Zuzik121
24.02.10,10:13
Ahojte poraďáci,

potrebujem Vašu pomoc, či radu:

Ak vystavujem faktúru za služby, súvisiace so sprostredkovaním poistenia ešte za minulé obdobia napr. (7/2009) podľa zmluvy, faktúry vystavujem mesačne - t.j. opakovane - sprostredkovanie poistenia fakturujem bez DPH .. zaujíma ma ale aký dátum zdaniteľného plnenia mám uvádzať na faktúry? Podľa novely zákona o DPH, § 19 Daňová povinnosť?

Prosím poraďte mi, som z toho nejak celá domotaná

ďakujem
Luba
24.02.10,21:49
Nemala si faktúru za službu poskytnutú v 7/2009 vystaviť v 7/2009? Prečo až teraz?
Si platiteľ DPH?