JANULA999
23.02.10,21:30
Dobrý večer poraďáci,
ráda by som sa spýtala, čo je to za blbosť. A hneď aj vysvetlím - prišla mi správa emailom že som víťazom 500.000,00 GBP British International E-mail lotérie. A chcú odomňa meno, adresu, tel. číslo, povolanie. To je zasa nejaká kravovina čo oblbuje ľudí? Aby sa niekto na druhom zasa finančne nabalil? Bola by som rada keby mi niekto napísal, čí aj vy máte s takýmto niečim skúsenosť. Díky moc.
Rozalka
23.02.10,20:32
Nereaguj, správu vymaž.
zdenka131
23.02.10,20:44
Dobrý večer poraďáci,
ráda by som sa spýtala, čo je to za blbosť. A hneď aj vysvetlím - prišla mi správa emailom že som víťazom 500.000,00 GBP British International E-mail lotérie. A chcú odomňa meno, adresu, tel. číslo, povolanie. To je zasa nejaká kravovina čo oblbuje ľudí? Aby sa niekto na druhom zasa finančne nabalil? Bola by som rada keby mi niekto napísal, čí aj vy máte s takýmto niečim skúsenosť. Díky moc.
Želám pekný večer. Tiež mi už viac krát prišiel podobný email, automaticky som ho vymazala. :)
Lumila
24.02.10,08:37
Môjmu manželovi tiež prišiel email tohto znenia. Pobavili sme sa, keď čítal, že má napísať svoje meno, adresu... a tiež email. Ale práve jeho email-ová adresa vyhrala tých 500000GBP. Zaujímavé,že?
Lumila
24.02.10,08:39
zabudla som dopísať, nereaguj ( ako my), v telke sme o tých podvodoch dosť počuli.
monika74
24.02.10,09:02
mne je podozrivá každá správa/e-mail o tzv. výhre ak som si vedomá, že som sa žiadnej súťaže, lotérii a podobných záležitostí nezúčastnila....zvlášť by mi bolo divné, ak by sa jednalo o nejakú lotériu o ktorej som v živote nepočula
hrnco
24.03.10,10:21
oni ti take nieco poslu, kto sa chyti, a potom zacnu take a take poplatky pytat, netreba si to vsimat, a hlavne zahranicne maily. Tiez sa mi to prarkrat stalo a poznam aj ludi, ktori za vidinou nerealnych penazi prisli o tie svoje :-/