barex
22.02.10,22:54
Naše zaměstnankyně mě požádala o roční zůčtování daně za rok 2009. Byla u nás zaměstnaná od 2/2009 a za 1/2009 mi doložila potvrzení od bývalého zaměstnavatele, u kterého si ale neuplatňovala daňový bonus na dítě(12 let). V žádosti o roční zůčtování daně mě požádala o dodatočný daň.bonus za 1/2009. Co všechno mi musí doložit, abych jí mohla jakožto zaměstnavatel, uznat tento nárok - znění zákonu §37 mi není jasný, prosím o podrobné vysvětlení z praxe, co konkrétně. Je mojí povinností prověřovat, jestli si náhodou neuplatňuje daňový bonus její manžel?
Děkuji
Janurka
22.02.10,22:13
Doklady, ktorými zamestnanec preukazuje nárok na priznanie daň. bonusu: rodný list dieťaťa, potvrdenie školy, že toto dieťa sa sústavne pripravuje na povolanie štúdiom, potvrdenie úradu o poberaní prídavku na dieťa. Keď máš potvrdenie od bývalého zamestnávateľa, tak nevidím problém.
Andyke
22.02.10,22:23
To dieťa má 12 rokov, takže stačí iba rodný list. A zamestnanec v žiadosti o RZD vlastným podpisom prehlasuje, že údaje sú pravdivé. Takže to je Alfa a Omega pre Teba.
Žiadne ďalšie potvrdenia nepotrebuješ .
Pokiaľ spľňa podmienky dané zákonom, dodatočne jej vyplať.
Kikuško
22.02.10,22:25
Doklady, ktorými zamestnanec preukazuje nárok na priznanie daň. bonusu: rodný list dieťaťa, potvrdenie školy, že toto dieťa sa sústavne pripravuje na povolanie štúdiom, potvrdenie úradu o poberaní prídavku na dieťa. Keď máš potvrdenie od bývalého zamestnávateľa, tak nevidím problém.


Súhlasím s Andyke... a čo sa týka toho, či si daňový bonus neuplatňuje manžel ... tak ja som to napr. riešila tak, že som si od zamestnanca vyžiadala potvrdenie od zamestnávateľa manželky, že si ona DB neuplatňuje ... a aj vo Vyhlásení, ktoré podpisuje zamestnanec pri nástupe do PP som to "zohľadnila" ... Ale to už bolo dávno ... :) momentálne DB vyplácam len sebe ...:D
Paula
22.02.10,22:37
mimotemy Nemchápem, čo je tu k rehotu :confused:
Kikuško
22.02.10,22:42
mimotemy Nemchápem, čo je tu k rehotu :confused:
... to, že sama sebe dôverujem, tak žiadne ďalšie potvrdenia okrem RD dieťaťa /13 r./ k uplatňovaniu DB od seba nevyžadujem ...

... a že keď som nastúpila do práce, tak som robila mzdy cca 12 zamestnancom a už sme zostali len 2, čím to asi bude?
Gogova
23.02.10,09:12
Chcem vás poprosiť o odsúhlasenie : zamestnanec od januára do júna na Úrade práce ako nezamestnaný, od júla do decembra pracuje u nás. Bonus si uplatňoval mesačne od júla do decembra, jeho príjem za 07-12 je 4.000 Eur. Pri ročnom zúčtovaní si môže nárokovať na celoročnú výšku bonusu? Okrem iných podmienok, bonus náleží len občanovi, ktorý je zamestnaný (alebo podniká) za tie mesiace v roku, v ktorých je zamestnancom. Je tak? Alebo inak?
ďakujem
Timka1
23.02.10,09:16
Chcem vás poprosiť o odsúhlasenie : zamestnanec od januára do júna na Úrade práce ako nezamestnaný, od júla do decembra pracuje u nás. Bonus si uplatňoval mesačne od júla do decembra, jeho príjem za 07-12 je 4.000 Eur. Pri ročnom zúčtovaní si môže nárokovať na celoročnú výšku bonusu? Okrem iných podmienok, bonus náleží len občanovi, ktorý je zamestnaný (alebo podniká) za tie mesiace v roku, v ktorých je zamestnancom. Je tak? Alebo inak?
ďakujem

