim vas poradte mi...kupila som si ab tronic, ale neviem ho spustit, mam anglicku prirucku....
Aj mne to nejako velmi pipalo, volala som vyrobcovi a pomohlo mi ked som tam dala nove tuzkove baterky.
Nekupovala som to z topshopu, ale z tvnakup.sk, tak mozno to maju trochu ine, neviem.
Pomohla odpoved? Daj vediet.
25candycat25
06.03.12,15:54
Zdravim ja mam rovnaky problem tiez mi zadna cast funguje a ked chcem prednu cast nastavit intenzitu tak mi to zacne pipat, pouzivam to asi tyzden a teraz s ami objavila tato chyba, uz som aj resetla pristroj (pise sa v prirucke ze to pomaha) ale stale mi to robi. neprisli ste nahodou na to akos a to da napravit?dakujem
vaness010
23.04.12,18:47
Ja to neviem pustit,poradite,nemam manual a jednoducho by som potrebovala navod od vas ,presne co mam stlacit,diky :)
vaness010
23.04.12,18:53
A da sa ten pas pouzivat len s 2 podlozkami?
minimaxuff
15.05.12,09:31
Ahoj Vaness010, pás môžeš použiť len s dvoma podložkami buď vpredu, alebo vzadu.

Pre tých, ktorí sa pýtajú na problém s nefunkčnosťou jedného z páru podložiek - z vlastnej skúsenosti viem, že sa jedná spravidla o stratu kontaktu prístroja vysielajúceho elektro-impulzy (tej kocky na pripnutie) a jednej, prípadne oboch podušiek (vpredu alebo vzadu). Štadardne tam ide o odpojenie prívodného kábliku k poduške v mieste pripájania podušky k pásu.

A pre tých, ktorí si nevedia s pásom poradiť (nemajú manuál, resp. návod v im zrozumiteľnom jazyku) napíšte mi súkromnú správu, pošlem vám návod v češtine v pdf.

Zdravíčko. Radko
bziki
16.05.12,15:46
Cauko, ja ab tronic x2 mam doma a celkom mi pomohol...ale dolezite je sa zdravom popritom stravovat...inak tie impulzy mozu byt bolestive..recenziu si mozete precitat aj tu..
http://abtronicx2recenzia.blogspot.com/
lujza.j
16.05.12,15:59
Cauko, ja ab tronic x2 mam doma a celkom mi pomohol...ale dolezite je sa zdravom popritom stravovat...inak tie impulzy mozu byt bolestive..recenziu si mozete precitat aj tu..
http://abtronicx2recenzia.blogspot.com/
a v čom:eek::D
bziki
18.05.12,06:38
heh..neviem, ci si to len nahovaram, ale mam o 2 cm mensie brucho...ale ak niekto ocakava take tela, ako predvadzaju modely v reklame, asi ho sklamem :D
Mária Adameková
19.06.15,16:40
pošlete mi p
rosím návod na m.f.h.adamekova@gmail.com. Ďakujem :D