psps
21.02.10,16:22
Zamestnankyňa mi dala tlačivo Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% z daní. Platí za rok 2009 nové zelené tlačivo alebo sa môže použiť aj to biele tlačivo?
Vypisujem k tomu vyhláseniu Potvrdenie o zaplatení dane. Dole na tlačive je kolonka Miestne príslušný správca dane. Vypisuje sa tam mesto kde sídli zamestnávateľ alebo zamestnanec?
Tieto tlačivá sa potom odovzdávajú na daňovom úrade v meste zamestnávateľa alebo zamestnanca?
Timka1
21.02.10,15:43
nakukni na stránku www.rozhodni.sk, je tam všetko ohľadom 2% daní

http://www.rozhodni.sk/index.php?&Ind=51&P=index,sl,
psps
21.02.10,16:00
Fakt super stránka. Pár vecí si hneď odtiaľ vytlačím a vyvesím zamestnancom na nástenku. Dík.
psps
21.02.10,16:57
Nevadí ak si zamestnanec neuplatní životné poistenie? Potom mu vyjde vyššia daň a tiež aj 2% sú vyššie. Nevadí to daňovému úradu, že potom daruje viac? Alebo hlúpa otázka?
Timka1
21.02.10,17:03
Nevadí ak si zamestnanec neuplatní životné poistenie? Potom mu vyjde vyššia daň a tiež aj 2% sú vyššie. Nevadí to daňovému úradu, že potom daruje viac? Alebo hlúpa otázka?

je to len na zamestnancovi či si uplatní alebo nie ..... ale ja by som si radšej uplatnila a ušetrenú daň darovala tým, komu chce darovať 2% z dane