Zedka
23.02.10,18:49
Hľadám šikovného výrobcu kuchynskej linky na mieru. Počula som, že výrobcovia z Poľska sú lacnejší. Vie mi niekto poradiť kontakt?
Stina
23.02.10,18:00
Lacnejšie sa tam naozaj dá kúpiť. Len by som si najskôr preverila kvalitu a spokojnosť zákazníkov.
http://www.nabytekrb.eu/produkty/kuchynske-linky-polske-vyroby/
http://www.test-magazin.sk/atest.php
reno22
23.02.10,19:47
Dobrý večer,dvaja chalani mi roby linku aj nábytok na mieru a bol som s nimi veľmi spokojný a za super cenu.Kontakt na nich je 0910 374 991,alebo 0904 505 380
Laco-monter
23.02.10,20:15
Záleží z ktorého regionu si,

no všeobecne sa dá povedať,že objednaj si linku u takého stolára,čo má v dielni formatovaciu pílu.
Formatovacia píla stoji najmenej 3500 eur, a ten, čo má takéto zariadenie,rozhodne nebude žiadný amater.
ski555
23.02.10,20:34
s tými kuchynskými linkami z Poľska veľmi opatrne,sú aj lacnejšie to je pravda,ale tie by som montovať nechcel,ani za svet dopasovať,tenší materiál,tým aj pevnosť slabšia,takže treba preveriť.
Marína
23.02.10,20:44
Hľadám šikovného výrobcu kuchynskej linky na mieru. Počula som, že výrobcovia z Poľska sú lacnejší. Vie mi niekto poradiť kontakt?
Ak chceš kvalitu, nemôže byť lacná. Ešte to nemusí znamenať, že nebude kvalitne vyrobená, materiál však ťažko bude kvalitný a pritom lacný.
virka
24.02.10,08:02
Zváž hlavne pracovnú dosku akú dáš. Na nej nešetri. My sme si dali vyrobiť kuchynskú linku na mieru v r. 2006 a to v kuchynskom štúdiu za nemalý peniaz.Udržiavame ju, dávame pozor. Je to tak ako sa o vec staráš tak aj vizerá. No ale ak je materiál nie veľmi tak ty môžeš dávať pozor koľko len chceš. Už sa objavujú matné zošúchané fľaky pri kuchynskom dreze. Ak si budeš vyberať tak sa pýtaj o kvalite dosky. My sme to nechali na pracovníkoch štúdia. Niekedy je treba radšej sa pýtať a hlavne zvažovať.
Vlado 21
24.02.10,18:00
Dobrý vecer mi vám kuchinskú linku urobíme podla vasich predstav.Možnosti je vela a dokážeme vám vyhoviet. kontakt wwwatypickestolarstvosk. treba doplniť bodky do adresy.dakujem
janosk
25.02.10,08:31
Mam skusenosti s kvalitnou firmou ak maš zaujem tak tu je cislo telefonu
0907920157. vyskušaj.
paul
07.04.10,10:27
Záleží z ktorého regionu si,

no všeobecne sa dá povedať,že objednaj si linku u takého stolára,čo má v dielni formatovaciu pílu.
Formatovacia píla stoji najmenej 3500 eur, a ten, čo má takéto zariadenie,rozhodne nebude žiadný amater.
Dovolim si namietat. Ja formatovaciu pílu nemam, nie som amater ale co je hlavné pri využívani služieb dodavatela ma víjde rezanie LDTD podstatne lacnejsie ako keby som tento stroj vlastnil. do uvahy treba brat spotrebu energie, cas strávený rezaním, udržba vratane obnovy a výmeny rezneho kotuča a predrezový kotuč nieje zadarmo a stačí malí tvrdý predmet v dtd a možete repasovat. Toto su dôvody (okrem toho že je ta píla náročná na priestor) prečo som sa stroja zbavil. Teraz si vypracujem zoznam formatov ktoré potrebujem odnesiem do firmy ..... v Martine a tam mi to narežú na počítačom riadenej formatke. cenovo to zákazník nepocíti vôbec.
paul
07.04.10,10:34
Zváž hlavne pracovnú dosku akú dáš. Na nej nešetri. My sme si dali vyrobiť kuchynskú linku na mieru v r. 2006 a to v kuchynskom štúdiu za nemalý peniaz.Udržiavame ju, dávame pozor. Je to tak ako sa o vec staráš tak aj vizerá. No ale ak je materiál nie veľmi tak ty môžeš dávať pozor koľko len chceš. Už sa objavujú matné zošúchané fľaky pri kuchynskom dreze. Ak si budeš vyberať tak sa pýtaj o kvalite dosky. My sme to nechali na pracovníkoch štúdia. Niekedy je treba radšej sa pýtať a hlavne zvažovať.
Pri zvažovaní odporučam vyhladat technický list k doske, ja montujem najcastejsie sprela, egger, kaindl a sem tam lacne z baumaxu na žiadost zakazníka ktore su kaindl ale s vadami ktore sa daju odrezat ak to rozmery povolia. Osobne sa priklánam po vlastnom teste s agresivnymi čistiacimi prostriedkami a teste s žehličkou k doskám SPRELLA
slavka124
27.05.10,14:56
čaute, ja odporúčam eurospan ak ste z michaloviec. ja som s nimi veľmi spokojná a vedia tam aj kvalitne a rozumne poradiť, hlavne čo sa týka projektovania. cenovo sú na tom tiež veľmi dobre. pekný deň
korela
27.05.10,19:14
Na základe dvoch kuchýň na mieru odporúčam http://www.nabytokhrin.sk/.
Presnosť, žiadne medzery, kvalita.
Jedna v BA, druhá v satelite pri BA.