rasto1988
23.02.10,19:57
Takže rozhodol som sa napísať ešte raz. No napíšem len tak v skratke...

Ďakujem tomuto fóru, ďakujem všetkým Vám, za všetko čo ste mi napísali..riadky ktoré sa čítajú veľmi dobre a potreboval som asi presne to--aby ma niekto potlačil ďaľej, a našiel som to presne tu. Špeciálne sa chcem poďakovať ľuďom s ktorými si píšem aj súkromne a doslovne ma kontrolujú a hovoria čo a ako...Ste veľmi zlatí a budem rád, ak náš kontakt bude trvať aj naďaľej
Možno sa nezdá ale vniesli ste mi do života novú pozitívnu energiu, venujem sa viac čo ma baví a viem sa už nad určitými vecami naookolo zasa pousmiať a znova som sa stretol s ľuďmi o ktorých som pochyboval a zistil som, že som sa veľmi mýlil. Veď ľudia majú žiť pre ostatných vtedy má všetko cenu... a to ma potlačilo ďaľej...aspoň o kúsoček...
Nie je mi úplne fajn...spomienky na všetko veľmi bolia, no ako Ste mi písali mám rád veľmi moc a chcem ho prežiť s úsmevom a radosťou...A je to takto naozaj lepšie..
A ešte jedna rada ak máte problém...nikdy to neriešte alkoholom..píšem ako keby som bol ožran--to rozhodne niesom a nikdy som nebol...Ale alkohol všetko iba zhoršuje a prináša len tmu a smútok...

To je všetko a ešte raz ĎAKUJEM....
cloe
23.02.10,19:07
Takže rozhodol som sa napísať ešte raz. No napíšem len tak v skratke...

Ďakujem tomuto fóru, ďakujem všetkým Vám, za všetko čo ste mi napísali..riadky ktoré sa čítajú veľmi dobre a potreboval som asi presne to--aby ma niekto potlačil ďaľej, a našiel som to presne tu. Špeciálne sa chcem poďakovať ľuďom s ktorými si píšem aj súkromne a doslovne ma kontrolujú a hovoria čo a ako...Ste veľmi zlatí a budem rád, ak náš kontakt bude trvať aj naďaľej
Možno sa nezdá ale vniesli ste mi do života novú pozitívnu energiu, venujem sa viac čo ma baví a viem sa už nad určitými vecami naookolo zasa pousmiať a znova som sa stretol s ľuďmi o ktorých som pochyboval a zistil som, že som sa veľmi mýlil. Veď ľudia majú žiť pre ostatných vtedy má všetko cenu... a to ma potlačilo ďaľej...aspoň o kúsoček...
Nie je mi úplne fajn...spomienky na všetko veľmi bolia, no ako Ste mi písali mám rád veľmi moc a chcem ho prežiť s úsmevom a radosťou...A je to takto naozaj lepšie..
A ešte jedna rada ak máte problém...nikdy to neriešte alkoholom..píšem ako keby som bol ožran--to rozhodne niesom a nikdy som nebol...Ale alkohol všetko iba zhoršuje a prináša len tmu a smútok...

To je všetko a ešte raz ĎAKUJEM....

Rasťo, rada čítam takéto riadky a je vidieť, že máš srdce a rozum na správnom mieste. Pozeraj do predu a vedz, že aj keď sa to nezdá a niekedy je to aj veľmi ťažké, každý deň sa človek môže z niečoho tešiť alebo sa aspoň malinko pousmiať.:) Prajem ti, aby si sa mohol smiať "na plnú hubu.":D
Stanislav 1975
23.02.10,19:23
Takže rozhodol som sa napísať ešte raz. No napíšem len tak v skratke...

Ďakujem tomuto fóru, ďakujem všetkým Vám, za všetko čo ste mi napísali..riadky ktoré sa čítajú veľmi dobre a potreboval som asi presne to--aby ma niekto potlačil ďaľej, a našiel som to presne tu. Špeciálne sa chcem poďakovať ľuďom s ktorými si píšem aj súkromne a doslovne ma kontrolujú a hovoria čo a ako...Ste veľmi zlatí a budem rád, ak náš kontakt bude trvať aj naďaľej
Možno sa nezdá ale vniesli ste mi do života novú pozitívnu energiu, venujem sa viac čo ma baví a viem sa už nad určitými vecami naookolo zasa pousmiať a znova som sa stretol s ľuďmi o ktorých som pochyboval a zistil som, že som sa veľmi mýlil. Veď ľudia majú žiť pre ostatných vtedy má všetko cenu... a to ma potlačilo ďaľej...aspoň o kúsoček...
Nie je mi úplne fajn...spomienky na všetko veľmi bolia, no ako Ste mi písali mám rád veľmi moc a chcem ho prežiť s úsmevom a radosťou...A je to takto naozaj lepšie..
A ešte jedna rada ak máte problém...nikdy to neriešte alkoholom..píšem ako keby som bol ožran--to rozhodne niesom a nikdy som nebol...Ale alkohol všetko iba zhoršuje a prináša len tmu a smútok...

To je všetko a ešte raz ĎAKUJEM....

Prajeme ti vsetko dobre a drzime palce :),co sa tyka alkoholu,to je jedna z najhorsich veci v zivote,alkohol este nevyriesil ziadny problem,prave naopak -vsetko zhorsuje...
kassiopea
25.02.10,07:17
Rasťo chcem len napísať, že som rada, že Ti je fajn no zrejme ešte nemáš vyhraté. Prajem Ti z celého srdca, aby si sa z toho všetkého dostal čo najskôr ale ubehlo príliš málo času a tie zlé pocity sa väčšinou ešte vracajú..teraz sa cítiš dobre ale môže prísť znova slabá chvíľka. A na tie ťa chcem upozorniť a poradiť Ti, aby si v tej chvíli znova prišiel sem, rozprával s tými, ktorí Ti pomáhajú, robil veci, pri ktorých sa vieš odreagovať.. PRAJEM TI, ABY SI BOL DEFINITÍVNE "VYLIEČENÝ" ČO NAJSKOR.