mixal1
22.02.10,19:06
Ahojte. Vopred sa ospravedlnujem, mozno pisem do zlej sekcie, neviem totiz kde umiestnit moj problem.

Skoro rok pracujem vo vacsej medzinarodnej firme. Kazdy team ma svojho veduceho. Moj problem prave tu zacina. Veduci.
Ako zacat..
zacnem teda od zaciatku. Dostal som pracovnu poziciu, po ktorej som tuzil. Dobre miesto, ziadna manualna praca, nic narocne na cas a hlavne, ziadne stresy. Problem zacal zhruba pred 5timi mesiacmi, ked nas team mal ist na pracovne cesty do zahranicia. Poziadavka z vyssich miest. V teame sme 12 ludi, kazdy mal zakupene letenky a peniaze na cestu na ucte.
Zhruba tyzden pred odletom mi bolo oznamene, ze sa moja zahranicna cesta nekona, kedze bola zrusena zo strany objednavatela. Prekvapeny som ostal, ked zvysok mojho teamu na tuto zahranicnu cestu siel. Ostal som jediny, krory nesiel. Skutocny dovod tohto som sa dozvedel az omnoho neskor. Ale k tomu sa este vratim.
Ohladom tej zahranicnej cesty, skusenosti krore by som tou cestou ziskal som mohol okamzite vyuzit pri plneni si svojich pracovnych povinnosti. Jednoducho, bolo pre mna nesmierne dolezite ist na tu cestu. Ludia z mojho teamu po absolvovani tejto cesty ziskali dalsie pracovne ulohy a zodpovednosti. Taktiez im bola vsetkym prehodnotena mzda smerom nahor.
Ked mi ani po dvoch mesiacoch moj sef nevysvetlil dovod zrusenia mojej pracovnej cesty, vyziadal som si osobny pohovor s nim. Na moje obrovske prekvapenie mi povedal, ze "moj team si vyziadal, aby bola moja zahranicna cesta zrusena, lebo sa boja, ze koli mne pridu o zakaznika". To bolo vsetko.
Nasledne som sa opytal vsetych zo svojho teamu, kazdeho zvlast, ci je to pravda. Vsetci ostali prekvapeni, a nikto nechapal, o com je rec. Bolo im to velmi divne, dokonca mi niektori nechceli verit, lebo ze nas sef je super chlapik.

Zhruba 5x do mesiaca sme mali spolocne posedenie so sefom, kde nam vsetkym vzdy prizvukoval, ze mame byt vdacni za to, ze tu pracujeme, ze na nase miesta sa hlasi dalsich tisic ludi, a ze pre neho nieje problem nikoho vyhodit a dalsie veci, na ktore sa snazim zabudnut. Tieto "posedenia" boli tak desive, ze damske kolegyne vzdy priviedol do placu, tazke stresy to boli, naozaj.

Zhruba po tyzdni od doby, co som dostal vysvetlenie ohladom mojej zrusenej pracovnej cesty si vyziadal sef osobny rozhovor so mnou ohladom toho, ze si neplnim svoje pracovne povinnosti, ze preco niesom teamovy hrac, a co mam proti teamu. Nerozumel som tymto jeho otazkam, a ostal som sokovany. Ked som mu povedal, ze nemam absolutne ziadne ulohy, nemam co robit, absolutne nic, proste pridem do prace, pozrel som maily, a to bolo vsetko co som mohol urobit, tak na tuto otazku mi povedal, ze on za to nemoze, ze nemam co robit, lebo to zalezi od zakaznika. Tymto sa nas rozhovor skoncil.

Nasledne sa nedialo nic, dokonca sa zdalo, ze je vsetko v uplnom poriadku. Lenze to som sa mylil. Od sefa som dostal pisomne napomenutie za neuspokopjive plnenie pracovnych uloh: udajne som do prace prisiel o 9:00, a do dochadzky som si zaznacil cas 8:00. Kedze som chcel mat hlavne klud, tak som ten dokument podpisal.
V ten isty den som si vyziadal osobne stretnutie s druhym najvyssim clovekom z nasej firmy, kde som mu vysvetlil svoj osobny pohlad na tento dokument. Povedal som mu, ze podla mna na mne sef z nejakeho mne neznameho dovodu sedi, taktiez som mu vysvetlil vsetky veci, ako to u nas v teame chodi, stresy, ohovoranie zo strany sefa a podobne. Zastupca riaditela mi navrhol stretnutie z ludmi z HR ohladom spolocnej diskusie s mediatorom, kedze z mojej strany islo o podozrenie, ze sa jedna o bossing. Skoncilo to tak, ze ked som sa rozpraval s kolegami a ziadal ich o radu, co by robili na mojom mieste, tak mi povedali, aby som to nechat tak, a zbytocne nezaparal. Ze snad dostanu rozum. Takze som to nechal tak a stretnutie s mediatorom som odvolal.

