thomas2
22.02.10,18:08
Ahoj poraďáci, chcel by som sa spýtať na dobrý program na jednoduché účtovníctvo...JÚ v podstate ovládam zo školy ale predstaviť si všetko robiť ako v škole pred 6 rokmi, čiže ručne...to nie...čítal som nejaké referencie na účtovnícke programy, ale prax je prax...určite využívate rôzne programy, prosím podeľte sa o svoje skúsenosti...vopred ďakujem...
hanelie
22.02.10,17:50
odporúčam JÚ - MRP :)
u.erika
22.02.10,21:23
Teraz do 31.3.2010 majú predĺzenú ponuku, na malé firmy aj rok bezplatne, pozri stránku: mrp.sk
DanielaSL
22.02.10,21:46
Ja odporúčam Alfu od Krosu. Robila som niekedy v MRP, Alfa sa mi pozdáva viac. Je síce drahšia...ale dá sa pozháňať v akcii, teraz mali, alebo možno ešte majú zľavu 50%. Ale najlepšie je stiahnuť si viac verzií demo a vyskúšať v nich robiť a vybrať si ten softvér , ktorý Ti bude najlepšie vyhovovať.
thomas2
23.02.10,19:36
Dakujem veľmi pekne, ste skvelí...
Zuzana Kašická
05.03.10,16:10
Ahojte poraďáci.
Aj ja by som sa chcela opýtať ohľadom softvérov od firmy STEP software. Keďže je tu reklama na 50% zľavu, chcem sa spýtať, či ho niekto má a či je s ním spokojný. Manžel má s.r.očku a chcem mu robiť papiere, no keďže som začiatočník čo sa týka softwarov, mám na vás prosbu. Máte iné ponuky?
Ďakujem pekne.
Zuzana