chromicka
25.02.10,11:01
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o pomoc.
Bratranec si otvoril živnosť. Ide vykonávať práce obchodného zástupcu pre firmu, ktorá má sídlo v ČR. Tieto práce bude vykonávať na území SR. Má povinnosť registrovať sa ako platca DPH?
Ďakujem, Chromická
Milan Benka
25.02.10,11:48
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o pomoc.
Bratranec si otvoril živnosť. Ide vykonávať práce obchodného zástupcu pre firmu, ktorá má sídlo v ČR. Tieto práce bude vykonávať na území SR. Má povinnosť registrovať sa ako platca DPH?
Ďakujem, Chromická

Povinnosť registrácie podľa §7a.
chromicka
25.02.10,17:49
Aj keď sa nejedná o nákup tovaru z EU ale o dodanie služby zo Slovenska do EU?
jeso
25.02.10,21:18