milanik8
24.02.10,10:12
Dobrý ďeň. Chcem rozbehnúť vlastnú značku oblečenia. Podal som uz tlačivo na zaregistrovanie vlastnej značky. Chel by som ale viacej informácii ohľadom rozbehnutia tejto značky ako by som mal postupovať, či na to potrebujem vlastnú predajňu alebo sa to da predávať aj do iných predajní. Mám veľa návrhov vlastného oblecenia. Za odpovede dakujem
buchač
24.02.10,09:49
Dobrý ďeň. Chcem rozbehnúť vlastnú značku oblečenia. Podal som uz tlačivo na zaregistrovanie vlastnej značky. Chel by som ale viacej informácii ohľadom rozbehnutia tejto značky ako by som mal postupovať, či na to potrebujem vlastnú predajňu alebo sa to da predávať aj do iných predajní. Mám veľa návrhov vlastného oblecenia. Za odpovede dakujem

Či som mimotemy , alebo nie , nech posúdia lepšie fundovaný ...

Môj názor je ale taký , že tu ani tak nejde o vlastnú predajňu alebo o dodávanie do iných butikov ...
Môžeš mať návrhov vlastného oblečenia do aleluja , ale pokiaľ neprerazíš medzi elitu , nemáš šanc ....
A preraziť medzi " celebrity " "/cele je to v riti / je vždy o peniazoch , kontaktoch , známostiach , posteliach ....jedno ide vždy s druhým v ruke ...
Okrem týchto aspektov " obchodného boja " by ti mohlo pomôcť posunúť sa vopred , ak máš životný štýl popredných módnych návrhárov , hlavne , čo sa vo výbere partnerov týka ...;):rolleyes:
rickman
24.02.10,10:50
Dobrý ďeň. Chcem rozbehnúť vlastnú značku oblečenia. Podal som uz tlačivo na zaregistrovanie vlastnej značky. Chel by som ale viacej informácii ohľadom rozbehnutia tejto značky ako by som mal postupovať, či na to potrebujem vlastnú predajňu alebo sa to da predávať aj do iných predajní. Mám veľa návrhov vlastného oblecenia. Za odpovede dakujem

Nepotrebujes vlastnu predajnu. Preco by si ju mal potrebovat?