džejla
23.02.10,19:00
Ahojte, nemá niekto skúsenosť s rúrami a plynovými varnými doskami BEKO alebo BAUMATIC? Dočítala som sa tu rôzne názory ale potrebujem poradiť.. Nie som si istá, či sú tieto značky spoľahlivé. :confused: Síce sú cenovo dostupné a dizajnovo zaujímavé, ale rada by som vedela vašu skúsenosť s údržbou, životnosťou a servisom.
(rúra vstavaná elektrická, varná doska plynová na čiernom tvrdenom skle)

Ďakujem :)
1andu1
25.02.10,06:14
Ja mam skusenosti s vyrobkami znacky BEKO, bohuzial zlu. Chvalia sa sice 5 rocnou zarucnou dobou (tak som si myslela, ze asi su vyrobky dobre ked si to mozu dovolit), ale je to len reklamny tah. Ja som si okrem inych kupila sklokeramicku varnu dosku a ked mi este v zarucnej rocnej dobe praskla, tak mi reklamaciu neuznali, aj napriek tomu ze technik ked bol dosku pozriet nenasiel nic, co by nasvecovalo, ze by na nu nieco spadlo. A ani nespadlo. Pan Dusan Hudec sales manazer mi napisal toto:
"Na danom výrobku reklamujete prasknuté sklo varidlovej dosky. V autorizovanom servisnom stredisku postupovali správne, keď Vám predmetnú reklamáciu nevyriešili ako záručnú. Varidlové sklo použité v našich výrobkoch je odolné a nedochádza k jeho poškodeniu pri bežnom používaní výrobku."
To je skutocne padny dovod, preco neuznat reklamaciu, to potom mozu mat v reklame aj 20 rocnu zaruku. Bola som riadne sklamana, ocakavala som ospravedlnenie. Dva mesiace som s nimi natahovala, nepomohla ani SOI, lebo nikto so mnou nechcel spisat protokol o reklamacii, varila som na elektrickej dvojplatnicke, tak som sa nastvala a kupila si novu varnu dosku, samozrejme inu znacku.