Od podpisu tohto upozornenia sa zase skoro nic nedialo. Pre mna, ziadna praca, ziadne skolenia. Vela krat som si vyziadal sefa na osobny pohovor, kde som mu prizvukoval, ze nemam co robit, aby vykonal napravu. On stale povedal, ze za to nemoze. Nechal som to teda tak, a hladal som si pracu sam tym, ze som pomahal ostatnym kolegom.

Na zaciatku tohto roka prisla dalsia poziadavka ohladom zahranicnych ciest pre nas team. Hadajte, ako to dopado.. letenky kupene, peniaze na ucte.. lenze zase bola tato cesta iba mne zrusena. Tentoraz som si okamzite ziadal vysvetlenie. Sef mi na to povedal: "ze on za to nemoze, lebo 70% ludi z nasho teamu tak rozhodlo, a ze mam byt rad, ze mi nedal vypoved"

Ostal som uplne paf. Nemam jednoducho tie "nitky" aby som mohol v tak velkej firme ako je nasa nieco napravit alebo zmenit.

Po tychto skusenostiach som myslel, ze u nic horsie sa mi nemoze stat. Zvykol som si na kazdodenny stres, sefove buchanie po mojom stole, kde sedim, jeho poznamok, proste robil som si svoju pracu, a jeho som sa snazil si nevsimat.

Co sa stalo pred dvoma tyzdnami ma vsak fakt vykolajilo, a preto som sa rozhodol napisat tu do porady. Sef si vyziadal stretnutie medzi stryrmi ocami, kde mi povedal, ze si praje aby som SI PODAL ZIADOST O VYPODED. neskutocne.
Odpadol zo mna strach z neho a povedal som mu vsetko do tvare, co si myslim. Taktiez som sa ho opytal, nech mi povie pravdu, ze ja som mal uz davno pocit, ze na mne sedi, ci je to pravd. Povedal mi, ze ANO, ze sedi na mne, ale ze to je uz jedno. Ze uz mi neveri , lebo si neplnim pracovne povinnosti. Sok som zazil, ked mi vycital, ze som sa pocas DOVOLENKY nezucastnil na kurze nemeckeho jazyka.

Sef mi dal 3 moznosti:
1. podam si ziadost o vypoved
2. podam si ziadost o prelozenie do ineho teamu
3. znemozni ma pre vsetkymi + da mi vypoved.

dal mi 30 dni na rozhodnutie.


Ked som mu dnes povedal, ze nech necaka, ze podam vypoved, tak mi povedal, ze on tomu nechape, preco si nechcem podat sam vypoved.
Ze ked ma on vyhodi, napise mi do posudku nejake svinstva alebo take nieco.

(Ohladom mojho sefa:
-ma 28 rokov (celkovo sme velmi mladi kolektiv)
-na vonok sa prezentuje ako super clovek
-na firmenych akciach alebo v baroch bez hanby fajci marihuanu pred verejnostou (a tym padom ho ludia jemu podobni maju radi)

Poradte mi, co mam robit. ?
vypoved proste dat nemienim, a do ineho teamu ist nechcem. chcem sa branit. len neviem ako. vo firme nepoznam nikoho z vyssich miest.

dakujem.

