mato.michalenko
24.02.10,13:26
Prosim vas o radu resp. o odporucanie co sa tyka pobytu (ubytovanie).
Chobot
24.02.10,13:31
Prosim vas o radu resp. o odporucanie co sa tyka pobytu (ubytovanie).

V okolí Plitvických jazier máš kopec privátov za celkom prijateľnú cenu. Boli sme tam pred cca. 3 rokmi a prespali sme na jednom priváte. Tuším to bolo okolo 40 EUR aj s raňajkami (2 osoby + dieťa). Na druhý deň sme si pozreli jazerá a poobede sme fujazdili domov.

Vopred nemusíš nič objednávať, máš tam kopec tabúľ, nejaký privát nájdeš.
laurin
25.02.10,09:02
My sme boli minuly rok tu http://www.plitvickajezera.info/eng/cijene.asp,
platili sme 75 eur za noc, vratane bohatych ranajok, bol to lux. apartman, masazna sprcha, kuch kut...
Kusok od vstupu na plitvicke jazera, preslo sa kusok cez les.
dobrak800
15.07.10,17:14
Zdravím, tento rôk pôjdem s priateľkou autom do chorvátska, do Brely na deväť dní a po ceste späť by sme chceli zájsť na Plitvické jazerá (ubytovať sa niekde v okolí na jeden alebo dva dni). Kde je dobré ubytovať sa a čo cca orientačne stojí ubytko? Pozeral som, že najbližšie mestečko, teda asi dedina pri mori je Senj - máte skúsenosti ako to tam vyzerá? Ďakujem.
palčo
15.07.10,19:08
Nebol som tam, ale toto som našiel: www.tz-senj.hr
zk24
15.07.10,20:01
Zdravím, tento rôk pôjdem s priateľkou autom do chorvátska, do Brely na deväť dní a po ceste späť by sme chceli zájsť na Plitvické jazerá (ubytovať sa niekde v okolí na jeden alebo dva dni). Kde je dobré ubytovať sa a čo cca orientačne stojí ubytko? Pozeral som, že najbližšie mestečko, teda asi dedina pri mori je Senj - máte skúsenosti ako to tam vyzerá? Ďakujem.

Bola som v Senj - na vylete /byvali sme v Crikvenici/, a je tam naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherne. Tento rok sa chystam priamo tam na cely pobyt.
Chobot
15.07.10,21:21
Zdravím, tento rôk pôjdem s priateľkou autom do chorvátska, do Brely na deväť dní a po ceste späť by sme chceli zájsť na Plitvické jazerá (ubytovať sa niekde v okolí na jeden alebo dva dni). Kde je dobré ubytovať sa a čo cca orientačne stojí ubytko? Pozeral som, že najbližšie mestečko, teda asi dedina pri mori je Senj - máte skúsenosti ako to tam vyzerá? Ďakujem.

A čo takto použiť vyhľadávanie?:

http://www.porada.sk/t132968-plitvicke-jazera.html

Témy som spojil.