kveti
23.02.10,14:07
stiahol som taketo subory iso.img,co s tým ako rozbalit ako napalit mam program ak neviem co s tým nejaky komplet navod ako na to
Vlado40
23.02.10,13:17
Ak je to ISO súbor ,tak ten pripoj k nejakej virtuálnej mechanike napr.

http://www.slysoft.com/en/download.html

A používaj ho ,ako keď použiješ CD v klasickej mechanike.
TomasHC
23.02.10,14:04
Pripona .IMG aj .ISO su "obrazy" media (CD/DVD). Da sa napalit priamo - zalezi od toho aky program pouzivas na napalovanie...
Vlado40
23.02.10,14:06
Niekedy je to škoda napáliť.HDD su teraz veľké.Treba si to najprv vyskúšať a keď to stojí za to , tak až potom napáliť, alebo stále používať vo virtuálnej mechanike.
Fero11
23.02.10,14:25
stiahol som taketo subory iso.img,co s tým ako rozbalit ako napalit mam program ak neviem co s tým nejaky komplet navod ako na to
winrar to pozna
kergulaan
23.02.10,19:56
winrar to pozna

Co tym chcel basnik povedat?

Mohol by si to pre nas blbsich nejako polopatisiticky vysvetlit.
Dik
Fero11
24.02.10,05:04
otazka bola ako rozbalit ako napalit ......
winrar pozna iso na 100% (img si niesom celkom isty)
kergulaan
24.02.10,06:04
TomasHC
24.02.10,06:59
Niekedy je to škoda napáliť.HDD su teraz veľké.Treba si to najprv vyskúšať a keď to stojí za to , tak až potom napáliť, alebo stále používať vo virtuálnej mechanike.

Ale ved mame aj -RW media ;)
Chobot
24.02.10,08:25
stiahol som taketo subory iso.img,co s tým ako rozbalit ako napalit mam program ak neviem co s tým nejaky komplet navod ako na to

Jednoducho si ten .iso či .img súbor ulož v PC. Nainštaluj si aplikáciu Daemon Tools (http://www.daemon-tools.cc/eng/products/dtLite). Po spustení sa ti zobrazí dole vpravo ikonka aplikácie Daemon Tools-u. Tam si daj načítať ten súbor .iso či .img a môžeš s tým pracovať tak, ako keby si mal ešte jednu mechaniku (je to virtuálna mechanika - fyzicky neexsituje, ale PC sa tvári, ako keby bola). Nemusíš disk napaľovať.

Obsahom obrazu disku sa nebudem zapodievať, pretože mám podozrenie, že to nebude legálny obsah. Takže s prípadnou inštaláciou sa už musíš potrápiť sám.
Vlado40
24.02.10,13:29
Ale ved mame aj -RW media ;)


Na to , aby som to vyskušal nebudem napaľovať RW. Ak to pôjde bezchybne vo viruálnej mechanike , som z tým spokojný , tak na CD alebo DVD.Programy na RW nedávam a hry nenapaľujem vôbec , pretože sa CD pri používaní opotrebuje ISO obraz nie a je oproti obrazu ISO pripojenému vo virtuálnej mechanike pomalšie.
kveti
24.02.10,14:08
ked som .img prilepil k virtualnej mechanike a potom som na nu klikol win napisal ze nie je neformatovana a neda sa citat moze byt chyby aj v tom stiahnutom.img??
Vlado40
24.02.10,14:17
Ak ISO súbor pripojíš k virtuálnej mechanike dá sa s nim pracovať ako s klasickým CD,DVD.Môže byť problém aj vo virtuálnej mechanike nielen v ISO súbore.Akú máš virtuálnu mechaniku.
Chobot
24.02.10,14:18
ked som .img prilepil k virtualnej mechanike a potom som na nu klikol win napisal ze nie je neformatovana a neda sa citat moze byt chyby aj v tom stiahnutom.img??

Môže byť chybný aj samotný .img súbor. Možno to ani nebude obraz disku, len niekto prepísal koncovku.

Odkiaľ máš ten súbor?
kveti
24.02.10,14:24
stiahol som z netu warez a ten nesmiem spominat lebo raz si ma uz bil za to strasneeeee
Chobot
24.02.10,14:41
stiahol som z netu warez a ten nesmiem spominat lebo raz si ma uz bil za to strasneeeee

TAk s tými súbormi býva problém. Pošli mi do SS link na ten súbor, skúsim ho doma stiahnuť a poviem ti, či je skutočný alebo fake.
Vlado40
24.02.10,14:49
Pozri sa na veľkosť sťahovaného súboru a to čo si stiahla , či sa aspoň po tejto stránke zhodujú tieto súbory.
kveti
24.02.10,14:49
ked je pripojene img k virtualnej mechanike
Vlado40
24.02.10,15:03
ked je pripojene img k virtualnej mechanike

Akej ?
kveti
24.02.10,15:47
takto
Vlado40
24.02.10,16:00
Virtuálna mechanika je Virtual Clone, Power ISO , Alkohol ...Pripoj to k inej viruálnej mechanike.

http://www.free-downloads.net/downloads/Alcohol_52__Free_Edition/

http://www.slysoft.com/en/virtual-clonedrive.html
Janci1234
04.03.10,10:36
Jednoznacne DAEMON TOOLS, je free (lite verzia), jednoduche ovladanie, male systemove naroky, je aj SK/CZ jazyku.