alicek
23.02.10,00:54
ahojte...vie mi niekto poradit ako zistim, ci si ma niekto odobral z kontakov na skype? mam u jednej osoby podozrienie - stale ju vidim offline, v profile sa jej znizil pocet kontaktov, ale mne v kontaktoch ostala, a pri mene danej osoby mi nepise, zeby sme nezdielali kontaktne informacie...co s tym?
arizona
23.02.10,05:14
Tak sa jej priamo spýtaj, nie? :rolleyes:
Blankake
23.02.10,05:24
Alebo má tá osoba nastavený offline stav a "nevidí" ju nikto
Gabi03
23.02.10,06:07
Ak ty nie si v zozname niekoho iného, jeho stav vidíš s označením otáznika.
alicek
23.02.10,08:11
Arizona diky za tip, ale to prave nechcem :---

Takze keby ma ta osoba odstranila, alebo blokovala, ja by som ju mala v kontakt liste s otaznikom ano??? a tym padom by sa mi nedali pozriet ani jeho informacie v profile ?
knoflikar
23.02.10,18:27
Zrejme dotycny zacal pouzivat iny nick ked je stale off...
letula
23.02.10,18:46
ahojte! ...Vo Word Microsoft nenapíšem odrazu text,lebo nemám prístup na všetky tlačítka. Doteraz bez problému.Aktivovať,ale podľa pokynov sprievodcu ma nedovedie k výsledku! Čo robím špatne?:confused:
Vlado40
23.02.10,19:07
Špatne robíš to , keď svoj problém zamiešaš do inej témy.

Vyskúšaj to v inom textovom editore či tieto tlačidla fungujú.Aj klávesnice sa niekedy kazia.
misoft
24.02.10,19:23
Zrejme dotycny zacal pouzivat iny nick ked je stale off...
Skôr by som povedal - používa iný účet. (vytvoril si iný účet a jeho starý je preto stále OFF)
knoflikar
24.02.10,19:40
Presne tak som to myslel :) (druhy nick = druhy ucet)
alla66
24.02.10,22:43
Ak ty nie si v zozname niekoho iného, jeho stav vydíš s označením otáznika.

Aký otáznik myslíš? Obrázok?

Ak áno...Otáznik je východzí obrázok:)
....takých otáznikov vidím v kontaktoch viac;)

... osobu, ktorú nemáš v kontaktoch vidíš v podobe dievčaťa, alebo chlapca
viera_j
25.02.10,19:25
Ak ma niekto vymaže z kontatov, ja ho potom vidím stále ako offline. Obrazky su vidiet na zaciatku vztahu, ked sa snazime skontakovat. ALe ak kontakt trva a potom ho jedna strana zrusi, tak ta druha to nevie, len ho stale vidi ako off. Ale neviem ako to zistit. . . .
arizona
25.02.10,19:41
Ak ty nie si v zozname niekoho iného, jeho stav vidíš s označením otáznika.
Nie je ten otáznik len jeden z mnohých obrázkov z ponuky Skype?
Ja ho mám totiž normálne v ponuke, medzi ostatnými , takže si ho tiež môžem dať ako môj obrázok....:---;)
Blankake
25.02.10,19:59
Nie je ten otáznik len jeden z mnohých obrázkov z ponuky Skype?
Ja ho mám totiž normálne v ponuke, medzi ostatnými , takže si ho tiež môžem dať ako môj obrázok....:---;)
Neviem, ako je to v novších verziách, ale napr. vo verzii 3.8.0 sa pri ikonke stavu zobrazí otáznik, ak daný kontakt nie je autorizovaný.
alla66
25.02.10,20:35
Ak ma niekto vymaže z kontatov, ja ho potom vidím stále ako offline. Obrazky su vidiet na zaciatku vztahu, ked sa snazime skontakovat. ALe ak kontakt trva a potom ho jedna strana zrusi, tak ta druha to nevie, len ho stale vidi ako off. Ale neviem ako to zistit. . . .

ak pošleš text alebo súbor priateľke, o ktorej si myslíš, že je OFF a nebude sa v textovom poli vedľa času točiť koliečko,http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=51020&stc=1&d=1267133676 priateľka má nastavený neviditeľný stav.
expeert
01.03.10,14:21
Skús si založiť druhé konto, pridaj si seba medzi priateľov a potom sa odznač a uvidíš čo ti to spraví, alebo skús niekoho požiadať, aby takéto skúšobné konto založil, lebo dve kontá na jednom počítači ti naraz nepôjdu :)
sfinks
27.03.10,06:53
v skype sa neda taka funkcia kao v QIP .. ze sa zmazzes neikom uinemu z jeho kontakt listu ... takze jedine on si tam mzoe pridat do ignor listu a vtedy ho vodis ako offline