ak splnil podmienku príjem min. 1773,0 € v danom roku, čo splnil, má nárok na celý ročný daňový bonus vo výške 235,92 €, môže si dopuplatniť
Anja111
23.02.10,09:18
Chcem vás poprosiť o odsúhlasenie : zamestnanec od januára do júna na Úrade práce ako nezamestnaný, od júla do decembra pracuje u nás. Bonus si uplatňoval mesačne od júla do decembra, jeho príjem za 07-12 je 4.000 Eur. Pri ročnom zúčtovaní si môže nárokovať na celoročnú výšku bonusu? Okrem iných podmienok, bonus náleží len občanovi, ktorý je zamestnaný (alebo podniká) za tie mesiace v roku, v ktorých je zamestnancom. Je tak? Alebo inak?
ďakujem
Pri RZD si môže nárokovať doplatenie DB za prvý polrok, lebo zarobil viac ako 1773 €...
Timka1
23.02.10,09:19
Chcem vás poprosiť o odsúhlasenie : zamestnanec od januára do júna na Úrade práce ako nezamestnaný, od júla do decembra pracuje u nás. Bonus si uplatňoval mesačne od júla do decembra, jeho príjem za 07-12 je 4.000 Eur. Pri ročnom zúčtovaní si môže nárokovať na celoročnú výšku bonusu? Okrem iných podmienok, bonus náleží len občanovi, ktorý je zamestnaný (alebo podniká) za tie mesiace v roku, v ktorých je zamestnancom. Je tak? Alebo inak?
ďakujem

ešte k tomu, ma napadlo, nepoplietla si si bonus so zamestnaneckou prémiou? na tú má nárok len za odpracované mesiace a musí ich mať min. 6 mesiacov
Gogova
23.02.10,09:52
Ahojte dievčence (alebo milé panie? :-) veľmi pekne ďakujem za promptné odpovede. Bonus som si nezmýlila so zam. prémiou. Čítala som si zákon, a tam je uvedená podmienka získania bonusu len na výšku príjmu - tú spĺňa. Nedočítala som sa o podmienke byť aj 12 mesiacov zamestnacom, keď chce mať bonus za 12 mesiacov. Zostala som vedľa, keď môj softvér tomu dotyčnému urobil RZD len s bonusom 139,32 Eur (19,32 + 6x20). Takže idem hľadať chybu, aby som mu to upravila na celoročný bonus 235,92 Eur.
A keď už sme pri tej zam.prémii :-) má na ňu tento zamestnanec nárok, ak má príjem 7 mesiacov v roku 4.020,77 Eur a ak si zároveň uplatí ročné životné poistné 266,80 - čiže jeho celková nezdaniteľná čiastka bude 4.292,50 Eur? Asi idem študovať témy so zam. prémiou... :-) Vopred ďakujem za rady a za čas, ktorý mi venujete. Zatiaľ dovi!
abel
23.02.10,10:15
A keď už sme pri tej zam.prémii :-) má na ňu tento zamestnanec nárok, ak má príjem 7 mesiacov v roku 4.020,77 Eur a ak si zároveň uplatí ročné životné poistné 266,80 - čiže jeho celková nezdaniteľná čiastka bude 4.292,50 Eur? Asi idem študovať témy so zam. prémiou... :-) Vopred ďakujem za rady a za čas, ktorý mi venujete. Zatiaľ dovi!
Ak chce zamestnaneckú prémiu, neznižuje si už základ dane o nezdaniteľnú časť podľa §11, čiže ani manželka, ani poistenie či sporenie.