Dianka2401
21.02.10,20:36
Dobrý den,

bolo by to surne, potrebovala by som dobreho nefrologa, ak viete o niekom, prosim pomozte, bolo by to velmi surne, najlepsie na vychode slovenska, ale moze byt aj vramci celej krajiny ci zahranicia, ak viete daco prosim pomozte, dakujem:confused:
buchač
21.02.10,19:42
Dobrý den,

bolo by to surne, potrebovala by som dobreho nefrologa, ak viete o niekom, prosim pomozte, bolo by to velmi surne, najlepsie na vychode slovenska, ale moze byt aj vramci celej krajiny ci zahranicia, ak viete daco prosim pomozte, dakujem:confused:

Málo informácií ...

Inak

http://www.google.sk/search?hl=sk&client=opera&hs=89I&rls=sk&q=nefrologia+ko%C5%A1icky+kraj&btnG=H%C4%BEada%C5%A5&meta=&aq=f&oq=
Dianka2401
21.02.10,20:09
vyhladavanie cez goggle poznam, dakujem ,ale ja by som bola zvedava ci nahodou nema niekto konkretne skusenosti s nejakym dobrym nefrologom, lebo ten pre ktoreho by som potrebovala bohuzial nema vobec, a bolo by to surne, islo by o zmenu terajsieho nefrologa
GMiklo
23.02.10,05:58
v Michalovciach dialyzačné centrum, nefrologická ambulancia MUDr.Pallaiová
Dianka2401
23.02.10,08:37
GMiklo, dakujem za vasu odpoved, a mate s nou aj skusenosti?
jennifer30
14.03.10,18:42
Dobry vecer,
ja by som vam mohla odporucit jednu vynikajucu doktorku v PP - MUDr. Popelkova Jana, je fakt dobra, chodim k nej s dcerou na kontroly, po silnom zapale mocovych ciest. mam s nou skusenosti, takze viem, ze je dobra.
monika74
15.03.10,11:21
v Michalovciach dialyzačné centrum, nefrologická ambulancia MUDr.Pallaiová


moja mama navštevuje dialyzačné centrum aj MUDr. Pallaiovú a je spokojná...mala tú česť absolvovať pobyt a zároveň aj spoznať personál na dialyzačnom centre v KE a v Bardejove, MI vyšli jednoznačne víťazne.

http://www.logman.sk/sk/strediska/MI
Dianka2401
25.03.10,20:03
dakujem pekne za vase odpovede :) a o Trebisovskom ci Kosickom Logmane neviete nahodou nieco?
mysimis
25.03.10,20:28
dakujem pekne za vase odpovede :) a o Trebisovskom ci Kosickom Logmane neviete nahodou nieco?

Dianka a Ty sa chystáš do dialyzačného centra???
Dianka2401
25.03.10,21:25
Dianka a Ty sa chystáš do dialyzačného centra???

nie, chvalabohu, pre otca zhanam dobreho nefrologa, pretoze s terajsim nemame najlepsie skusenosti, dost sa totiz zhorsil jeho stav, bol aj v nemocnici v ke na IVtej internej, no a starostlivost a celkova liecba tam, no jednoducho hroza...
monika74
26.03.10,05:32
dakujem pekne za vase odpovede :) a o Trebisovskom ci Kosickom Logmane neviete nahodou nieco?

neviem o nich nič, moja mama navštevuje len michalovské a nepoznám nikoho kto by navštevoval trebišovské alebo košické dialyzačné centrum. ale dnes bude mama na dialýze tak jej poviem nech sa spýta doktorov ako to tam fičí. :) ockovi prajem zlepšenie zdravotného stavu a veľa šťastia pri hľadaní odborníka na jeho zdravotné problémy.
Dianka2401
26.03.10,09:12
monika, dakujem velmi pekne za vasu ochotu, a poprosila by som vas potom, ak nahodou nieco zistite, tak dajte o tom vediet, dakujem :)
monika74
26.03.10,10:56
takže dávam vedieť, čo sa týka vybavenia centra je to v podstate rovnaké aj v Trebišove aj v KE aj v MI, čo sa týka lekárov mama nevedela posúdiť, snáď sa tu nájdu poraďáci z Trebišova a dajú vedieť ak majú nejaké skúsenosti.
Dianka2401
26.03.10,11:44
kazdopadne dakujem pekne, vskusame asi teda to doktorku pallaiovu z mi
monika74
26.03.10,12:02
dúfam, že sa nesklamete...ináč mama jej povedala, že sa tu píše o dialyzačnom centre v MI, potešili ju pozitívne reakcie...ak už nič iné aspoň zistíte, či by vám nemohla dať doporučenie na niekoho v KE alebo TV, predpokladám, že by sa ako lekári z blízkeho okolia mohli poznať...
Dianka2401
14.04.10,16:16
dúfam, že sa nesklamete...ináč mama jej povedala, že sa tu píše o dialyzačnom centre v MI, potešili ju pozitívne reakcie...ak už nič iné aspoň zistíte, či by vám nemohla dať doporučenie na niekoho v KE alebo TV, predpokladám, že by sa ako lekári z blízkeho okolia mohli poznať...

tak dnes navstivil otec pani doktorku pallaiovu, cize uz konecne zmenil predosleho lekara... bol s nou spokojny, mila doktorka, vsetko mu vysvetlila... uvidime ako bude dalej, kazdopadne este raz dakujem pekne za radu :)
monika74
15.04.10,12:36
tak dnes navstivil otec pani doktorku pallaiovu, cize uz konecne zmenil predosleho lekara... bol s nou spokojny, mila doktorka, vsetko mu vysvetlila... uvidime ako bude dalej, kazdopadne este raz dakujem pekne za radu :)


rado sa stalo, moja mamka je s dialyzačným centrom spokojná, komplexne sledujú jej stav, a ak má nejaké otázky nie je pre nich problém konzultovať ich. držím palce a prajem len všetko dobré. :)
Dianka2401
16.06.10,16:22
dobry den, zase sa obraciam na vas, a znova ide o to iste, hladala by som sikovneho a dobreho nefrologa v kosickom kraji... dakujem pekne vopred