marlboroFK
23.02.10,15:24
Neviem si rady so susedou. Pred dvoma rokmi som so súhlasom všetkých vlastníkov bytov bytovky otvoril cukráreň v spoločných priestoroch bytového domu (prerobil som práčovňu a sušiareň).
Vlani sa do bytu nad cukrárňou nasťahovala rodina, ktorá hneď od začiatku mala so mnou problémy - vyhlásila, že tú "krčmu" dá zavrieť. Do dnešné dňa týždenne vypisuje na všetky možné orgány, takže min. 2 x do týždňa mám kontrolu. Vypisuje aj správcovi bytovky a búri ostatných susedov. Čo s ňou mám robiť?
Kristína Chovancová
23.02.10,14:30
takže ostatní susedia Vám pred nasťahovaním novej rodiny podpísali nejký súhlas o tom, že tieto priestory môžete používať na podnikanie - teda vo Vašom prípade ako cukráreň? ak áno, neviem, či existuje taká výnimka, že by bol platný súhlas väčšiny, ak teda neporušujete otváracie hodiny a nerobíte hluk....
slavka124
23.02.10,14:49
hoďte po nej nejakú tú tortu alebo zákusok- možno povolí. veľa nervov
marlboroFK
23.02.10,15:15
otváracie a zatváracie hodiny sú Ok. Už to budem musieť riešiť jedine cez políciu, podaním nejakého trestného oznámenia, len neviem za čo?
Laco-monter
23.02.10,16:23
Nič , vyčkať.

Na uradoch zistia,že dotyčná je querulant , a kontroly chodiť prestanú.
Dantess
23.02.10,16:37
Nič , vyčkať.

Na uradoch zistia,že dotyčná je querulant , a kontroly chodiť prestanú.
Asi tak ako hovori laco. Na uradoch časom zistia, že Ti len chce dotyčná osoba zle a na jej sťažnosti sa vy... po istom čase.