helicka
24.02.10,08:54
ahojte všetci,opať sa obraciam s prosbou o pomoc..potrebujem radu ohladom diskov na kolesá,kedže o chvilku sa prezúva a zimné chcem nechať na plechoch a letné dať na elektrony ako si mám vybrať?Viem kvalitné sú drahé a ja by som nechcela tolko investovať,auto máme od septembra a už to bola dosť položka...Hladám elektrony na golf VI."15"-tky..čo zn.Dezent alebo Enzo? srdečná vdaka všetkým...
Laco-monter
24.02.10,07:57
Dezent su najpoužívanejšie, takže súhlas.
Chobot
24.02.10,10:06
ahojte všetci,opať sa obraciam s prosbou o pomoc..potrebujem radu ohladom diskov na kolesá,kedže o chvilku sa prezúva a zimné chcem nechať na plechoch a letné dať na elektrony ako si mám vybrať?Viem kvalitné sú drahé a ja by som nechcela tolko investovať,auto máme od septembra a už to bola dosť položka...Hladám elektrony na golf VI."15"-tky..čo zn.Dezent alebo Enzo? srdečná vdaka všetkým...

AK pozeráš na finančnú stránku veci, tak podľa môjho názoru sú elektróny zbytočné. Je to luxus, ktorý niečo stojí. Ak na to nemáš, tak kúp plechové, okrem estetickej stránky nemajú elektróny inú funkciu.

Ale myslím, že si pre elektróny rozhodnutá. Tak si vyber najmä podľa dizajnu - také, aké sa ti páčia. Spomenuté značky sú preverené, nemusíš sa obávať nekvality.
Laco-monter
24.02.10,13:06
To Chobot:

Mne sa najviac páčili Detvianci,títo si na elektróny veĺmi potrpeli.
Ak budeš niekedy prechádzať cez Detvu,zaparkuj na parkovisku pri LIDL-i a uvidíš ,že 90 % aut má namontované elektróny.
Dokonca aj zhrdzavený favorit s dierami od hrdze takými,že tam vojdú 3 prsty vedľa seba .(!)
Alé ELEKTRÓNY, to je móda to je IN.!!
Laco-monter
24.02.10,13:12
To Chobot:

Mne sa najviac páčili Detvianci,títo si na elektróny veĺmi potrpeli.
Ak budeš niekedy prechádzať cez Detvu,zaparkuj na parkovisku pri LIDL-i a uvidíš ,že 90 % aut má namontované elektróny.
Dokonca aj zhrdzavený favorit s dierami od hrdze takými,že tam vojdú 3 prsty vedľa seba .(!)
Alé ELEKTRÓNY, to je móda to je IN.!!

A rozhodne DOPUČUJEM navštíviť pizzeriu ITALY , pri spomínanom parkovisku.

Fantázia .:):D:cool:

A porcie také,že sa nedoješ !:D

Ja som si tam dával soté a opekané zemiaky.:)
helicka
25.02.10,17:29
dakujem ti za radu pomohla mi :-)) pekný zvyšok dna H.
helicka
25.02.10,17:31
a teraz som si k súhlasu prečítala aj tip na výlet:-)) ..len čo sa oteplí asi vyrazíme do okolia a budeme závidieť vš.Detvancom...
pivko
25.02.10,18:15
To Chobot:

Mne sa najviac páčili Detvianci,títo si na elektróny veĺmi potrpeli.
Ak budeš niekedy prechádzať cez Detvu,zaparkuj na parkovisku pri LIDL-i a uvidíš ,že 90 % aut má namontované elektróny.
Dokonca aj zhrdzavený favorit s dierami od hrdze takými,že tam vojdú 3 prsty vedľa seba .(!)
Alé ELEKTRÓNY, to je móda to je IN.!!
Nejako to tam dobre poznáš:D:D:D Ale k téme ,ja som vyhľadal na nete elektróny na ženine auto také aby sa jej páčili , zistil najnižšiu cenu a potom oslovil kamaráta nech mi ich zoženie lacnejšie:D a zohnal;) Kamarát ma firmu v KE tak že kto má záujem dám kontakt:eek:
martinrahl
30.04.11,19:01
Ahojte,súhlasim Detva je in,ja som kúpil elektrony na webw elektrony.sk kde mi aj supe poradili