pyton
29.09.05,11:37
myrjam
29.09.05,09:59
Čauko, milovník čaju (dúfam), v Bratislave pribudla Dobrá čajovňa, šíriaca dobré čajové zvyky až hen z Prahy, no a v Banskej Štiavnici je fajn čajovňa Klopačka.
pyton
30.09.05,05:29
A kde je tá Dobrá čajovňa?
bea
30.09.05,06:16
Na Kollárovom námestí 16 a môj syn nedá na ňu dopustiť.
myrjam
30.09.05,07:09
Presne tak, a keď ešte na jar čajomilci dovezú nový čaj z prvého zberu, to bude! Navyše určitý štýl ju odlišuje od všetkých tých "ezo" a bazárových typov čajovní, žiadne ovoňané a dochutené čaje istej firmy bežne predávajúcej v nák.centrách...
sisinka2
16.11.06,09:43
Ahojte poraďáci, som rada že som tu našla akú takú zmienku na tému čajovne. Oslovila ma totiž priateľka s nápadom otvoriť čajovňu. Nápad sa mi páči, zariadenie tu u nás také nemáme, takže prakticky by sme boli bez konkurencie. Mala by to byť malá a útulná čajovňa, s ponukou aj byliniek, doplnkového sortimentu ( knihy o čaji a pod. ) zameraná okrem iného aj na mladé rodiny s deťmi. O tom ako založiť podnik, kam ísť, kde sa registrovať mám jasnú predstavu. Zaujíma ma však Váš názor na tento druh podnikania. Aká podľa Vás by bola najlepšia právna forma ( s.r.o.? združenie? a pod. ). Budem vďačná za akýkoľvek príspevok - či už pôjde o nejaký nápad do čajovne, alebo radu na dodávateľov čaju, proste čokoľvek. Je to tak trochu výzva na brainstorming - búrku nápadov, ktorá mi umožní získať lepší prehľad v danej problematike.Vopred všetkým ďakujem.
sisinka2
16.11.06,09:45
Až teraz som si všimla že som tému zle zaradila, prosím Vás ak ju viete niekto preradiť, zaraďte ju do Začiatkov podnikania. Ďakujem