//edit:
pracujem cca 308 hodin mesacne. z toho 130hodin nocne. zameranie: vyskum a vyvoj
mixal1
22.02.10,18:19
dakujem.
do prilohy som dal vyrez z chatu, co sme si dnes pisali. ja a sef.
Danila
22.02.10,18:27
Si v teame a nie si teamový hráč. Si len osamelý jazdec. V práci nemáš do čoho pichnúť, tak čítaš emaily. V zahraničnej firme. S dobrým platom nepochybne. A vycapíš na Porade korešpondenciu so šéfom. Ani ja by som ťa nechcela ani za ten celý svet.......Takže potichúčky, poľahúčky nájdi niečo, kde budeš aj pracovať, kde aj stúpneš na cene.....a s výpoveďou veľmi neotáľaj, radšej dať, ako dostať....;)
plavčík
22.02.10,18:32
Radiť si Ti nedovolím...
Ale ako si sám napísal- citujem"Ked som mu povedal, ze nemam absolutne ziadne ulohy, nemam co robit, absolutne nic, proste pridem do prace, pozrel som maily, a to bolo vsetko co..." tak asi nie si využitý a pre zamestnávateľa si stratový. Necháp ma prosím negatívne - tak mi to s toho čo si napísal vychádza.
Verím , že nájsť dobrú prácu v dnešných časoch je problém, ale chodiť do práce kde sú na Teba nasr..tý a dávajú Ti to pocítiť a aj Ty si nahnevaný, tiež nie je dobré.
Keď nechceš dať výpoveď, nikto ťa nemôže nútiť. A to že by Ti napísali " zlý" posudok...! Na to by som sa vykašľala, veď nie všetky firmy vyslovene žiadajú posudok od predchádzajúceho zamestnávateľa.
Ver mi, viem o čom píšem, sama som tým prešla pred 6 rokmi - proste sme si nesadli s novým šéfom hoc ja som vo firme bola o 4 roky dlhšie ako on a jedného letného dňa som si povedala dosť - a tú výpoveď som dala. Viem, že len na to čakal. No bolo mi to jedno. Behom 3-týždňov som nastúpila do inej firmy kde som už 6-ty rok a som spokojná. Mám vynikajúce kolegyne, i šéfov. Samozrejme sa občas zablýska, ale mám ich rada a cítim , že aj ony mňa.

Tak Ti s celého srdca prajem správnu voľbu!
Deganova
22.02.10,18:34
Zažila som niečo podobné a dlho som zvažovala, či je dobré mať prácu za každú cenu. Nakoniec to skončilo tak, že som dala výpoveď z dôvodu psychického týrania šéfom a potom sa začali diať veci...Po tom aj keď by som mohla ostať pracovať som radšej odišla ( našla som si inú prácu)
Lenka1979
22.02.10,18:35
Je to psychický teror-plne Ťa chápem... ale napriek tomu by som výpoveď nedala ja.- ale čakala by som, nech mi výpoveď dá on.. No nemal si podpísať ten dokument, v ktorom Ťa upozorňuje,že si neplníš svoje povinnosti...a tu si sa asi riadne sekol.... No s tým, čo Ti napísal by si kľudne pochodil aj "inde"..
Držím palce, a daj vedieť ako to celé dopadlo.
220870
22.02.10,18:38
Pokiaľ som si istý že som nič zlé neurobil tak by som sám výpoveď nedal.Ak vás nechce kolektív,tak vám to určite skôr alebo neskôr dajú na vedomie.Ale ,bez vetra sa ani lístok nepohne.Niečo tam možno bolo o čom všetci vedia ale ste to nenapísali.
mixal1
22.02.10,18:40
velmi pekne dakujem za odpovede!

@Danila: prepis komunikacie so sefom som sem dal preto, lebo on ma nuti k tomu, aby som si sam podal ziadost o vypoved. to sa mi zda nenormalne.
@220870: ako som to napisal, takto to je. nic som nemenil, ani nepridaval, ani sezlahcoval. Vsetci z mojho teamu to vidia uplne rovnako.

Ohladom "citania mailov" , to je iba fraza. Samozrejme ze pracujem, mam ulohy, ale jednoduche, ulohy, pri ktorych nemozem vyuzit to, co viem, a koli comu som do prace vlastne prisiel.
Poola
22.02.10,18:51
..predsa chcel aj vyuzit skusenosti ktore by nabral na sluzobnej ceste..., pise ze si nasiel pracu po ktorej tuzil...
Mne sa to javi tak ze chut do prace by bola.

Skoda ze si vtedy neriesil problem cez mediatora, pobehoval si zo sefovej kancelarie ku kolegom aj to individualne a kazdy sa ta snazil diplomaticky utisit. Vsetko bez svedkov. Preco ste si nesadli za okruhly stol vsetcia sefko a vsetcia kolegovci, zoci voci?
Nebudes to mat jednoduche, no ked na to mas zaludok tak zabojuj a obhaj sa, ale nech aj sef riesi problemy tímovo a nie ako slaboch.
Drzim ti palce!
miramax1
22.02.10,19:06
Podľa môjho názoru si nemal šéfovi podpisovať žiadny dokument, mal si trvať na vysvetlení príčiny, prečo nie je s Tvojou prácou spokojný. Trvaj na svojom, výpoveď nepodávaj a vyhýbaj sa nepremysleným reakciám. Držím ti palce.
mixal1
22.02.10,19:08
@poola
znie to mozno jednoducho, sediet so sefmi v kruhu. lenze pravda je taka, ze by som na tom absolutne nic nezmenil. akurat by ma sef oznacil za klamara. vtedy som sa tomu snazil aj preto vyhnut, aby mi niekto z vyssich postov neznicil karieru. lenze teraz je to uz zrejme jedno.

