turbozaba
22.02.10,11:22
Ahojte,

Potreboval by som poradiť, ani v jednom programe som bohužial nepracoval a mám sa rozhodnuť ktorý zakupiť do firmy. Čo poradíte?

Ďakujem
Dav
22.02.10,10:35
Odporúčam MRP. Je najpriateľskejšie (najjednoduchšie sa obsluhuje) k užívateľovi. Rozhodne neodporúčam Money. Je ťažkopádne a zbytočne náročné na obsluhu. Núti užívateľa sústrediť sa na obsluhu programu a tým ho zbytočne zaťažuje .
Pidgey
22.02.10,13:50
Odporúčam MRP. Je najpriateľskejšie (najjednoduchšie sa obsluhuje) k užívateľovi. Rozhodne neodporúčam Money. Je ťažkopádne a zbytočne náročné na obsluhu. Núti užívateľa sústrediť sa na obsluhu programu a tým ho zbytočne zaťažuje .
... kolko ludi tolko chuti :)
osobne som za Pohodu. z pohladu uzivatela je z tych troch (podla mna) jednoznacne najlepsia.

podobnych tem tu uz bolo niekolko, treba pohladat. Urcite doporucujem stiahnut si demoverzie a vyskusat si v nich nieco urobit. Popripade ist do danych firiem a nech si to odprezentuju.
fox77
02.03.10,17:51
Samozrejme každý má svoju skúsenosť, názor a pod.. Ja používam už 8 rokov Money a som spokojný. Samozrejme má svoje muchy, ale to majú všetky programy. Najideálnejšie by bolo keby, dobre vlastnosti všetkých programov dali do jedného, ale samozrejme nejde to.
Dobrá poznámka: stiahnuť niekoľko demo a vyhrať sa. Okrem vyskúšania treba zvážiť:
- cenu,
- technickú podporu,
- kvalita aktualizácií,
- možnosť do budúcna rozširovať,
- blízkosť servisného strediska.
Timka1
02.03.10,17:55
Ja tiež používam niekoľko rokov Money, je síce dosť náročné, ale som spokojná.
Tak ako bolo písané, stiahni si dema jednotlivých softov a prelúskaj ich, sám uvidíš ktoré sa ti najviac pozdáva.
Dada
02.03.10,17:57
Robila som už v MRP, Money a Pohode, ale som rada, že som sa tento rok konečne MRP a Money zbavila a ostala mi len Pohoda. Jednoduché a pohodové :-))))
Žiaden program nie je dokonalý, všetky majú svoje muchy.
Kazu
02.03.10,17:59
Keď neovládaš žiaden tak je úplne jedno ktorý kúpiš. Všetky sú dobré a v každom programe sa dá naučiť robiť. Ja napríklad nedám dopustiť na MRP. :)
fox77
03.03.10,14:15
Ešte som zabudol na jednu samozrejme dôležitú vec. Tiež v jednotlivých soft treba odskúšať výstupy aby nedochádzalo k zbytočnému prepisovaniu do jednotlivých tlačív. Ja som celkom spokojný s kombináciou Money S3 a TaxEdit. Je to ďalší soft ale dosť uľahčí a zrýchli prácu pri vybavovaní veci s DÚ, poisťovne a pod.
Zita5
03.03.10,14:18
Ja KROS :);)