Genesis.SVK
25.02.10,08:48
ospravedlňujem sa ak som toto vlákno nesprávne zaradil alebo ak už niečo podobné tu niekde bolo (zaradil som to najlepšie ako som vedel) rovnako sorry za pravopisne chyby hlavne tu v nadpise :)

Snažím sa kúpiť byt a v poslednej dobe dosť často dostávam ponuky, že môžem získať byt za skvelú cenu v dražbe a to tak že budem jediný účastník dražby a teda sa daná nehnuteľnosť vydraží pre mňa. Problém ale je že danú nehnuteľnosť nemôžem vidieť až po zložení značného množstva peňazí (dražobnej zábezpeky). Údajne ak sa mi daná nehnuteľnosť potom nebude páčiť a nebudem mať o ňu záujem tak mi zábezpeku vrátia späť. Celé sa mi to zdá postavené na hlavu a keďže viem aký sú ľudia a ako ľahko sa dá v dnešnej dobe prísť vďaka podvodníkom o peniaze chcel by som sa spýtať či nemá niekto s dražbami bytov nejaké skúsenosti. Či mi môžete odporučiť aby som do dražby išiel alebo skôr aby som dal od toho ruky preč.
Za info vopred ďakujem :)
Stanislav 1975
25.02.10,07:54
ospravedlňujem sa ak som toto vlákno nesprávne zaradil alebo ak už niečo podobné tu niekde bolo (zaradil som to najlepšie ako som vedel)

Snažím sa kúpiť byt a v poslednej dobe dosť často dostávam ponuky, že môžem získať byt za skvelú cenu v dražbe a to tak že budem jediný účastník dražby a teda sa daná nehnuteľnosť vydraží pre mňa. Problém ale je že danú nehnuteľnosť nemôžem vidieť až po zložení značného množstva peňazí (dražobnej zábezpeky). Údajne ak sa mi daná nehnuteľnosť potom nebude páčiť a nebudem mať o ňu záujem tak mi zábezpeku vrátia späť. Celé sa mi to zdá postavené na hlavu a keďže viem aký sú ľudia a ako ľahko sa dá v dnešnej dobe prísť vďaka podvodníkom o peniaze chcel by som sa spýtať či nemá niekto s dražbami bytov nejaké skúsenosti. Či mi môžete odporučiť aby som do dražby išiel alebo skôr aby som dal od toho ruky preč.
Za info vopred ďakujem :)

Neviem,ci budu ostatni so mnou suhlasit,ale ja by som do drazby nesiel-cital som na nete uz dost problemov ludi,ktori ziskali nehnutelnost v drazbe-ci uz s byvalymi majitelmi,alebo zle vedenou drazbou a pod.ja osobne by som byt kupil standardnou cestou,hm
Stanislav 1975
25.02.10,07:58
A aj to sa mi da zvlastne,ze byt by som videl az po zlozeni drazobnej zabezpeky-urcite by som ho chcel vidiet dopredu,ani nevies aky susedia su tam a pod.neber to!