makulocka
23.02.10,13:34
otvorila som si cafe-klub neviem na základe čoho mám vydať klubové karty. (Nechcem, aby niektorí ľudia mi tam chodili.) Musí byť tam nejaký zoznam členov alebo vstupný poplatok alebo neviem čo ? Prosím Vás nevie mi niekto poradiť, alebo má s tým niekto skúsenosti?
marian152
23.02.10,20:14
...mne sa zdá že sa to robí tak že sa vyvesí info že iba pre VIP, pred vchod sa postaví korba v čiernych okuliaroch a ak zbadá niekoho koho tam majiteľ nechce, tak mu povie že on nieje VIP...
makulocka
25.02.10,08:06
ďakujem, len ja by som potrebovala byť papierovo chránená hlavne pred našimi spoluobčanmi
Dantess
25.02.10,08:22
ďakujem, len ja by som potrebovala byť papierovo chránená hlavne pred našimi spoluobčanmi
Cigánmi, čo ? :D
makulocka
25.02.10,10:06
asi tak::)
marian152
25.02.10,14:08
...tak to sprav bez tej korby pred vchodom. Ak uvidím niekoho kto "nieje VIP" tak ho slušne požiadaš aby podnik opustil. Ak začne robiť bordel, máš o dôvod viac na vyhodenie :-)
buchač
25.02.10,14:37
otvorila som si cafe-klub neviem na základe čoho mám vydať klubové karty. (Nechcem, aby niektorí ľudia mi tam chodili.) Musí byť tam nejaký zoznam členov alebo vstupný poplatok alebo neviem čo ? Prosím Vás nevie mi niekto poradiť, alebo má s tým niekto skúsenosti?


...mne sa zdá že sa to robí tak že sa vyvesí info že iba pre VIP, pred vchod sa postaví korba v čiernych okuliaroch a ak zbadá niekoho koho tam majiteľ nechce, tak mu povie že on nieje VIP...


...tak to sprav bez tej korby pred vchodom. Ak uvidím niekoho kto "nieje VIP" tak ho slušne požiadaš aby podnik opustil. Ak začne robiť bordel, máš o dôvod viac na vyhodenie :-)

Ale nie ....

Proste si označíš kafe ako súkromný klub , len pre členov na preukaz ...
Tento nie je problém vyhotoviť si ....kartička o nejakom formáte , s fotečkou , nejakými osobnými údajmi ....kartička bude neprenosná , platná len s iným preukazom totožnosti - OP , VP , ZP , Pas ....

Uderíš ešte nejaký klubový " poplatok " / povedzme 100 € na rok /....akože ;)...a máš vymaľované ...

Do svojho klubu si pustíš len toho koho uznáš za vhodné , totiž potom to už nie je podnik verejného typu , ale klub a to je už iná káva ...

Nepotrebuješ žiadneho ochrankára , stačí len zvonček ....ale na druhej strane sa taký aj hodí ...