uz ani nepamatam kedy som sa smial, alebo bol vesely. predsa 8hodin denne pod stresom, kde vam da nadriadeny pocitit, ze on je niekto a vy ste nula, sa prejavi na cloveku.
mne sa uz aj ruky triasu ked ho vidim. pritom si hovorim, ze som odolny voci stresu, lenze pracovat takto mesiace, to sa prejavi na kazdom.

team sme super. akurat sef je tam ten divny clanok z retazca.
zaujimave je, ze uz ani kolegovia sa so mnou velmi nebavia ako kedysi, lebo maju tiez strach. myslia si, ze ked sa budu so mnou bavit, sef si zasadne aj na nich.
kolegovia na jednej strane so mnou suhlasia, ved vidia ze nieco nieje s kostolnym poriadkom, ale postavit sa sefovi.. to mi povedali, ze na to nemaju odvahu. som v tom proste sam.
akurat sa mozem obratit tuna na Vas v porade. to je vsetko.
Poola
22.02.10,20:19
nechces sa obratit este raz na toho najvyššieho? Mailom, s kopiou na priameho nadriadeneho a personalne oddelenie.. "nespokojnost voci postupom".., vsak tvoje srdce bije pre firmu atd..

Pisomne napomenutie kt. si vtedy dostal a "suhlasil" si s nim...Vieš nechcem ta hanit za chybu ale svoju čest si nehájil a dal si si sam cierny bod, ak to bol výmysel
mixal1
22.02.10,20:26
@Poola
nad tym tiez uvazujem..

ozaj, dnes sa ma jeden kolega pytal, ci nemam znameho nejakeho pravnika, ci by sa to nedalo vyriesit sudnou cestou.

Neviem, ci by to pomohlo, sudit sa s firmou ktora ma vyse 1000 zamestnancov. Ale aj nad tym som uvazoval, ved je rok 2010 sme v EU a snad tu plati nejaka spravodlivost?
zsazsula
22.02.10,20:38
@Poola
nad tym tiez uvazujem..

ozaj, dnes sa ma jeden kolega pytal, ci nemam znameho nejakeho pravnika, ci by sa to nedalo vyriesit sudnou cestou.

Neviem, ci by to pomohlo, sudit sa s firmou ktora ma vyse 1000 zamestnancov. Ale aj nad tym som uvazoval, ved je rok 2010 sme v EU a snad tu plati nejaka spravodlivost?

Na Slovensku spravodlivosť ??????? podľa mňa žiadna
Ice dive
22.02.10,20:39
@Poola
nad tym tiez uvazujem..

ozaj, dnes sa ma jeden kolega pytal, ci nemam znameho nejakeho pravnika, ci by sa to nedalo vyriesit sudnou cestou.

Neviem, ci by to pomohlo, sudit sa s firmou ktora ma vyse 1000 zamestnancov. Ale aj nad tym som uvazoval, ved je rok 2010 sme v EU a snad tu plati nejaka spravodlivost?
nechcem všetko vidieť čierne, ale áno žijeme v právnom štate, áno pravda musí vždy zvýťaziť, avšak pravda víťazí podľa toho ktorá strana je schopná zaplatiť si lepšieho právnika... neber to v zlom, alebo že by som ťa chcel nejak odrádzať snažiť sa presadiť si pravdu, avšak predpokladám že nejakého TOP právnika si dovoliť nemôžeš, firma ktorá má 1000 zamestnancov a je zahraničná si môže dovoliť X krát viac TOP právnikov ako ty, 1000 zamestnancov má na výplatnej páske napísaný názov zahraničnej firmy, sú v nej viac-menej spokojní, každý z nich má rodinu, úver, hypotéku proste záväzky t.j. títo psi nebudú kúsať ruku ktorá ich kŕmi...
Zamestnanecké spory trvajú niekoľko rokov výsledok je nejasný, bude ťa to stáť kopec nervov a času...

