Idabella
22.02.10,10:21
Môžete mi, prosím, dakto prekontrolovať správnosť výpočtu mzdy, kde je aj náhrada za prekážky v práci na strane zamestnávateľa? POHODA s náhradami mzdy akosi neráta a poradili mi, že si mám najskôr mzdy vyrátať ručne, potom okľukou vložiť náhrady do programu a potom si to celé ešte raz odkontrolovať. Ešte som náhrady nerobila, tak radšej požiadam o kontrolu. Ďakujem.

Hrubá mzda: 307,70 €
Priemerný zárobok: 1,679 €

Počet prac. dní v mesiaci: 19
Sviatkov v mesiaci: 2
Odpracované dni: 13
Počet hodín náhrad prekážky na strane zamestnávateľa: 48
Sadzba náhrady: 50%

Základná mzda: (hrubá mzda/21dní) x (počet odprac. dní + sviatky) = 219,79 €
Náhrady: (priem. zárobok x počet hodín) x 50 % = 40,30 €
ČZD + Vymeriavací základ pre fondy: 260,0817 €
Odvody do SP za Z-ca zaokrúhl. na celé desiatky centov dolu: 9,4 % z 260,0817 € = 24,40 €
Odvody do ZP za Z-ca zaokrúhl. na celé eurocenty dolu: 4 % z 260,0817 € = 10,40 €
Nezdaniteľný základ: - 335,47 €
Preddavky na daň: 0,00 €
Čistá mzda: 225,28 €
Idabella
22.02.10,14:32
Nenájde sa nik? Prosiiim. Dakujem
hanelie
22.02.10,15:30
sú splnené podmienky pre uplatnenie náhrady vo výške 50% z priemernej mzdy?
§ 142
Prekážky na strane zamestnávateľa
Na začiatok

(1) Ak zamestnanec nemôže vykonávať prácu pre prechodný nedostatok spôsobený poruchou na strojovom zariadení, v dodávke surovín alebo pohonnej sily, chybnými pracovnými podkladmi alebo inými podobnými prevádzkovými príčinami (prestoj) a nebol po dohode preradený na inú prácu, patrí mu náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

(2) Ak zamestnanec nemohol vykonávať prácu pre nepriaznivé poveternostné vplyvy, poskytne mu zamestnávateľ náhradu mzdy najmenej 50 % jeho priemerného zárobku.

(3) Ak nemohol zamestnanec vykonávať prácu pre iné prekážky na strane zamestnávateľa, ako sú uvedené v odsekoch 1 a 2, zamestnávateľ mu poskytne náhradu mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

(4) Ak zamestnávateľ vymedzil v písomnej dohode so zástupcami zamestnancov vážne prevádzkové dôvody, pre ktoré zamestnávateľ nemôže zamestnancovi prideľovať prácu, ide o inú prekážku v práci na strane zamestnávateľa, pri ktorej patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume určenej dohodou najmenej 60 % jeho priemerného zárobku. Dohodu podľa prvej vety nemožno nahradiť rozhodnutím zamestnávateľa.
Idabella
22.02.10,21:16
Áno sú. Stavebná firma.