valec7
23.02.10,18:33
Aj po zadani vsetkych udajov a spravne pri nastaveni konta mi outlook nefunguje a pri teste mi vzdy ukaze toto. Mam pocit ze problem je asi v systeme windovs. Alebo sa mylim? Prosim o radu !!!


Dakujem
miramax1
23.02.10,17:56
Chyba je v nastavení konta Outlook. Nemyslím, že je chyba v systeme windovs.
nedopo
23.02.10,18:41
Aj po zadani vsetkych udajov a spravne pri nastaveni konta mi outlook nefunguje a pri teste mi vzdy ukaze toto. Mam pocit ze problem je asi v systeme windovs. Alebo sa mylim? Prosim o radu !!!


Dakujem

Ja som mal podobný problém. Obrátil som sa na správcu servera (v mojom prípade azet). Postupoval som podľa ich pokynov (poslal som im požadované printscreeny - oni v maili popísali ako to mám urobiť). Nezistili žiadnu chybu v nastaveniach a predpokladali že som bol vyhodnotený ako spamer. Doporučili mi obrátiť sa na poskytovateľa služieb (u mňa T-com). Aj tak to bolo, upozornili ma že môžem mať škodlivý softver na počítači. Vysvetlil som im že skutočne som mal, ale že som to už vyriešil. Opätovne ma pripojili "na skúšku", odvtedy nemám problém s Outlookom.
marjankaj
23.02.10,22:58
Ja som mal podobný problém. Obrátil som sa na správcu servera (v mojom prípade azet). Postupoval som podľa ich pokynov (poslal som im požadované printscreeny - oni v maili popísali ako to mám urobiť). Nezistili žiadnu chybu v nastaveniach a predpokladali že som bol vyhodnotený ako spamer. Doporučili mi obrátiť sa na poskytovateľa služieb (u mňa T-com). Aj tak to bolo, upozornili ma že môžem mať škodlivý softver na počítači. Vysvetlil som im že skutočne som mal, ale že som to už vyriešil. Opätovne ma pripojili "na skúšku", odvtedy nemám problém s Outlookom.


Tento postup nemá chybu.:confused:
jojom
24.02.10,07:41
Aj po zadani vsetkych udajov a spravne pri nastaveni konta mi outlook nefunguje a pri teste mi vzdy ukaze toto. Mam pocit ze problem je asi v systeme windovs. Alebo sa mylim? Prosim o radu !!!
Dakujem

Napíš aké mailové konto používaš a aj tvoje nastavenia.
Mne niečo podobné robí zoznam, s gmailom NOproblem.
nedopo
24.02.10,11:28
Tento postup nemá chybu.:confused:

Mne sa zdá ten postup v poriadku, aj mi pomohol.V čom vidíte problém?
PaloPa
24.02.10,22:17
Mne sa zdá ten postup v poriadku, aj mi pomohol.V čom vidíte problém?

Nedopo má pravdu, t-com skutočne zablokuje port 25, ak je z príslušnej adresy je generované množstvo spamových emailov. Po zabezpečení softvéru ho znova odblokujú.

Palo

doplnenie: V tomto prípade (valec7) ide ale o iný problém, pretože pri odblokovaní portu v t-come sa nedá pošta iba odoslať, prijať sa dá.