takže moja rada znie, pokiaľ ťa platia tak ich "navštevuj" a systematicky začni hľadať niečo nové, kde sa môžeš naplno realizovať, kde budeš spokojný a najmä bez týchto stresov...
Halli
22.02.10,20:48
...ja len dodám, že keby si aj niekoľkokrát vyhral, už by si sa tam dobre necítil. Podľa toho čo píšeš sú tam falošní ľudia a /mne by teda hrdosť nedovolila nasilu sa tam držať/. Ber to ako výzvu, nabrať energiu a začať inde.
mixal1
22.02.10,21:49
Dakujem, naozaj, velmi si to cenim.
Mam obavy, co bude, ci si najdem pracu, ako to bude dlho trvat. A to som si planoval , ze si kupim svoje prve auticko na lizing :(

Chcem sa vsak opytat na nasledovne: (viem, ze ma po tomto
bude vela ludi vo fime nenavidiet)

moj sef fajci marihuanu denne (a nielen to). Nasa firma ma striktnu politiku proti drogam. Ja sam som proti drogam. Z nasho teamu to vie kazdy, ze som striktne proti tomu.

Ked mi da sef vypoved, mozem jeho zavery, posudky a dovody napadnut s tym, ze je to osoba, ktora je pod vplyvom navykovych latok? Mozem poziadat, aby bol na nom vykonany drogovy test? Predsa je to clovek, ktory rozhoduje o osoduch 12tich inych.Myslim si, ze jeho pracovné miesto vyzaduje presnost, spolahlivost a samostatne uvazovanie.

Chcem mu to vratit. Rovnakou spinavou hrou aku hraje on.
Halli
22.02.10,21:52
Dakujem, naozaj, velmi si to cenim.
Mam obavy, co bude, ci si najdem pracu, ako to bude dlho trvat. A to som si planoval , ze si kupim svoje prve auticko na lizing :(

Chcem sa vsak opytat na nasledovne: (viem, ze ma po tomto
bude vela ludi vo fime nenavidiet)

moj sef fajci marihuanu denne (a nielen to). Nasa firma ma striktnu politiku proti drogam. Ja sam som proti drogam. Z nasho teamu to vie kazdy, ze som striktne proti tomu.

Ked mi da sef vypoved, mozem jeho zavery, posudky a dovody napadnut s tym, ze je to osoba, ktora je pod vplyvom navykovych latok? Mozem poziadat, aby bol na nom vykonany drogovy test? Predsa je to clovek, ktory rozhoduje o osoduch 12tich inych.Myslim si, ze jeho pracovné miesto vyzaduje presnost, spolahlivost a samostatne uvazovanie.

Chcem mu to vratit. Rovnakou spinavou hrou aku hraje on.

Myslím, že by si sa mal orientovať na seba a nie na pomstychtivosť...ak je to pravda odplata si ho raz nájde sama.
mixal1
22.02.10,22:00
Myslím, že by si sa mal orientovať na seba a nie na pomstychtivosť...ak je to pravda odplata si ho raz nájde sama.


v to naozaj dufam.

/edit:
premyslel som si to, a necham to tak, uvidim, co sa stane dalej, a pripadne napisem sem do porady, co mam nove.

vdaka za Vas cas!
m.
Danila
23.02.10,00:17
v to naozaj dufam.

/edit:
premyslel som si to, a necham to tak, uvidim, co sa stane dalej, a pripadne napisem sem do porady, co mam nove.

vdaka za Vas cas!
m.Napísala som, že si v teame. A nemáš podporu. Každy z nás v živote aj na pracovisku zažil riťkovlezov ktorí ťahali za dlhší koniec. A môžeš sa aj po...., nepomôžeš si. Čo nevidíš? Chceš riešiť drogy a si vraj pomstychtivý. Tak s tými drogami si ma dostal. Ja by som do toho išla. Ak je na pracovisku zakázaný alkohol, tak mariška by mala byť dvakrát. S pomúteným mozgom hotová pohroma. Ale inštitút pre zisťovanie psychotropných a iných čertovských látok na pracovisku určite nemajú v organizačnom poriadku. Dokázať mu, že Ťa šikonoval zhulený po mariške by mohlo byť veľmi zaujímavé podanie na súd. A ja by som ho o ten test v prípade, že nie si bojko, verejne požiadala. Padni komu padni.;)
Danila
23.02.10,00:20
Myslím, že by si sa mal orientovať na seba a nie na pomstychtivosť...ak je to pravda odplata si ho raz nájde sama.Tomu sama neveríš.:) Zadávateľ píše zo života, nie z krajiny zázrakov.;)
arizona
23.02.10,06:42
@Poola
nad tym tiez uvazujem..

ozaj, dnes sa ma jeden kolega pytal, ci nemam znameho nejakeho pravnika, ci by sa to nedalo vyriesit sudnou cestou.

