inge57
29.09.05,14:55
Ahojte! Prosím Vás chodíte niekto na semináre Ing. Cenigovej v Košiciach?
Andrea2304
29.09.05,12:58
Moja známa chodí, je spokojná. Minule mi prefotila materiály zo školenia a bolo to prehľadne spracované.
Tweety
29.09.05,13:41
Ahojte! Prosím Vás chodíte niekto na semináre Ing. Cenigovej v Košiciach?
Môžem sa opýtať, kto ich organizuje a aké kontrétne?
Mária M
inge57
29.09.05,13:49
Ahoj! Klikni si na stránku www.ceniga.sk (http://www.ceniga.sk) a tam budeš mať presne kto to organizuje a o čom to bude.
Tweety
29.09.05,13:55
Ahoj! Klikni si na stránku www.ceniga.sk (http://www.ceniga.sk) a tam budeš mať presne kto to organizuje a o čom to bude.
Priznám sa, to ma nenapadlo navštíviť ich stránku, skôr som predpokladala, že si už dostala od nejakého sprostredkovateľa školení pozvánku.
Ale ďakujem za link, už som to pozrela a uvažujem o prihláške. Ešte je dosť času. Mám od nej knihu súvzťažnosti a je dobrá.
Mária M
inge57
29.09.05,13:59
Ahoj Tweety! Ja mám známu, ktorá chodí na jej školenia v Bratislave a vravela vraj je fakt dobrá. Ja by som chcela ísť na jej školenie, ale som z Humenného a Košice až tak dobre nepoznám. Potrebovala by som niekoho, kto by sa ma "ujal ako takého malého prváčika prvý deň v škole".
Tweety
29.09.05,14:15
Ahoj Tweety! Ja mám známu, ktorá chodí na jej školenia v Bratislave a vravela vraj je fakt dobrá. Ja by som chcela ísť na jej školenie, ale som z Humenného a Košice až tak dobre nepoznám. Potrebovala by som niekoho, kto by sa ma "ujal ako takého malého prváčika prvý deň v škole".
Ja sa priznám,že na ročnú závierku som už dávno nebola, lebo som si povedala, že všetko podstatné už viem he he he( bola som už aj na takom školení s takou lektorkou, že som si povedala, no Ja toho viem oveľa viac.
Ale ju by som išla popočúvať.
Nenávidim školenie, kde mi čítajú zákon a nič viac k tomu nepovedia, to si viem aj Ja prečítať a zadarmo!
Keď budeš mať záujem, tak sa prihlás pred termínom, aby som sa nezabudla aj Ja prihlásiť a potom to môžme skúsiť spolu. Som z KE.
Mária M
inge57
29.09.05,14:22
Ahoj Mária! Ďakujem Ti veľmi pekne za pomoc. Takže ja sa Ti ozvem, keď budem prihlásena.

Inga K
liba2
29.09.05,15:40
Ahoj Tweety! Ja mám známu, ktorá chodí na jej školenia v Bratislave a vravela vraj je fakt dobrá. Ja by som chcela ísť na jej školenie, ale som z Humenného a Košice až tak dobre nepoznám. Potrebovala by som niekoho, kto by sa ma "ujal ako takého malého prváčika prvý deň v škole".Odporúčam ísť....
maja
30.09.05,11:55
Ahojte,
ja som na jej školení už bola a chystám sa aj tento rok.
Knihy od nej odoberám pravidelne a je to ako vraví "biblia účtovníka". Mám skúsenosť, že sa podľa nej učia aj daňováci.
Keď sa bude blížiť termín, tak sa môžme dohodnúť na stretnutí.
Pekný víkend.
inge57
30.09.05,13:29
Ahoja Maja! Tak to by bolo super aspoň by sme sa spoznali. Ak chceš, tak keď budem prihlásená, tak sa aj Tebe ozvem a môžme sa stretnúť.
Tweety
30.09.05,13:32
Ahoja Maja! Tak to by bolo super aspoň by sme sa spoznali. Ak chceš, tak keď budem prihlásená, tak sa aj Tebe ozvem a môžme sa stretnúť.
Súhlasím !
Mária M
:eek:
inge57
30.09.05,13:34
Tak a už sme tri!:cool:
maja
12.10.05,10:09
No dievčence,
dnes mi prišla pozvánka na tie semináre a účtovná zavierka trvá 2 dni. 29.-30.11.05 Tak to budeme múdre!!!:D
Tweety
12.10.05,10:47
No dievčence,
dnes mi prišla pozvánka na tie semináre a účtovná zavierka trvá 2 dni. 29.-30.11.05 Tak to budeme múdre!!!:DHlásim, že aj mne prišla...:p ;) ;)
Mária M;)
Tweety
12.10.05,11:21
No dievčence,
dnes mi prišla pozvánka na tie semináre a účtovná zavierka trvá 2 dni. 29.-30.11.05 Tak to budeme múdre!!!:DTo potom vôbec nebude s nami reč, budeme ešte múdrejšie ako múdre:D :o
Mária M;)
babenko1
14.10.05,18:30
baby a nieže vám potom naprší do nošteka :D
emily
14.10.05,18:39
Ahoj Tweety! Ja mám známu, ktorá chodí na jej školenia v Bratislave a vravela vraj je fakt dobrá. Ja by som chcela ísť na jej školenie, ale som z Humenného a Košice až tak dobre nepoznám. Potrebovala by som niekoho, kto by sa ma "ujal ako takého malého prváčika prvý deň v škole".Inge ja som z Prešova a tiež chodím do KE na Cenigovú. Som zvedavá, koľko sa nás tam zíde.
symona
19.10.05,13:58
Seminár s Ing. Cenigovou môžem odporučiť, je to "stará" účtovníčka (nemyslím tým samozrejme jej vek), na jej školenia chodievala ešte moja mama, keď sa živila ako účtovníčka. Možno niekomu bude vadiť jej monotónny a pomerne tichý prejav, ale informácie, ktoré na školení odovzdá, stoja za to.
emily
03.11.05,14:11
ja som sa už prihlásila :)
Tweety
03.11.05,14:32
ja som sa už prihlásila :)
Nevieš vydržať čo? :rolleyes:
Tweety
07.11.05,11:03
ja som sa už prihlásila :)Dnes som sa prihlásila aj Ja. To budeme mudrééeéé.:rolleyes:
;)
maja
10.11.05,08:02
Aj ja som sa už prihlásila. Teším sa na Vás:D
Richard
10.11.05,08:23
Len Vás chcem upozorniť, že aj v sekcii školenia (naPorade) sú informácie o týchto školeniach...
Treba to občas sledovať .-)
Tweety
10.11.05,08:28
Len Vás chcem upozorniť, že aj v sekcii školenia (naPorade) sú informácie o týchto školeniach...
Treba to občas sledovať .-)Samá za seba odpoviem, že som to tam postrehla.:confused:
Mishou
07.03.08,06:03
Chcela by som sa opytat ci naaahodou niekto nevie ciuz je v predaji nova kniha uctovnika na rok 2008 od Ing. Cenigovej. Na nete som nasla len pre rok 2007 a na 3-dnovom skoleni v KE nam vraveli, ze kniha na rok 2008 by mala vyjst. Dakujem