sisa 7
22.02.10,17:47
Ahojte!
Práve vypisujem nové dohody a mám trošku problém, čo napísať do dohodnutej práce. Ide o dohodu o pracovnej činnosti a dohoda sa uzatvára pre pomocníka pri montáži striech. Stačí, keď tam napíšem: "pomocné práce na stavbe"? alebo to musím dáko rozpísať?
rodina1
23.02.10,16:25
Ahojte!
Práve vypisujem nové dohody a mám trošku problém, čo napísať do dohodnutej práce. Ide o dohodu o pracovnej činnosti a dohoda sa uzatvára pre pomocníka pri montáži striech. Stačí, keď tam napíšem: "pomocné práce na stavbe"? alebo to musím dáko rozpísať?
Stačí, keď tam napíšeš "pomocné práce na stavbe". Nezabudni, že na dohodu o pracovnej činnosti môže za týždeň odpracovať max. 10 hodín.
terezamaria
23.02.10,17:11
Ahojte!
Práve vypisujem nové dohody a mám trošku problém, čo napísať do dohodnutej práce. Ide o dohodu o pracovnej činnosti a dohoda sa uzatvára pre pomocníka pri montáži striech. Stačí, keď tam napíšem: "pomocné práce na stavbe"? alebo to musím dáko rozpísať?

Stačí keď napíšeš, že pomocné práce pri montáži striech. Pokiaľ to chceš rozpísať do detailov, môžeš. V pracovnom výkaze dodržuj 10 hodín týždenne, výška mzdy = vždy podľa skutočne vykonanej práce, ZP nie je určená.