Neviem, ci by to pomohlo, sudit sa s firmou ktora ma vyse 1000 zamestnancov. Ale aj nad tym som uvazoval, ved je rok 2010 sme v EU a snad tu plati nejaka spravodlivost?

Neviem, či Ti to pomôže v rozhodovaní...
Pracovala som vo veľkej, známej medzinárodnej firme. Šéfovia sa potrebovali zbaviť jedného radového zametnanca. Síce si svoju robotu robil dobre, mal jej stále dosť, nikdy ho nikto nevidel postávať, spravil možno viac , ako ostatní...ale ...odmietal robiť nekonečné nadčasy, hlavne po nociach.
Šéfstvo ho napomínalo, vyhrážalo, navrhovali , aby si dal výpoveď. On to ignoroval, chodil do práce naďalej.
Tak mu jedného dňa došla výpoveď, vraj za zanedbávania povinností, neuposlúchnutie príkazov a pod.
Odpracoval si do posledného dňa, potom zostal na podpore.
Po niekoľkých mesiacoch dal firmu k súdu, obhajoval sa sám proti skúsenému firemnému právnikovi.
Súd vyhral a firma mu musela platiť aj dosť vysoké peniaze, nejaké odškodné, či ako to nazval.

Takže , ak si myslíš, že si v práve , že Ti firma ubližuje a porušuje zákony, skús to s tým súdom.

Ale aj ked ho vyhráš, určite sa nebudeš chcieť vrátiť späť, lebo si narobíš aj ďaľších nepriateľov.

Asi si len nezapasoval šéfovi, aj to sa stáva. Bolo by lepšie, keby si si našiel novú prácu, začal s čistým štítom a poučil sa aj z vlastných chýb...
220870
23.02.10,07:16
Ak nezapasoval len šéfovi tak by som mu šiel po krku ale ak kolektívu tak z fa skôr či neskôr odíde.Zákonník práce vraví jednoznačne:http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-3-2009-a.html#13
1.)Zamestnanci a zamestnávatelia, ktorí sú poškodení porušením povinností vyplývajúcich z pracovnoprávnych vzťahov, môžu svoje práva uplatniť na súde. Zamestnávatelia nesmú znevýhodňovať a poškodzovať zamestnancov preto, že zamestnanci uplatňujú svoje práva vyplývajúce z pracovnoprávnych vzťahov.

(3) Vedúci zamestnanci zamestnávateľa, ktorými sú jeho orgány (odsek 1), ako aj jeho ďalší zamestnanci, ktorí sú poverení vedením na jednotlivých stupňoch riadenia zamestnávateľa, sú oprávnení určovať a ukladať podriadeným zamestnancom zamestnávateľa pracovné úlohy, organizovať, riadiť a kontrolovať ich prácu a dávať im na ten účel záväzné pokyny.

§ 13
Na začiatok

(1) Zamestnávateľ je v pracovnoprávnych vzťahoch povinný zaobchádzať so zamestnancami v súlade so zásadou rovnakého zaobchádzania ustanovenou pre oblasť pracovnoprávnych vzťahov osobitným zákonom o rovnakom zaobchádzaní v niektorých oblastiach a o ochrane pred diskrimináciou a o zmene a doplnení niektorých zákonov (antidiskriminačný zákon).

(2) V súlade so zásadou rovnakého zaobchádzania sa zakazuje diskriminácia aj z dôvodu manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, odborovej činnosti, národného alebo sociálneho pôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia.

(3) Výkon práv a povinností vyplývajúcich z pracovnoprávnych vzťahov musí byť v súlade s dobrými mravmi. Nikto nesmie tieto práva a povinnosti zneužívať na škodu druhého účastníka pracovnoprávneho vzťahu alebo spoluzamestnancov. Nikto nesmie byť na pracovisku v súvislosti s výkonom pracovnoprávnych vzťahov prenasledovaný ani inak postihovaný za to, že podá na iného zamestnanca alebo zamestnávateľa sťažnosť, žalobu alebo návrh na začatie trestného stíhania.

(4) Zamestnanec má právo podať zamestnávateľovi sťažnosť v súvislosti s porušením zásady rovnakého zaobchádzania podľa odsekov 1 a 2; zamestnávateľ je povinný na sťažnosť zamestnanca bez zbytočného odkladu odpovedať, vykonať nápravu, upustiť od takého konania a odstrániť jeho následky.

