DANUS
29.09.05,08:51
Vie mi niekto poskytnúť tlačivo žiadosť o prijatie do zamestnania?
liba2
29.09.05,13:40
Vie mi niekto poskytnúť tlačivo žiadosť o prijatie do zamestnania?
Stačí ti toto? (príloha k príspevku č.6)

http://www.porada.sk/showthread.php?p=126738#post126738
z25
31.10.06,12:27
Prosim, mate nejake slusne odmietnutie-odpoved uchadzacovi o zamestnanie.
Dakujem
luciagr
31.10.06,12:30
Vazena pani / vazeny pan,

dakujeme Vam za prejaveny zaujem o sluzby nasej spolocnosti.

Tymto potvrdzujem obdrzanie Vasho zivotopisu. V nasledujucich dnoch bude starostlivo posudeny vzhladom na poziadavky a naroky na poziciu, o ktoru mate zaujem, alebo na poziciu, ktoru aktualne ponukame.
Ak Vase profesijne skusenosti zodpovedaju kriteriam nasho klienta, budeme Vas obratom kontaktovat v zalezitosti stanovenia terminu osobneho pohovoru. Ak pre Vas v sucasnosti nemame zodpovedajucu ponuku, zivotopis ostava v evidencii uchadzacov o zamestnanie po dobu 30 dni.
Vsetky uvedene udaje povazujeme za doverne.

Dakujeme za pochopenie a tesime sa na pripadnu spolupracu s Vami
Marína
31.10.06,12:47
Vie mi niekto poskytnúť tlačivo žiadosť o prijatie do zamestnania? Napr.
Vážený pán riaditeľ,

hľadám nové zamestnanie, kde by som uplatnil svoje doterajšie skúsenosti z odboru ............................. Zaujímam sa najmä o prácu .......................
Viem, že Vaša spoločnosť má perspektívu a veľmi rád by som u Vás našiel uplatnenie. Som pripravený zúčastniť sa osobného pohovoru a zodpovedať všetky Vaše otázky.


luciagr
31.10.06,12:58
v prilohe je motivacny list

Lucia
Hlinkovx
31.10.06,13:16
odmietnutie

oslovenie,


ďakujeme Vám za Váš čas a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti .....

Po prehodnotení všetkých informácií získaných z Vášho životopisu a požiadaviek pre danú pracovnú pozíciu, sme aj napriek Vašim znalostiam a skúsenostiam dali prednosť iným uchádzačom, prizvaným na osobný pohovor.

Napriek tomu si dovolíme ponechať Vaše materiály v našej personálnej databáze pre prípad ďalšieho zvyšovania počtu zamestnancov. Pokiaľ by ste však nesúhlasili s evidenciou Vášho životopisu v našej spoločnosti, kontaktujte nás prosím na uvedenom telefónnom čísle ............

Želáme Vám veľa úspechov v pracovnom aj osobnom živote.

S pozdravom