(5) Zamestnanec, ktorý sa domnieva, že jeho práva alebo právom chránené záujmy boli dotknuté nedodržaním zásady rovnakého zaobchádzania alebo nedodržaním podmienok podľa odseku 3, môže sa obrátiť na súd a domáhať sa právnej ochrany ustanovenej osobitným zákonom o rovnakom zaobchádzaní v niektorých oblastiach a o ochrane pred diskrimináciou a o zmene a doplnení niektorých zákonov (antidiskriminačný zákon).


Nemám čas to hľadať v tom zákonníku ale bol tam taký paragraf kde sa dala napadnúť neodbornosť vedúceho pracovníka,na súde.Najmä vtedy ak by ste dostali výpoveď a mali nejaký dôkaz o tom že vám ju núkal odporúčal on sám(to že hulil maršku by ho 100% poslalo do večných lovišť).V takýchto prípadoch mu súd môže nariadiť zákaz viesť kolektív(akýkoľvek a kdekoľvek).S tými výrokmi že prehráte súd moc nesúhlasim.Pracovné právo sa dá vymáhať v EU a to naši sudcovia dobre vedia a vedia to aj právnici .Právo v takýchto prípadoch je jednoznačne na strane zamestnanca a fa ak máte pravdu určite na súde prehrá.Ak by sa schylovalo k vašej výpovedi určite oslovte právnika,potom budete vidieť ten frmol u zamestnávateľa.
Ja by som sa určite nedal.My Slováci sme v podstate "blbí "národ.Necháme si stúpať po krku držíme hubu a krok.Také národy vždy boli chudobné a utláčané.Vyspelosť a schopnosť ochota brániť svoje práva ,rovnása ,bohatstvo a kvalita života.Začína sa to tým že v Tescu kúpite podradný tovar ,brak a nereklamujete ho,a končí možno takými prípadmi ako ste vy.Úspešný sú tý, ktorý si nedajú kydať na hlavu.Pokiaľ skloníte hlavu a nebudete sa brániť tak sám sebe nplujete do tváre.Aspoň ja to tak chápem.Prehral som súd, bránil som si svoje právo, stálo ma to 100 000,ale nelutujem.
Poola
23.02.10,10:02
cit. 220870
..napadnúť neodbornosť vedúceho pracovníka,na súde.Najmä vtedy ak by ste dostali výpoveď a mali nejaký dôkaz o tom že vám ju núkal odporúčal on sám(to že hulil maršku by ho 100% poslalo do večných lovišť).V takýchto prípadoch mu súd môže nariadiť zákaz viesť kolektív(akýkoľvek a kdekoľvek).


Som za, zislo by sa prihriat tomu suverenovi stolicku. A to ze akou formou, to uz musis zvážit sám, ale nezabudni na dôlezité, zdravie je len jedno.
Halli
23.02.10,10:37
Tomu sama neveríš.:) Zadávateľ píše zo života, nie z krajiny zázrakov.;)
Nepochopila si, ver že odplata si ho najde /aj jeho zdravie, aj jeho prístup k životu/ vôbec som nemyslela na nejakú spravodlivosť :rolleyes:
mixal1
23.02.10,11:22
ahojte, pisem z prace.
dnes som sefa poziadal o dovolenku do konca tyzdna, zamietol to s tym, ze na mna sa to uz nevztahuje kedze mi dal ultimatum 30 dni.
Danila
23.02.10,11:40
mimotemy

Nemôžeš predsa porovnávať svoje a jeho skúsenosti.

PS
A keď už " Padni komu padni" - tak by som možno skúsil zvonku niekoho (protidrogové ?? :D ) .Uf, a na to si ako prišiel, že porovnávam ?
Ale nápad s protidrogovým je za pětset!;)
ludex
23.02.10,11:49
Nikdy,by som nepracoval tam,kde ma nechcú! Ja osobne by som tú výpoveď dal a našiel si zamestnanie,kde si budú moju prácu vážiť a kde budem vedieť ukázať čo viem! Tvoj team je posr....tý zo šéfa a pred Tebou hrajú divadlo. Tvoje zotrvanie v tejto firme vidím ako strata času! ;)
Petra Nová
23.02.10,11:56
Toto nechaj tak.
Pomsta ťa zožerie.

PS
A okrem toho - NEMÁŠ NA TO .
Ty si akýsi veľký odborník na vyhazovy z roboty.
Petra Nová
23.02.10,12:15
Ale veď vieš :
Nie je nás na Slovensku veľa :D:D:D:D.

Napr. v jednej firme som dostal "hrubé porušenie pracovných povinností" 4 (slovom štyri ) za 1 (slovom jeden ) týždeň.
A kedže to bol "úrodný mesiac - tak spolu 6 ks.

PS1
Tipni si ako bol ukončený pracovný pomer :) .

PS2
Predpokladám, že tá 109 bytovka boli IBA také obvyklé kecy,lebo za 24 hodín čo čakám - NIČ (slovom nula :) ).
Ja to Drajverík , viem, veruže viem.
Počúvaj, a že Ty vo svojej genialite si vôbec neprišiel na to, že bytovka nemôže mať 109 bytov?!:---
Poola
23.02.10,12:20
ahojte, pisem z prace.
dnes som sefa poziadal o dovolenku do konca tyzdna, zamietol to s tym, ze na mna sa to uz nevztahuje kedze mi dal ultimatum 30 dni.
predsa mas nárok aspon na alikvotnu cast dovolenky
mixal1
23.02.10,14:05
zajtra sa to bude riesit na HR. drzte palce!
Danila
23.02.10,14:34
Iba raz stáli nadutí "a technicky nevzdelaní čiernovlasí " chlapci ""s nehoráznymi platmi "" v pozore - keď ich postavila k stene a preverovala cudzinecká polícia.




Šak viem čítať :--- .Som znechutená. Z témy, ktorú založil Mgr. Shrek a ktorej priebeh a záver jasne prezentoval stav na Porade. Rešepktovanie osobného názoru v čudu a jasný prézent ako chutí moc. Pre mňa dnes veľké FUJ. Ale vieš prečo ten chaos? Lebo ty moderátorov natoľko zamestnávaš, že sú zmätení. Teda aspoň podaktorí celkom určite. Tvoje priateľstvo som odmietla. Ale verejne ti ďakujem, že si mi umožnil vyjadriť sa cez Tvoju hodenú rukavicu k úspechu demokracie na tomto fóre. A keď bude baner,tak ešte pozdrav pre pána magistra.;)

P.S. A to aj napriek tomu, že s obsahom jeho prílohy nesúhlasím. Ale pousmiala som sa. Aká je cenzúra na Porade intenzívna.:)
Gabi03
23.02.10,15:13
predsa mas nárok aspon na alikvotnu cast dovolenky


zajtra sa to bude riesit na HR. drzte palce!

Máš písomne výpoveď vrátane 30 dní ako ultimátum? Asi nemáš. Aj keby si mal, tak nárok na dovolenku máš. Sťažuj sa u nadriadeného svojho šéfa o jeho postupoch, ktoré sú protizákonné.

PS: A možno medzi rečou by som spomenula, že neviem čím to je, ale zdá sa ti, ako by jeho oči boli nejak divne veľké. (Alebo aký vplyv to má na človeká tá mariška. :D )
mixal1
23.02.10,15:30
Máš písomne výpoveď vrátane 30 dní ako ultimátum? Asi nemáš. Aj keby si mal, tak nárok na dovolenku máš. Sťažuj sa u nadriadeného svojho šéfa o jeho postupoch, ktoré sú protizákonné.

PS: A možno medzi rečou by som spomenula, že neviem čím to je, ale zdá sa ti, ako by jeho oči boli nejak divne veľké. (Alebo aký vplyv to má na človeká tá mariška. :D )


ziadnu vypoved nemam. nic pisomne. nic som nepodpisoval ani mi nikto nedal nic na podpisanie.
220870
23.02.10,16:56
Chodte za právnikom.
Poola
23.02.10,19:08
Máš písomne výpoveď vrátane 30 dní ako ultimátum? Asi nemáš. Aj keby si mal, tak nárok na dovolenku máš. Sťažuj sa u nadriadeného svojho šéfa o jeho postupoch, ktoré sú protizákonné.

PS: A možno medzi rečou by som spomenula, že neviem čím to je, ale zdá sa ti, ako by jeho oči boli nejak divne veľké. (Alebo aký vplyv to má na človeká tá mariška. :D )
no vsak to..veelmi by ma uspokojilo keby dostal ten 28 rocny majster sveta príučku frajerík jeden vy !

Na zajtra prajem pevne nervy.
mixal1
17.03.10,18:02
ahojte. takze teamleader mi oznamil, ze mi dava tento piatok vypoved.

kaslat aj na taky zivot
mixal1
15.08.10,19:03
ahojte. iba chcem dodat, ze som vyhral sud:)
Heni
15.08.10,19:44
ahojte. iba chcem dodat, ze som vyhral sud:)

relatívne rýchlo to prebehlo... výpoveď a hned aj súd?
podrobnejšie nedáš? ;)

a blahoželám... a prajem lepšiu robotku v lepšom kolektíve ;)